دیدار از جاذبه‌های پائیزی متنوع در گرجستان

برای خیلی‌ها، پائیز زیباترین فصل سال است. فصلی با رنگ‌های دوست‌داشتنی، شب‌های طولانی، فضای دل‌نشین و عاشقانه و درختانی که چهره جدیدی به خود می‌گیرند. در این بین، مثل هر کشور دیگری فصل پائیز در کشور گرجستان هم عاشقانه و زیباست. هرچند که خرید بلیط هواپیما گرجستان در هر فصل دیگری، جذابیت‌های فراوانی دارد. اما امروز می‌خواهیم اندکی از زمان خود را به شناخت جاذبه‌های پائیزی گرجستان اختصاص دهیم.

0
62
آشنایی با جاذبه‌های پائیزی گرجستان
جاذبه‌های پائیزی گرجستان
دیدار از جاذبه‌های پائیزی متنوع در گرجستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 6Rating: 4.0دیدار از جاذبه‌های پائیزی متنوع در گرجستان - خرید بلیط هواپیما گرجستان از سفرستانبرای خیلی‌ها، پائیز زیباترین فصل سال است. فصلی با رنگ‌های دوست‌داشتنی، شب‌های طولانی، فضای دل‌نشین و عاشقانه و درختانی که چهره جدیدی به خود می‌گیرند. در این بین، مثل هر کشور دیگری فصل پائیز در کشور گرجستان هم عاشقانه و زیباست. هرچند که خرید بلیط هواپیما گرجستان

جاذبه‌های پائیزی گرجستان

برای خیلی‌ها، پائیز زیباترین فصل سال است. فصلی با رنگ‌های دوست‌داشتنی، شب‌های طولانی، فضای دل‌نشین و عاشقانه و درختانی که چهره جدیدی به خود می‌گیرند. در این بین، مثل هر کشور دیگری فصل پائیز در کشور گرجستان هم عاشقانه و زیباست. هرچند که خرید بلیط هواپیما گرجستان در هر فصل دیگری، جذابیت‌های فراوانی دارد. اما امروز می‌خواهیم اندکی از زمان خود را به شناخت جاذبه‌های پائیزی گرجستان اختصاص دهیم. جاذبه‌هایی که در بطن طبیعت و فرهنگ این کشور نهفته‌اند، خریداران بلیط هواپیما گرجستان را مات و مبهوت می‌سازند. پیشنهاد ما برای خواندن ادامه این مطلب را پذیرا باشید و بعد از آشنایی با جاذبه‌های حیرت‌انگیز این کشور، بلیط هواپیما گرجستان را خریداری کرده و چنین فضای وصف‌ناپذیری را به تماشا بنشینید.

منطقه راچا (Racha)

آشنایی با جاذبه‌های پائیزی گرجستان
جاذبه‌های پائیزی گرجستان

اگر برنامه‌ای برای خرید بلیط هواپیما گرجستان در فصل پائیز دارید، حتماً در سفر خود سری به شمال غرب این کشور و منطقه راچا بزنید. کوه‌های بلند، طبیعت آرامش‌بخش و هوای تازه این منطقه که با زیبایی‌های پائیزی پیوند خورده‌اند حسی وصف‌ناشدنی در وجود شما پدید می‌آورند. همین زیبایی‌های کم‌نظیر باعث شده‌اند که منطقه راچا را سوئیسِ گرجستان بنامند. این منطقه برای اسب‌سواری هم عالی است. بنابراین در جنگل‌های پائیزی آن می‌توانید لحظات فوق‌العاده‌ای با سوارکاری سپری کنید.

دریاچه لوپوتا (Lopota) و منطقه خاخِتی (Kakheti)

آشنایی با جاذبه‌های پائیزی گرجستان
جاذبه‌های پائیزی گرجستان

تا وقتی که خودتان بلیط هواپیما گرجستان نخریده و به منطقه خاخِتی این کشور در فصل پائیز سفر نکنید، باور نخواهید کرد که در این منطقه زمان متوقف شده است. جو خارق‌العاده و تسکین‌بخش منطقه خاختی وقتی در کنار غذاهای لذیذ پائیزی این منطقه قرار می‌گیرد و با شکوه دریاچه لوپوتا گره می‌خورد، محیطی عاشقانه و بسیار رمانتیک را پدید می‌آورد. پس دست همسر خود را بگیرید و زیباترین لحظات زندگی خود را در این منطقه تجربه کنید.

باغ گیاه‌شناسی تفلیس

آشنایی با جاذبه‌های پائیزی گرجستان
جاذبه‌های پائیزی گرجستان

مگر می‌شود در فصل پائیز بلیط هواپیما گرجستان خرید و از زیبایی‌های تفلیس بی‌بهره ماند؟ جدا از خیابان‌های این شهر که حس و حال خاصی در فصل زرد سال به خود می‌گیرند، باغ گیاه‌شناسی تفلیس جاییست که شما می‌توانید از شلوغی، هیاهو و دغدغه کاذب خود را جدا کنید و روح دلنواز زندگی را به آغوش بکشید. در کنار گل‌ها و گیاهان چشم‌نواز این باغ بنشینید، کتاب بخوانید، تمرینات یوگا انجام دهید و ثانیه‌هایی فراموش‌نشدنی را پشت سر بگذارید.

منطقه سوانتی (Svaneti)

آشنایی با جاذبه‌های پائیزی گرجستان
جاذبه‌های پائیزی گرجستان

شاید حتی کسانی که بارها تجربه خرید بلیط هواپیما گرجستان داشته‌اند، هیچگاه اسم منطقه سوانتی را نشنیده باشند. همین گمنام بودن سوانتی باعث می‌شود که فصل پائیز در آن به شکل بکر و اعجاب‌انگیز رقم بخورد. روستای این منطقه با خانه‌های برج‌مانندش مطمئناً، شما را هم مثل همه مسافران دیگر تحت تأثیر خود قرار خواهد داد. وقتی هم که به سراغ جنگل سوانتی می‌روید، حتماً خودتان را آماده هیجانی بزرگ کنید. بدون تردید، این جنگل پائیزی نقاشی هنرمندانه خداوند بر روی کره زمین است.

دریاچه باتِتی (Bateti lake)

آشنایی با جاذبه‌های پائیزی گرجستان
جاذبه‌های پائیزی گرجستان

وقتی دریاچه‌ای در دل یک جنگل قرار بگیرد، مشخص است که در فصل پائیز اطراف این دریاچه به صحنه‌ای رویایی شبیه خواهد بود. دریاچه باتِتی دقیقا مصداق بارز همین مورد است. دریاچه‌ای که با خرید بلیط هواپیما گرجستان در فصل پائیز میزبانی خون‌گرم برای لحظات ناب و دل‌نشین شما خواهد بود. بازتاب رنگ‌های پائیزی در آب آیینه‌مانند این دریاچه شرایط را برای خلق عکس‌های هنری کاملاً فراهم می‌کند.

دامنه‌های کوه کازبِگی (Kazbegi)

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

بسیار سخت است جذابیت تماشای ناپدید شدن قله با شکوه کازبگی در بین ابرها را توضیح داد و سخت‌تر از آن ادای حق مطلب در مورد فصل پائیز دامنه‌های این کوه است. وقتی بلیط هواپیما گرجستان را در فصل پائیز بخرید و زمانی را در دامنه‌های این کوه سپری کنید، احساس خواهید کرد که خواب‌های دوران کودکی‌تان در مورد سرزمین عجایب در حال تعبیر شدن هستند. بعد از برگشتن از کوه هم حتماً به روستای Stepantsminda بروید و با نوشیدن چای گرم و دل‌چسب خستگی‌تان را بیرون بریزید.

سایر جاذبه‌های پائیزی گرجستان

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

باور کنید نمی‌توان عظمت پائیزی کشوری مثل گرجستان را در یک مطلب کوتاه جا داد. کافی است شما در طول 3 ماه پائیز، بلیط هواپیما گرجستان بخرید و از نزدیک این عظمت را ببنید تا خودتان بفهمید که از چه چیز سخن می‌گوییم. جدا از آنچه گفته شد، در بین سایر جاذبه‌ها می‌توان به زیبایی‌های حمام‌های سولفور، دریاچه‌های راک و شائوری و فضای مخملی دریاچه سیاه اشاره کرد. البته باید گفت که جاذبه‌های فرهنگی زیادی نیز در این کشور وجود دارند که دیدن آن‌ها حس بسیار دل‌نشینی به آدمی می‌بخشد.

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

بدون کمترین شک و تردیدی، پائیز را می‌توان بهترین فصل برای خرید بلیط هواپیما گرجستان و سفر به این کشور آرامش‌بخش دانست. تنوع شگفت‌آور زیبایی‌های این کشور در فصل پائیز از یک طرف و کمتر شدن تراکم مسافران در آن از طرفی دیگر، عواملی هستند که سفر پائیزی به گرجستان را به مسافرتی ایده‌آل برای تمامی گردشگران تبدیل می‌کنند. بعید است فردی خوش‌‌ذوق و خوش‌سلیقه این همه زیبایی را ببیند و اولین فرصت برای سفر به گرجستان در فصل پائیز را از دست بدهد.

برای خرید بلیط هواپیما گرجستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
bestgeorgian.com
theculturetrip.com
cbw.ge

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید