تعیین وقت سفارت سوئد

از خرید بلیط هواپیما سوئد و سفر به این کشور جذاب و دوست‌داشتنی هر چه بگوییم کم گفته‌ایم. سوئد کشوری است که افرادی از سراسر جهان با علاقه و سلیقه‌های مختلف آن را دوست دارند و اتفاقا وقتی مسافر این کشور می‌شوند، تک تک این افراد از سفر خود لذت می‌برند.

0
65
نکات تعیین وقت سفارت سوئد
تعیین وقت سفارت سوئد
تعیین وقت سفارت سوئدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 10Rating: 4.0تعیین وقت سفارت سوئد و ارائه کلیه راهنمایی ها و اطلاعات سفارت سوئد.تعیین وقت سفارت سوئد و آگاهی از آدرس و اطلاعات ارتباطی لازمه اصلی و بدیهی برای تکمیل اسناد و شرایط اخذ ویزای سوئد می باشد.

تعیین وقت سفارت سوئد و اطلاعات مورد نیاز

از خرید بلیط هواپیما سوئد و سفر به این کشور جذاب و دوست‌داشتنی هر چه بگوییم کم گفته‌ایم. سوئد کشوری است که افرادی از سراسر جهان با علاقه و سلیقه‌های مختلف آن را دوست دارند و اتفاقا وقتی مسافر این کشور می‌شوند، تک تک این افراد از سفر خود لذت می‌برند. در کشور ما نیز خیل عظیم علاقه‌مندان به این کشور باعث شده که عده زیادی به دنبال آشنایی با راهکارهای تعیین وقت سفارت سوئد باشند. همین مساله ما را بر آن داشته که مطلبی تحت عنوان تعیین وقت سفارت سوئد به رشته تحریر در آوریم و از ابعاد مختلفی این موضوع را کاملا بشکافیم. پس اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که در پی یافتن اطلاعات مناسبی درباره تعیین وقت سفارت سوئد هستند، ما را در ادامه این مطلب همراهی فرمایید و در مدت زمان بسیار کوتاهی، انبوهی از اطلاعات مفید و مناسب را به دست بیاورید.

آدرس سفارت سوئد و اطلاعات ارتباطی

همانطور که می‌دانید آگاهی از آدرس و اطلاعات ارتباطی، لازمه اصلی و بدیهی تعیین وقت سفارت سوئد می‌باشد. پس بهتر است در وهله نخست این را بدانید که سفارت سوئد در شهر تهران، خیابان پاسداران شمالی، بالاتر از فرمانیه، خیابان بوستان، نبش نسترن، پلاک 27 واقع شده است. اطلاعات ارتباطی این سفارت از قبیل شماره تلفن، شماره فکس، کد پستی و سایر موارد نیز به شرح زیر است.

شماره تلفن 021-23712200
شماره فکس 021-22296451
شماره فکس بخش ویزا 021-22286021
صندوق پستی 19575-458
آدرس ایمیل ambassaden.teheran@gov.se
آدرس ایمیل بخش ویزا ambassaden.teheran-visum@gov.se
آدرس وبسایت https://www.swedenabroad.se/en/embassies/iran-teheran/
نام سفیر سوئد در ایران آقای ماتیاس لنتز

ساعت کاری سفارت سوئد

نکته بعدی در مورد تعیین وقت برای سفارت سوئد، کسب اطلاعات لازم در مورد ساعت کاری این سفارت است. در این باره بهتر است بدانید که ساعت بازدید برای امور کنسولی با قرار ملاقات قبلی و یا از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر است. همچنین ساعت پاسخگویی تلفنی از ساعت 9 تا 13 و 14 تا 16 روزهای یکشنبه تا چهارشنبه و از ساعت 9 تا 13 و 14 تا 14:30 روز سه‌شنبه می‌باشد. ضمنا، ساعت اداری این سفارت هم از ساعت 8 تا 16 روزهای یکشنبه تا چهارشنبه و از ساعت 8 تا 14:30 روز سه‌شنبه هر هفته است.

برای خریداران بلیط هواپیما سوئد لازم به ذکر است که سفارت سوئد غیر از تعطیلات هفتگی، همه ساله در روزهای عاشورا، رحلت امام خمینی (ره)، عید فطر،ایام نوروز، روز طبیعت، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز ملی کشور سوئد، کریسمس، ایام سال جدید میلادی و عید پاک تعطیل بوده و مراجعه به این مکان برای تعیین وقت سفارت سوئد در این ایام امکان‌پذیر نمی‌باشد.

✅ بازدید از مقاله تعیین وقت سفارت هلند

نحوه تعیین وقت سفارت سوئد

نکات تعیین وقت اینترنتی سفارت سوئد
تعیین وقت اینترنتی سفارت سوئد

تعیین وقت برای سفارت سوئد هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان‌پذیر است. در تعیین وقت حضور سفارت سوئد، شما باید با در دست داشتن مدارک لازم، شخصا به این سفارت مراجعه کنید و درخواست وقت داشته باشید و کارهای مربوطه را به مرور انجام دهید. اما به طور کلی، تعیین وقت اینترنتی سفارت سوئد بسیار آسان‌تر و سریع‌تر بوده و شما می‌توانید با مراجعه به سایت این سفارت در تهران و پر کردن فرم‌های مربوطه وقت مناسبی برای مراجعه به این سفارت به دست آورید.

برای تعیین وقت آنلاین حدود 15 تا 30 دقیقه زمان لازم است. از آنجایی که هنگام ارسال مدارک در این نوع تعیین وقت، سیستم به صورت هوشمند آنها را کنترل می‌کند، شما می‌توانید به سرعت نقایص و نواقص احتمالی را هم برطرف نمایید. پس از تعیین وقت اینترنتی، شما باید در زمان لازم با در دست داشتن تمامی مدارک ترجمه‌شده، به منظور انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری به سفارت کشور سوئد مراجعه فرمایید.

چند نکته دیگر درباره تعیین وقت سفارت سوئد

نکات تعیین وقت برای سفارت سوئد
تعیین وقت برای سفارت سوئد

اگر قصد تعیین وقت اینترنتی سفارت سوئد را دارید، حتما از تمامی مراحلی که پشت سر می‌گذارید پرینت بگیرید و این پرینت‌ها را هنگام مراجعه به سفارت همراه داشته باشید. هنگام مراجعه به سفارت، پاسپورت معتبر، عکس، فرم‌های درخواست ویزا و سایر مدارک لازم را حتما با خود ببرید و بدون هیچ عیب و نقصی در مدارک به این سفارت مراجعه نمایید. نکته دیگر اینکه احتمال انجام مصاحبه در سفارت سوئد برای ویزاهای مختلف بسیار زیاد است. پس باید با اطلاعات کامل به این مکان مراجعه نمایید و به قدری آمادگی داشته باشید که بتوانید هدف خودتان از سفر را آشکارا توضیح دهید. ناگفته نماند که نداشتن سابقه جنایی از مهم‌ترین فاکتورها در این سفارت به شمار می‌رود.

نه‌فقط تعیین وقت برای سفارت سوئد بلکه تعیین وقت سفارت هر کشور دیگری اگر با مطالعه دقیق انجام پذیرد، مطمئنا بسیار ساده و سریع اتفاق خواهد افتاد. همانطور که ملاحظه کردید، ما در مطلب فوق اطلاعات لازم را برای کسب آگاهی شما در مورد سفارت سوئد جمع‌آوری کردیم و شما با مطالعه این مطلب، حالا می‌توانید برنامه‌ای دقیق و حساب‌شده برای خود تدارک ببینید. پس به فکر بستن بار و بندیل سفر باشید زیرا اکنون سفر به سوئد در یک قدمی شماست.

در ادامه می توانید با تعیین وقت سفارت آلمان آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید