تسهیل شرایط صدور روادید اوکراین برای ایرانی­‌ها

سرگئی بوردیلیاک، سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار اوکراین در جمهوری اسلامی ایران با استاندار گلستان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسنا، سرگئی بوردیلیا در این دیدار اظهار کرد: اعتقاد دارم که ارتباط با کشورها را باید استان به استان، شهر به شهر و شرکت به شرکت توسعه داد.

0
105
شرایط اخذ ویزای اوکراین راحت شد
اخذ ویزای اوکراین راحت شد
تسهیل شرایط صدور روادید اوکراین برای ایرانی­‌هاReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 4Rating: 3.5تسهیل شرایط صدور روادید اکراین برای ایرانی­‌ها - خرید بلیط هواپیما اوکراینسرگئی بوردیلیاک، سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار اوکراین در جمهوری اسلامی ایران با استاندار گلستان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسنا، سرگئی بوردیلیا در این دیدار اظهار کرد: اعتقاد دارم که ارتباط با کشورها را باید استان به استان، شهر به شهر و شرکت به شرکت توسعه داد. ویزای اوکراین راحت تر شد

شرایط صدور ویزای اوکراین برای ایرانی­‌ها آسانتر شد

سرگئی بوردیلیاک، سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار اوکراین در جمهوری اسلامی ایران با استاندار گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا، سرگئی بوردیلیا در این دیدار اظهار کرد: اعتقاد دارم که ارتباط با کشورها را باید استان به استان، شهر به شهر و شرکت به شرکت توسعه داد.

شرایط اخذ ویزای اوکراین راحت شد
اخذ ویزای اوکراین راحت شد

سفیر اوکراین در جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: اوکراین، پنجمین کشور دنیا در تولید تجهیزات فضانوردی است و همچنین تولید کننده هواپیما، کشتی سازی و کشتی رانی، فناوری‌های اطلاعاتی و هایتک و … است.

وی افزود: علاوه بر این، این کشور به جهت خاک بسیار حاصلخیز در زمینه کشاورزی نیز ظرفیت‌های خوبی دارد و جزو بزرگترین کشورهای صادرکننده گندم و آرد است که در این زمینه رتبه پنجم را در جهان دارد.

شرایط اخذ ویزای اوکراین راحت شد
اخذ ویزای اوکراین راحت شد

بوردیلیاک اظهار کرد: در سال گذشته 65 میلیون تن گندم در این کشور تولید و 28 میلیون تن آن صادر شد و در برنامه­ریزی چهار تا پنج ساله این عدد را 100 میلیون تن خواهیم رساند.

وی گفت: این کشور همچنین در تولید ذرت و روغن آفتابگردان نیز ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد.

شرایط اخذ ویزای اوکراین راحت شد
اخذ ویزای اوکراین راحت شد

سفیر اوکراین از تسهیل شرایط صدور ویزا این کشور خبر داد و افزود: مدت زمان صدور روادید از سه هفته به کمتر از یک هفته کاهش یافته و تجار و بازرگانان نیز می‌توانند با ارائه معرفی­نامه از اتاق بازرگانی، ویزا دریافت کنند.

وی یکی از نیازهای اساسی کشور خود را گیاهان دارویی اعلام کرد و با توجه به وجود انواع مختلف این نوع گیاهان در استان خواستار گسترش همکاری در این زمینه شد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما اوکراین و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید