تورهای کشتی و سفرهای دریایی در یونان

کروز (سفر دریایی) یونانی هم برای افراد رمانتیک و هم برای علاقه‌مندان به تاریخ محبوب می‌باشد. با خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در یک تور کشتی کروز، خواهید توانست از نزدیک دنیای یونان باستان را مشاهده کرده و تاریخ غنی آن را حس کنید.

0
149
تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان
تورهای کشتی و سفرهای دریایی در یونانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 13Rating: 3.0تور کشتی و سفرهای دریایی در یونان - خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانتور کشتی و سفرهای دریایی در یونان ( کروز ) هم برای افراد رمانتیک و هم برای علاقه‌مندان به تاریخ محبوب می‌باشد. با خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در یک تور کشتی کروز، خواهید توانست از نزدیک دنیای یونان باستان را مشاهده کرده و تاریخ غنی آن را حس کنید.

سفرهای دریایی در یونان

کروز (سفر دریایی) یونانی هم برای افراد رمانتیک و هم برای علاقه‌مندان به تاریخ محبوب می‌باشد. با خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در یک تور کشتی کروز، خواهید توانست از نزدیک دنیای یونان باستان را مشاهده کرده و تاریخ غنی آن را حس کنید.

بندرهایی که در خشکی اصلی کشور یونان قرار گرفته‌اند، شامل آتن که پایتخت یونان است و همچنین بندرهایی همچون گیتیون (Gythion) و کاتاکولون (Katakolon) می‌شود که این دو بندر دروازه ورود به المپیای باستانی یونان هستند.

با خریداری بلیط هواپیما یونان و دیدار از جزایر متعدد آن، درخواهید یافت که هر جزیره این کشور دارای حس و حال منحصربه‌فرد خود است. برای مثال برای حیات شبانه و مهمانی‌های شب، جزیره میکونوس (Mykonos) و برای تماشای غروب زیبای آفتاب، جزیره سانتورینی (Santorini) مناسب خواهد بود.

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

بسیاری از تورهای کشتی برای مسافرت‌های دریایی در یونان تا دیروقت به طول می‌انجامد تا گردشگرانی که در این تورها شرکت می‌کنند، بتوانند نهایت استفاده از آن را ببرند. باید بدانید که با خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در کروزهای این کشور، نخواهید توانست ساحلی بهتر از سواحل کورفو (Corfu) پیدا کرده و همچنین باید بدانید محله قدیمی در رودس (Rhodes)، بهشتی برای علاقه‌مندان به خرید می‌باشد.

اگر شما نیز به سفرهای دریایی با کشتی و شرکت در تورهای کروز یونانی علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید، زیرا که تصمیم گرفته‌ایم در قالب این مطلب شما را با برخی از بهترین تورهای کشتی کروز در یونان آشنا کنیم. پس اگر در آینده قصد خرید بلیط هواپیما یونان و انجام سفر دریایی در این کشور را دارید، با ما همراه باشید زیرا در ادامه مطلب برخی از بهترین کروزهای یونان برای شما توضیح داده شده است.

باشگاه قایق‌های تفریحی رؤیای دریایی (SeaDream Yacht Club)

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

باشگاه رؤیای دریایی یونان دارای قایق‌های تفریحی دل‌چسبی است که تنها قادر به حمل 112 میهمان خوش‌شانس می‌باشند. قایق‌های تفریحی این باشگاه گردشگری به سبکی طراحی شده که دارای راحتی فراوان برای مسافرین خود بوده و کاملاً مناسب کاوش یونان آفتابی هستند. پس مطمئن باشید که با خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در تورهای کروز این باشگاه، اوقات خوشی را سپری خواهید کرد.

برنامه سفری تورهای کروز این باشگاه شامل مقاصد شگفت‌انگیزی همچون میکونوس و سانتورینی و همچنین جزایر کوچک‌تری همچون جزیره حاصلخیز ناکسوز (Naxos) و جزیره لاکچری پاتموس (Patmos) می‌باشد که گفته می‌شود جزیره پاتموس محلی است که سنت جان کتاب وحی (Revelations) را نوشته بود.

سفرهای دریایی و کروزهای وینداستار (Windstar)

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

کشتی‌های کوچک تورهای کروز وینداستار، مخصوصاً بین افرادی که برای اولین بار در تورهای کروز شرکت می‌کنند، محبوب می‌باشد؛ همچنین افرادی که بلیط هواپیما یونان تهیه کرده و محیطی معمولی در عرشه کشتی را ترجیح می‌دهند، سفر با وینداستار را بر خواهند گزید.

برنامه سفری متمرکز کشتی‌های وینداستار، بازدید از جزایر متعدد مدیترانه‌ای را در بر می‌گیرد. کشتی‌های تفریحی وینداستار ظرفیت 148 نفر را داشته و سفرهای رفت‌وبرگشت از آتن به جزایری همانند رودس، کریت (Crete) و سانتورینی را به انجام می‌رساند.

✅ بازدید از مقاله جذاب‌ترین امکانات کشتی‌های کروز
✅ بازدید از مقاله برترین کشتی‌های کروز دنیا
✅ بازدید از مقاله بزرگترین کشتی تفریحی جهان

کروزهای کریستال (Crystal Cruises)

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

کروزهای کریستال که تابه‌حال جوایز متعددی را نصیب خود کرده‌ است یکی از بهترین کروزهای در حال فعالیت در یونان بوده و خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در تورهای کروز کریستال شدیداً توصیه می‌شود. کشتی‌های کروز کریستال دارای فرآورده‌های لاکچری همانند غذاخوری‌ بی‌نظیر، اقامت مجلل و بالاترین سطح سرویس شخصی می‌باشد.

کشتی تفریحی 62 نفره این شرکت با نام Crystal Esprit تابستان را در مدیترانه سپری کرده و دارای یک برنامه سفری عالی می‌باشد که بازدید از جزایری همانند میکونوس، پاروس (Paros) و دِلوس (Delos) را شامل می‌شود. مردم یونان باستان بر این باورند که خدایان یونان باستان یعنی آپولو و آرتمیس در جزیره دِلوس متولد شده‌اند و همین مورد بر جذابیت و زیبایی این جزیره می‌افزاید و باعث می‌شود که خریداری بلیط هواپیما یونان و بازدید از این جزیره ارزشش را داشته باشد.

تورهای کروز پونانت (Ponant)

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

شرکت سفرهای دریایی فرانسوی پونانت هم‌اکنون در بین یک گسترده‌سازی عظیم قرار گرفته و کشتی تفریحی جدید و شیک این شرکت با نام Le Bougainville برنامه‌های سفری و دیدار از جزایر متعدد یونانی را برای گردشگرانی که بلیط هواپیما یونان تهیه کرده‌اند، ارائه می‌دهد.

از بین سفرهایی که توسط این شرکت انجام می‌شود، می‌توان به سفرهای رفت‌وبرگشت از مقصد آتن به جزایر مشهوری همچون میکونوس، رودس و کریت اشاره کرد؛ درحالی‌که برنامه‌های سفری غیرمعمولی همچون سفر به جزیره هایدرا (Hydra) عاری از ترافیک، لِووس (Levos) زیبا و جزیره دیدنی لیمنوس (Limnos) نیز در بین برنامه‌های سفری این شرکت فرانسوی قرار دارند. شرکت پونانت همچنین در بین اولین شرکت‌های کروز لاکچری بود که سفرهای دریایی بین استانبول و آتن را ادامه داد.

تورهای کروز استار کلیپرز (Star Clippers)

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

برای آن دسته افراد که به سفرهای دریایی رمانتیک علاقه‌مند هستند، استار کلیپرز عالی‌ترین انتخاب می‌باشد. سفر با کشتی تفریحی بی‌نظیر Star Flyer همانند سفر به گذشته و دورانی دیگر است و تماشای چشم‌اندازهای بی‌نظیر دریای مدیترانه هنگام مسافرت با این کشتی واقعاً لذت‌بخش خواهد بود.

زمانی که شما به جزایری همچون اسکوپِلوس (Skopelos)، اسکیاتوس (Skiathos) و سانتورینی فرا برسید، مطمئن باشید که گردشگران کشتی‌های تفریحی دیگر به شما حسادت خواهد ورزید زیرا که این کشتی 172 نفره توانایی این را دارد که از بندرهای کوچکی که کشتی‌های بزرگ‌تر قادر به سفر کردن به آن‌ها نیستند، عبور کرده و مسافرین خود را در این بندرها پیاده کند.

تورهای کروز دریای نقره‌ای (Silversea)

کشتی‌های تفریحی دریای نقره‌ای تمامی مشخصات کروزهای لاکچری را داشته و به خاطر سرویس‌های شخصی و برنامه‌های سفری متعدد خود شناخته شده هستند. ناوگان کلاسیک این شرکت دارای اندازه‌های گوناگون بوده و از کشتی تفریحی 296 نفره Silver Wind گرفته تا کشتی تفریحی Silver Spirit که توانایی جای دادن 608 گردشگر را در خود دارد، همه و همه جزو ناوگان این شرکت می‌باشند و تمامی این کشتی‌ها برنامه‌های سفری زیادی را برای گردشگرانی که بلیط هواپیما یونان تهیه می‌کنند، ارائه می‌دهند.

شرکت دریای نقره‌ای ترجیح می‌دهد که کروزهای خود را به مقصد جزیره‌های بهتر شناخته‌شده‌ای همچون رودس، کورفو (Corfu) و سانتورینی انجام دهند؛ اگرچه این کشتی‌ها همچنین به بندرهای کم‌تر شناخته‌شده چیوس (Chios)، هایدرا و کوس (Kos) نیز کروزهای خود را به انجام می‌رسانند.

تورهای کروز سیبورن (Seabourn)

تور کشتی یونان و سفرهای دریایی یونان
تور کشتی یونان

ناوگان کشتی‌های کوچک سیبورن مدرن‌ترین کشتی‌ها در بین کشتی‌های شرکت‌های فوق لاکچری می‌باشند. این ناوگان شامل 3 کشتی 458 نفره و همچنین دو کشتی Encore و Ovation هستند که دو کشتی آخر هرکدام توانایی حمل 604 مسافر را دارند. اگر پس از خریداری بلیط هواپیما یونان، به دنبال تورهای کروز طولانی‌مدت از جزیره‌های یونان هستید که شامل سفرهای دریایی 14 روزه به اسکوپِلوس، ناکسوس (Naxos)، سانتورینی و کوس می‌شوند، شرکت سیبورن بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

در این شرکت همچنین برنامه‌های سفری وجود دارند که یونان را با کشورهایی همچون کرواسی و اسلوونی ترکیب می‌کند و حتی در این شرکت قادر خواهید بود تورهای کروزی را بیابید که سفرهای بسیار طولانی‌تر را انجام داده و مسافرین خود را به مقاصد دوری همچون دبی و دورتر می‌رسانند.

تورهای کروز شرکت سفرهایی به عهد باستان (Voyages to Antiguity)

اگر اولین انگیزه شما از خریداری بلیط هواپیما یونان و دیدار از جزیره‌های این کشور، فرهنگ و تاریخ می‌باشد، شرکت سفرهایی به عهد باستان بهترین گزینه برایتان خواهد بود. کشتی کوچک 378 نفره Aegean Odyssey لاکچری‌ترین کشتی در دریا نیست ولی سبک غیررسمی و برنامه‌های بی‌نظیری از سخنرانی‌ها و تورهای متعدد، این کشتی را به محبوب‌ترین انتخاب برای تجربه تعطیلاتی پربار و بافایده تبدیل کرده است.

محیط اجتماعی عالی این تورهای دریایی بدین معنی است که این کروزها گزینه‌های استثنائی برای گردشگرانی هستند که تنهایی سفر می‌کنند. کشور یونان در قلب برنامه‌های شرکت سفرهایی به عهد باستان قرار داشته و دارای برنامه‌های سفری است که از مکان‌های کلیدی که دارای بهره تاریخی هستند، دیدار به عمل می‌آورد. از بین این مکان‌ها می‌توان به دِلوس (Delos)، هِراکلیون (Heraklion) و رودس اشاره کرد و همچنین شما اختیار این را دارید که سفر دریایی خود را با برنامه‌های اقامت در یونان طولانی‌تر کنید.

تصویر 21

بی‌تردید تورهای کروز و سفرهای دریایی در کشور یونان تجارب بی‌نظیر و به‌یادماندنی را برای گردشگرانی که بلیط هواپیما یونان تهیه می‌کنند، پدید خواهد آورد. پس اگر قصد تهیه بلیط هواپیما یونان و انتخاب این کشور به‌عنوان مقصد مسافرتی بعدی خود را دارید، در انتخاب خود شک نکرده و با خریداری بلیط هواپیما یونان و شرکت در تورهای کروز برگزارشده توسط شرکت‌های متعدد در این کشور، آماده کسب کردن تجربه‌های فراموش‌نشدنی و شگفت‌انگیز در یونان باشید.

برای خرید بلیط هواپیما یونان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید