آمادگی ترکیش ایرلاینز برای انتقال به فرودگاه جدید استانبول

فرآیند انتقال ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول که از ماه اکتبر سال گذشته میلادی آغاز شده بود، اکنون به فاز آخر خود رسیده و در روز ششم آوریل امسال نهایی می‌شود. با توجه به گفته‌های مسئولین فرودگاه، این انتقال چندان هم بی درد سر نبوده و در روز ششم آوریل، برای سرعت‌بخشی به کار پروازها از فرودگاه آتاتورک و همچنین پروازها به سمت فرودگاه جدید استانبول از ساعت 02:00 تا 14:00 متوقف خواهند شد.

0
33
آمادگی ترکیش ایرلاینز و فرودگاه جدید استانبول
ترکیش ایرلاینز و فرودگاه جدید استانبول
آمادگی ترکیش ایرلاینز برای انتقال به فرودگاه جدید استانبولReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Mar 20Rating: 3.5آمادگی ترکیش ایرلاینز برای انتقال به فرودگاه جدید استانبول - خرید بلیط هواپیما استانبولفرآیند انتقال ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول که از ماه اکتبر سال گذشته میلادی آغاز شده بود، اکنون به فاز آخر خود رسیده و در روز ششم آوریل امسال

آمادگی ترکیش ایرلاینز برای نقل مکان به فرودگاه جدید استانبول

فرآیند انتقال ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول که از ماه اکتبر سال گذشته میلادی آغاز شده بود، اکنون به فاز آخر خود رسیده و در روز ششم آوریل امسال نهایی می‌شود.

ترکیش ایرلاینز و فرودگاه جدید استانبول
ترکیش ایرلاینز

با توجه به گفته‌های مسئولین فرودگاه، این انتقال چندان هم بی درد سر نبوده و در روز ششم آوریل، برای سرعت‌بخشی به کار پروازها از فرودگاه آتاتورک و همچنین پروازها به سمت فرودگاه جدید استانبول از ساعت 02:00 تا 14:00 متوقف خواهند شد.

ترکیش ایرلاینز و فرودگاه جدید استانبول
فرودگاه جدید استانبول

لازم به ذکر است که آخرین پرواز خارجی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از فرودگاه آتاتورک مختص خریداران بلیط هواپیما سنگاپور بوده و به سمت این کشور انجام خواهد شد. بعد از این پرواز تمامی لوازم مربوط به شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز که تعداد آنها به بیش از 10 هزار قطعه می‌رسد، به فرودگاه جدید استانبول منتقل خواهند شد.

آمادگی ترکیش ایرلاینز و فرودگاه جدید استانبول
ترکیش ایرلاینز و فرودگاه جدید استانبول

فرودگاه جدید استانبول که به مانند مرواریدی عظیم در این شهر قرار گرفته، روز به روز زیباتر و کامل‌تر می‌شود. حال به نظر می‌رسد که با انتقال کامل ترکیش ایرلاینز به این فرودگاه، تعداد خریداران بلیط هواپیما استانبول هم از سرتاسر جهان رشد چشم‌گیری داشته و موفقیت بسیار بالایی نصیب این شرکت هواپیمایی شود.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما استانبول و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید