جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا

امروزه، معماری های عجیب و متفاوت نقش بسیار مهمی در صنعت گردشگری بازی می کنند. زیرا که اکثر گردشگران دیگر از بناهای معمولی و پیش پا افتاده خسته شده و به دنبال کشف معماری های زیبا و شگفت انگیز هستند.

0
71
معرفی جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا
جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا
جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 25Rating: 4.5جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا را بیشتر بشناسید.جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا گردشگرانی که قصد اقامت در یک هتل رویایی و متفاوت را دارند، درباره جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا جستجو می کنند.

با جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا آشنا شوید.

امروزه، معماری های عجیب و متفاوت نقش بسیار مهمی در صنعت گردشگری بازی می کنند. زیرا که اکثر گردشگران دیگر از بناهای معمولی و پیش پا افتاده خسته شده و به دنبال کشف معماری های زیبا و شگفت انگیز هستند. یکی از موارد جالبی که امروزه گردشگران به خاطرش بلیط هواپیما می خرند، هتل های شیشه ای هستند. گردشگرانی که اقامت در یک هتل رویایی و متفاوت را دارند، درباره جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا جستجو کرده و برای اقامت در یکی از آن ها راهی سفر می شوند. بی شک، اقامت در چنین مکان فوق العاده جذاب که حتی تصورش هم دل همه را به هیجان می آورد، تجربه خاص و فراموش نشدنی خواهد بود. اگر با واژه های هتل شیشه ای غریبه هستید و هیچ نظری درباره شان ندارید، بهتر است با جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا آشنا شوید. مطمئنا، هوس خرید بلیط هواپیما برای اقامت در یکی از آن ها را خواهید کرد.

استراحتگاه قطب شمال کاکسلاتانِن، فنلاند

معرفی جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا
جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا

نام استراحتگاه شیشه ای که در فنلاند وجود دارد، کاکسلاتانِن (Kakslauttanen Arctic Resort) است. یکی از زیبایی های طبیعی و باارزش ترین جاذبه های گردشگری قطب شمال پدیده شفق قطبی است. قطعا در سفر به فنلاند حاضر نخواهید بود برای تماشای پدیده شفق قطبی ساعت ها در دمای منفی صفر درجه مدار شمالی منتظر بمانید تا شاید لحظاتی بتوانید آن را مشاهده کنید. بنابراین، اقامت در استراحتگاه شیشه ای قطب شمال Kakslauttanen بهترین فرصت برای لذت بردن از منظره آسمان در زمان پدیده شفق قطبی خواهد بود. علاوه بر این، با اقامت در این استراحتگاه شیشه ای صبح با منظره بسیار جذاب از گوزن هایی که از پشت شیشه شما را نگاه می کنند، از خواب بیدار می شوید. تصور کنید در سونای گرم اتاقتان دراز کشیده اید و منظره کوهستانی پر از برف و گوزن ها را تماشا می کنید. واقعا هیجان انگیز است!

کلبه شیشه ای پانورما، ایسلند

معرفی جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا
جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا

یکی از بهترین مقصدها برای لذت بردن از کوهستان و برف و زمستان و رخ دادن پدیده های طبیعی بی نظیر، قطعا ایسلند است. برای جذاب و شیرین تر کردن سفر به ایسلند، اقامت در کلبه شیشه ای پانوراما (Panorama Glass Lodge) هم اضافه شود، دیگر بهترین خاطره زندگی رقم می خورد. کلبه شیشه ای پانوراما در ایسلند از سه کابین شیشه ای و شفاف تشکیل شده و در مناطق ناهموار ایسلند غربی و جنوبی قرار گرفته است. فاصله این هتل شیشه ای زیبا از ریکیاویک، مرکز ایسلند به مدت دو ساعت است و شما با اقامت در آن می توانید از چشم انداز فوق العاده جذاب آتش فشان ها و دشتستان های ایسلند لذت ببرید. یکی از زیباترین ویژگی های کلبه شیشه ای پانوراما وجود وان آب گرم در کابین شیشه ای است که به طور اختصاصی برای شما آماده می گردد و امکان تماشای مناظر اطراف به ویژه غروب دل انگیز آفتاب را برایتان فراهم می کند.

هتل پیور پادز، نیوزلند

هتل پیور پادز نیوزلند
هتل پیور پادز

یکی دیگر از جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا، به نام پیور پادز (PurePods) در کشور نیوزلند قرار دارد. این هتل شیشه ای دارای شش اتاق شیشه ای پراکنده بوده و در مناطق وحشی و ناهموار جزیره جنوبی نیوزلند واقع شده است. شش اتاق شیشه ای هتل پیور پادز نیوزلند با فاصله ده الی پانزده دقیقه ای از یکدیگر قرار گرفته اند و بوته های وحشی فاصله بین اتاق ها را پوشش داده اند. اقامت در هتل شیشه ای پیور پادز نیوزلند فرصتی است تا بتوانید زیر سقف شیشه ای همچون زیستن در یک زیر دریایی از تماشای ستاره ها و ماه در شب هنگام لذت ببرید. در این اقامتگاه شیشه ای افسانه فرودو برایتان به واقعیت تبدیل خواهد شد.

✅ بازدید از مقاله معروفترین برندهای هتل در دنیا

هتل درختی شیشه ای، سوئد

معرفی هتل درختی شیشه ای سوئد
هتل درختی شیشه ای سوئد

هتل درختی یا همان (Treehotel)  کشور سوئد با قرار گرفتن در میان جنگل کاج، منظره فوق العاده زیبایی از کاج ها را از دیوارهای شیشه ای به شما ارائه می دهد. تصویر زیبای کاج ها روی شیشه های هتل درختی سوئد منعکس می شوند و شما احساس می کنید میان درختان محو شده اید. طراحی هتل درختی سوئد با اقتباس از هنر شینرین (Shinrin) انجام گرفته و امروزه یکی از محبوب ترین اقامتگاه های شیشه ای در جهان است. هتل درختی سوئد به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر تماشای نمای 360 درجه ای اطرافتان، چشم اندازهای بالا و پایینتان را نیز تماشا کنید و لذت ببرید.

مجموعه اقامتگاه های اسکای لاج، پِرو

مجموعه اقامتگاه های اسکای لاج پِرو
مجموعه اقامتگاه های اسکای لاج

مجموعه اقامتگاه های اسکای لاج (Skylodge Adventure Suites) در پرو قرار دارند و از جمله چالش برانگیزترین هتل های جهان هستند. ویژگی متمایز کننده این اقامتگاه ها این است که به روی صخره مرتفع واقع شده اند و شما برای اقامت در یکی از آن ها بایستی حداقل تا 400 متر صخره نوردی کنید. گرچه، این اقامتگاه ها میان صخره نوردان پرو بسیار محبوب هستند. شاید پیمودن مسیر کمی برایتان دشوار باشد، اما نتیجتا پا به یکی از اتاق های شیشه ای شگفت انگیزترین هتل دنیا می گذارید. چشم انداز فوق العاده زیبا و بی نظیری از این ارتفاع روبرویتان قرار خواهد گرفت. کابین های شیشه ای این مجموعه به صورت آویزان طراحی شده اند و فضای داخلی و خارجی آن ها بسیار عالی و بی نقص است.

هتل اِیر دِ باردِناس، اسپانیا

هتل اِیر دِ باردِناس اسپانیا
هتل اِیر دِ باردِناس

یکی دیگر از هتل های شیشه ای جذاب در کشور اسپانیا واقع شده و اِیر دِ باردِناس (Hotel Aire de Bardenas) نام دارد. این هتل زیبا در پارک طبیعی باردناس رئالس قرار گرفته و طراحی اتاق هایش به صورت توپی شکل می باشد. به همین خاطر آن را هتل حبابی نیز می نامند. این اقامتگاه شیشه ای برخلاف دیگر هتل های شیشه ای جهان که سعی کرده اند چشم اندازی از جنگل و گیاهان ارائه بدهند، تصویر زیبایی از بیابان را مقابل دید اقامت کنندگان قرار داده است.

هتل فارِست دامز، ایرلند شمالی

هتل فارِست دامز ایرلند شمالی
هتل فارِست دامز

هتل شیشه ای و باز هم توپی و حبابی شکل به نام فارِست دامز (Forest Domes) در کشور ایرلند شمالی قرار دارد. از ویژگی های خوب و بارز هتل فارست دامز این است که فضای داخلی آن با مبلمان لوکس طراحی شده و در تمام اتاق هایش سرویس های اختصاصی و قهوه ساز وجود دارند. همچنین، دیوارهای شیشه اش نمای 180 درجه جذاب ارائه می دهند.

هتل دام گاردن، انگلستان

هتل دام گاردن انگلستان
هتل دام گاردن

هتل دام گاردِن (Dome Garden)، یک هتل شیشه ای در کشور انگلستان است که درواقع جنس دیوارهایش از شیشه نیست. بلکه دیوارهای شفاف و شیشه مانند دارد و از همین رو در لیست هتل های شیشه ای جهان جای گرفته است. هدف از ساخت دام گاردن بهره مندی از طبیعت بکر و زیبای گلاستر شر در انگلستان بوده و اکنون نیز یکی از محبوب ترین هتل های شیشه ای جهان است. در این طبیعت بی نظیر ده چادر با دیوارهای شفاف و طراحی های خاص قرار گرفته اند و ازجمله منحصر به فردترین اقامتگاه های دنیا محسوب می شوند.

هتل پنج میلیون ستاره، ایسلند

معرفی جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا
جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا

یکی دیگر از هتل های شیشه ای ایسلند هتل پنج میلیون ستاره (The 5 Million Star Hotel) است که به شکل کروی و حبابی طراحی شده و مجهز به سیستم های گرمایشی و تخت خواب های راحت است. از مهم ترین دلایلی که گردشگران دوست دارند در این هتل اقامت کنند، تماشای نورهای شمالی ایسلند است. فاصله این هتل نیز از مرکز ایسلند حدود دو ساعت می باشد.

هتل آترا پی دی غِو، فرانسه

هتل آترا پی دی غِو فرانسه
هتل آترا پی دی غِو

یکی دیگر از جذاب ترین هتل های شیشه ای دنیا در فرانسه واقع شده و ATTRAP’RÊVES نام دارد و به معنای “رویاتو بگیر” است. اتاق های توپی شکل این هتل دیوارهای از جنس پلاستیک دارند اما به دلیل شفافیت بالایشان در گروه هتل های شیشه ای دنیا قرار گرفته اند. داخل اتاق های شیشه ای و شفاف این هتل تخت خواب های لوکس و کینگ سایز همراه با سرویس های لوکس قرار دارند و اتاق ها از نمای تلسکوپی برای تماشای ستارگان در شب برخوردار هستند.

هتل دیهان اوسیون، فرانسه

معرفی هتل دیهان اوسیون، فرانسه
هتل دیهان اوسیون

هتل دیهان اِوسیون (Dihan Evasion) یکی دیگر از هتل های شیشه ای فرانسه بوده و در یک مزرعه خانگی ساخته شده است. اقامت کنندگان شب را در چادرهای حبابی شکل کوچک سپری کرده و در روشنایی شمع های کوچک یک شب رمانتیک تجربه می کنند. اتاقک های این هتل شبیه پشه بند هستند و شما می توانید آن ها را کاملا باز کرده و یا ببندید. هدف از ساخت و طراحی این هتل احترام به طبیعت بوده و در اجرای این پروژه تمام زوایای حفاظت از محیط زیست رعایت شده اند.

هتل طبیعت شب، فرانسه

هتل طبیعت شب (Nuit Natur)، در قلب طبیعت کوهستانی و زیبای Combloux در فرانسه واقع شده است و طراحی شیک و دل انگیزی دارد. در فضای باز هتل میز و صندلی قرار داده شده و برای اقامت راحت سرویس هایی با دیواره های مات طراحی شده اند. صبحانه و نوشیدنی های گرم در چنین منطقه سرد و کوهستانی بسیار لذت بخش است و تجربه ای بی مانند را برایتان رقم می زند.

هتل کمپ کاتور، انگلستان

هتل کمپ کاتور انگلستان
هتل کمپ کاتور

یکی دیگر از گزینه های شیشه ای پیشنهادی برای اقامت در انگلستان، اقامتگاه کمپ کاتور (Camp Kátur) است که در دل جنگل های حومه یوکشایر شمالی واقع شده و اتاق های کوچک و گنبدی شکل دارد. این اتاق های شیشه ای چشم انداز 360 درجه ای جذاب از محیط اطراف به شما ارائه می دهند.

در ادامه می توانید با فناورانه ترین هتل های جهان آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید