توقف پروازهای بریتیش ایرویز به ایران

0
102
توقف پروازهای بریتیش ایرویز
پروازهای بریتیش ایرویز
توقف پروازهای بریتیش ایرویز به ایرانReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 25Rating: 4.0بریتیش ایرویز پروازهای خود را از تاریخ 22 سپتامبر 2018 به ایران متوقف می‌کند - پرواز خارجیبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خطوط هوایی انگلیس (بریتیش ایرویز) می‌گوید که از ماه سپتامبر، پروازهای خود به ایران را متوقف خواهد کرد. بنا بر بیانیه خطوط هوایی انگلیس، ادامه این پروازها از نظر اقتصادی توجیه‌پذیر نیست. توقف پرواز خارجی با بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز پرواز خارجی خود را به ایران متوقف می‌کند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خطوط هوایی انگلیس (بریتیش ایرویز) می‌گوید که از ماه سپتامبر، پروازهای خود به ایران را متوقف خواهد کرد. بنا بر بیانیه خطوط هوایی انگلیس، ادامه این پروازها از نظر اقتصادی توجیه‌پذیر نیست.

توقف پروازهای بریتیش ایرویز
پروازهای بریتیش ایرویز

پروازهای خطوط هوایی انگلیس دو سال پیش و پس از توافق هسته‌ای ایران و 1+5 برقرار شده بود. این اقدام خطوط هوایی انگلیس، پس از آن صورت می‌گیرد که واشنگتن با خروج از برجام در اردیبهشت‌ماه گذشته، دور اول تحریم‌هایش را علیه ایران بازاعمال کرد و قصد دارد دور دوم تحریم‌ها را نیز در ماه آبان بازاعمال نماید.

توقف پروازهای بریتیش ایرویز
پروازهای بریتیش ایرویز

بیانیه خطوط هوایی انگلیس با اشاره به اینکه آخرین پرواز به ایران روز 22 سپتامبر صورت خواهد گرفت، مدعی شده که هزینه بلیط‌های مسافران به آنها بازگردانده خواهد شد.

این اقدام در شرایطی صورت می‌گیرد که لندن مدعی ادامه پایبندی به برجام علی‌رغم خروج ایالات متحده از این توافق بین‌المللی است. مقامات ایرانی تاکید کرده‌اند که از اقدامات اروپا برای حفظ برجام و جبران ضرر ناشی از خروج آمریکا از این توافق رضایت ندارند.

توقف پروازهای بریتیش ایرویز
پروازهای بریتیش ایرویز

بیانیه بریتیش ایرویز در شرایطی صادر شد که جرمی هانت، وزیر خارجه انگلستان در ایالات متحده به‌سر می‌برد و در گفت‌وگو با آکسیوس، از آنچه «دل و جرات» رئیس‌جمهور آمریکا خوانده، تمجید کرده است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : farsnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید