تعطیلی 45 روزه پرواز خارجی دبی از 16 ماه آوریل 2019 برای روکش‌گذاری باند فرودگاه

یکی از دو باند فرودگاه پرجمعیت جهان برای مسافران بین‌المللی در ماه‌های آوریل و مه سال آینده، به مدت 45 روز بسته خواهد شد؛ بنابراین، تقریباً نیمی از پرواز خارجی معمولی زمین‌گیر خواهند شد. خرید بلیط هواپیما دبی. دیدنی های دبی. جاذبه های گردشگری دبی. فرودگاه های دبی. تعطیلی فرودگاه های دبی. قیمت بلیط ارزان هواپیما دبی

0
137
خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی
بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی
تعطیلی 45 روزه پرواز خارجی دبی از 16 ماه آوریل 2019 برای روکش‌گذاری باند فرودگاهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 22Rating: 4.0تعطیلی 45 روزه پرواز خارجی دبی از 16 ماه آوریل 2019 برای روکش‌گذاری باند فرودگاهیکی از دو باند فرودگاه پرجمعیت جهان برای مسافران بین‌المللی در ماه‌های آوریل و مه سال آینده، به مدت 45 روز بسته خواهد شد؛ بنابراین، تقریباً نیمی از پرواز خارجی معمولی زمین‌گیر خواهند شد. خرید بلیط هواپیما دبی. دیدنی های دبی. جاذبه های گردشگری دبی. فرودگاه های دبی. تعطیلی فرودگاه های دبی. قیمت بلیط ارزان هواپیما دبی خرید بلیط هواپیما دبی. دیدنی های دبی. جاذبه های گردشگری دبی. فرودگاه های دبی. تعطیلی فرودگاه های دبی. قیمت بلیط ارزان هواپیما دبی

تعطیلی 45 روزه پرواز خارجی دبی از 16 ماه آوریل 2019 برای روکش‌گذاری باند فرودگاه

یکی از دو باند فرودگاه پرجمعیت جهان برای مسافران بین‌المللی در ماه‌های آوریل و مه سال آینده، به مدت 45 روز بسته خواهد شد؛ بنابراین، تقریباً نیمی از پرواز خارجی معمولی زمین‌گیر خواهند شد.

باند جنوبی فرودگاه بین‌المللی دبی که سال گذشته بیش از 88 میلیون مسافر را جابه‌جا کرده‌است، به پایان عمر طراحی‌اش نزدیک می‌شود. فرودگاه دبی با کد DXB، باند فرودگاه را از تاریخ 16 آوریل تا 30 مه 2019، برای جابجایی و جایگزینی روشنایی زمینی باند بسته خواهد شد. هدف از این کار، “افزایش ایمنی، خدمات و ظرفیت” است.

تخمین کاهش ظرفیت پرواز خارجی

خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی
پرواز خارجی دبی

یکی از سخنگویان فرودگاه دبی در مصاحبه‌ای با Independent گفت: «از لحاظ جابه‌جایی‌های پروازی، کاهش ظرفیت پروازی تا 43 درصد طی 45 روز تخمین زده می‌شود». سالانه مسافران زیادی از سراسر جهان جهت جابه‌جایی بین کشورها و قاره‌ها، بلیط هواپیما دبی را خریداری کرده و پروازهای اتصالی‌شان را از فرودگاه دبی انجام می‌دهند. برای تخمین میزان تأثیرات در ترافیک مسافران بسیار زود است، زیرا این عامل به شرکت هواپیمایی بستگی دارد که چگونه به کاهش ظرفیت پاسخ دهد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما دبی با هواپیمایی امارات

ممکن است برخی از شرکت‌ها در صورت امکان تصمیم به پرواز خارجی با هواپیماهای بزرگ بگیرند و برخی نیز، عامل بارگیری را افزایش دهند که هردو مورد بر تعداد مسافرانی که بلیط هواپیما دبی را خریداری کرده‌اند یا قصد دارند پروازشان را مستقیماً از دبی انجام دهند، تأثیر خواهد گذاشت. باند شمالی فرودگاه در سال 2014، تحت برنامه مشابهی قرار گرفت، اما تعداد مسافران حدود 65 میلیون بود. امروزه، این فرودگاه بیش از یک‌سوم از مردم را اداره می‌کند.

فرودگاه دبی، رتبه نخست قطب‌های هوایی دنیا

خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی
بلیط هواپیما دبی

دبی، قطب امارات و پرترددترین قطب هواپیماهای غول‌پیکر ایرباس و بوئینگ است. عملیات گسترده‌ای از شش فرودگاه انگلستان در دبی صورت می‌گیرد: گات‌ویک (Gatwick)، هیترو (Heathrow)، بیرمنگام (Birmingham)، منچستر (Manchester)، نیوکاسل (Newcastle) و گلاسکو (Glasgow). امارات از تابستان 2018، پروازهایش را از استنسد (Stansted) آغاز خواهد کرد. بریتیش ایرویز، روزانه به‌طورمعمول سه بوئینگ 777 بین هیترو و دبی در لیست برنامه پرواز خارجی قرار می‌دهد. شرکت هواپیمایی می‌تواند هواپیماهای بوئینگ 747 و ایرباس A380 را برای بوئینگ 777 جایگزین نماید. اگر قصد دارید به انگلستان سفر کنید، با خرید بلیط هواپیما دبی سفرتان را از فرودگاه دبی با بهترین هواپیماها انجام دهید.

شرایط پرواز خارجی در زمان آغاز عملیات روکش‌گذاری باند

خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی
بلیط هواپیما دبی

همان‌گونه که در طی عملیات مشابه در سال 2014 اتفاق افتاد، در 2019 نیز، از دبی مرکز جهانی (DWC) برای جذب برنامه‌های پروازی مؤثر ازجمله پرواز خارجی چارتری، باری و حمل‌ونقل‌های عمومی استفاده خواهد شد. در طول مدت‌زمانی که باند بسته است، شرکت‌های هواپیمایی باتوجه به کاهش قابل‌توجه ظرفیت به دلیل استفاده از یک باند به‌جای دو باند، باید عملیات پروازی‌شان را کاهش دهند. فرودگاه دبی می‌گوید، پیش‌بینی‌های پیشرفته اضافی برای تمامی شرکت‌های هواپیمایی انجام‌گرفته است تا برای کاهش پروازهایشان و همچنین تنظیم برنامه پروازی‌شان، برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما دبی و بازدید از مراکز خرید مهم

پاول گریفیتسز، مدیرعامل فرودگاه دبی می‌گوید: «در ماه‌های آینده با پروژه‌های مهندسی هواپیمای دوبی، شرکت‌های هواپیمایی و سایر سهام‌داران همکاری خواهیم کرد تا از کیفیت خدمات و ظرفیت طی دوره روکش‌گذاری در سال آینده اطمینان حاصل کنیم و تأثیرات منفی حاصل از این عملیات بر مسافران را به حداقل برسانیم». در طول این مدت بدون هیچ نگرانی درمورد برنامه پروازی فرودگاه دبی می‌توانید بلیط هواپیما دبی را با خیال آسوده خریداری کنید و سفرهایتان را به هرنقطه از دنیا انجام دهید. گریفیتسز افزود: «هرچند، از هرگونه اوضاع نامساعد پیش‌آمده برای مسافران و مشتریان شرکتمان اظهار ناراحتی خواهیم کرد، اما انجام این عملیات برای ارتقاء ایمنی، افزایش ظرفیت و هموار کردن راه برای رشد و پیشرفت‌های آتی لازم است».

خدمات پرواز خارجی شرکت هواپیمایی دبی

خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی
پرواز خارجی دبی

در فرودگاه دبی، روزانه یک‌هزاروصد هواپیما پرواز انجام می‌دهند. در سال گذشته، 88.2 میلیون مسافر پروازهایشان را از طریق فرودگاه دبی انجام داده‌اند و این فرودگاه را به یکی از پرترددترین فرودگاه‌های جهان برای مسافران بین‌المللی تبدیل کرده‌اند. باوجود جابجایی میلیون‌ها مسافر در سال، فرودگاه دبی همچنان درحال ارتقاء خدمات مسافری‌اش است. همچنین، پرسرعت‌ترین اینترنت بی‌سیم جهان را به مسافران ارائه می‌دهد. در حقیقت، باوجود چنین امکانات پروازی، آغاز مسافرت از فرودگاه دبی بسیار راحت و لذت‌بخش خواهد بود. برای تجربه پروازی بی‌نظیر، بلیط هواپیما دبی را از وب‌سایت یا اپلیکیشن سفرستان خریداری کنید و با هواپیمایی امارات آسوده بر فراز ابرها پرواز کنید.

برای جستجوی پرواز خارجی دبی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

منبع:
independent.co.uk
traveller24.com
dubaiofw.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید