تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد در ۱۴ خرداد

0
38
تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد در 14 خرداد
تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد
تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد در ۱۴ خردادReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 2Rating: 3.0تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد در ۱۴ خرداد مصادف با ارتحال امام خمینی.همزمان با فرا رسیدن روز ۱۴ خرداد و ایام ارتحال بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران فرودگاه مهرآباد به صورت موقت تعطیل خواهد بود.

تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد

همزمان با فرا رسیدن روز ۱۴ خرداد و ایام ارتحال بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه مهرآباد به صورت موقت تعطیل خواهد بود. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، قرار است این تعطیلی از ساعت ۱۶ تا ۲۱ روز ۱۴ خرداد باشد. بدین‌ترتیب هیچ پروازی در این ساعت از فرودگاه مهرآباد انجام نخواهد شد.

این موضوع در نامه‌ای به تمامی شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ شده است تا برنامه‌ریزی‌‌های مناسب اتخاذ شود. بر اساس اطلاعیه صادرشده، مسافران بهتر است قبل از رجوع به فرودگاه در تاریخ ۱۴ خرداد، با یکی از شماره تلفن‌های ۱۱۹، ۴۴۶۶۵۵۱۹ و یا ۴۴۶۶۵۵۲۴ تماس برقرار کنند و آخرین وضعیت پروازها را جویا باشند.

تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد در 14 خرداد
تعطیلی موقت فرودگاه مهرآباد

لازم به ذکر است که پیش از این، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی نیز از تغییر زمان پروازها همزمان با برگذاری مراسم ارتحال امام خمینی ره خبر داده بود.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید