جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

مطمعنا تاکنون در مورد دبی چیزهای زیادی شنیده‌اید. شهر زیبای اماراتی‌ها برای هر کسی یک سورپرایز ویژه دارد. شاید برای همین هم است که جشنواره بزرگی تحت عنوان جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی در این شهر برگزار شده و سالانه عده زیادی را به خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر شگفت‌انگیز ترغیب می‌کند.

0
40
معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 21Rating: 4.0معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی و آشنایی با فعالیت های این جشنواره.جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی مملو از تفریحات دلنشین تجربیات فراموش‌‌نشدنی و رویدادهای شگفت‌انگیز است همه ساله در شهر دبی برگزار می‌شود.

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

مطمعنا تاکنون در مورد دبی چیزهای زیادی شنیده‌اید. شهر زیبای اماراتی‌ها برای هر کسی یک سورپرایز ویژه دارد. شاید برای همین هم است که جشنواره بزرگی تحت عنوان جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی در این شهر برگزار شده و سالانه عده زیادی را به خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر شگفت‌انگیز ترغیب می‌کند. به قول بسیاری از گردشگران، هیچ چیز نمی‌تواند همانند خرید بلیط هواپیما دبی و تجربه جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی در این شهر، تابستان را پر رنگ و لعاب کند. این جشنواره که مملو از تفریحات دلنشین، تجربیات فراموش‌‌نشدنی و رویدادهای شگفت‌انگیز است، همه ساله در شهر دبی برگزار می‌شود و شرکت کردن در آن به راحتی و با خرید بلیط هواپیما دبی میسر می‌شود. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا از زوایای گوناگونی به زیبایی‌های حیرت‌انگیز و وصف‌ناپذیر جشنواره سورپرایزهای دبی بپردازیم و قبل از آغاز سفر، اطلاعات مناسب در اختیارتان قرار دهیم.

جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی چیست؟

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

همانطور که در ابتدای این مطلب ذکر شد، جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی، فستیوال سالانه‌ای است که در این شهر برگزار شده و توجه علاقه‌مندان بسیار زیادی را به خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر جلب می‌کند. این جشنواره بیشتر با رنگ و بوی خرید اجناس بهترین برندها با قیمت پایین شناخته شده است. جایی که تخفیفات شگفت‌انگیز به مشتریان داده شده و موجب تعجب آنها می‌شود. اما در کنار این‌ها، فراهم آوردن بساط تفریحات مختلف در سطح شهر را نیز باید بخش دیگری از زیبایی‌های جشنواره سورپرایزهای تابستانی دانست که شادی و نشاط را برای همه به ارمغان می‌آورد.

تاریخ و مدت زمان برگزاری جشنواره

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

یکی از ویژگی‌های مثبت و متمایز جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی، مدت زمان زیاد برگزاری آن است. معمولا این جشنواره به مدت 6 هفته در شهر برگزار می‌شود و همین باعث می‌شود که تعداد خریداران بلیط هواپیما دبی و مسافران این شهر بیشتر و بیشتر شود. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام­شده جشنواره امسال با گستره عظیم شگفتی‌های خود از روز 21 ژوئن 2019 آغاز شده و تا 3 آگوست ادامه خواهد یافت. مدت‌زمانی که عاشقان خرید اجناس مختلف نباید آن را از دست بدهند و با پرواز خارجی به دبی معنای واقعی سورپرایز شدن را درک کنند.

✅ بازدید از مقاله جشن آب تایلند
✅ بازدید از مقاله جشنواره خورشید نیمه شب نروژ
✅ بازدید از مقاله جشنواره موسیقی GEM گرجستان

تفریحات جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی بهترین گزینه ممکن برای تفریحات خانوادگی است. در این جشنواره، جدا از تماشای کنسرت‌های زنده و جذاب و آتش‌بازی‌های شوک‌آور، فرزندان شما می‌توانند در پارک آبی‌هایی با کلاس جهانی و شهربازی‌های توصیف‌نشدنی سرگرم تفریحات با نشاط شوند و از تک‌تک لحظات خود لذت ببرند. در کنار این‌ها، اقامت در هتل‌های فوق‌العاده شیک و نوش جان کردن غذا در رستوران‌های لاکچری را هم باید به تفریحات لذت‌بخش جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی اضافه کرد. هر چه بگوییم کم گفته‌ایم. فقط باید خودتان بلیط هواپیما دبی بخرید و فضای بی‌نظیر این شهر را در طول زمان برگذاری جشنواره لمس کنید تا متوجه این حجم از زیبایی شوید.

خرید کردن در جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

اغراق نیست اگر بگوییم جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی بهترین زمان برای خرید کردن است. 25 تا 75 درصد تخفیف موضوعی نیست که به این سادگی بتوان از کنار نام آن عبور کرد. شاید باورتان نشود اما حتی در برخی موارد تخفیف‌های 90 درصدی هم دیده شده است. این یعنی اجناس بهترین برندهای جهان را با نازل‌ترین قیمت ممکن می‌توان در این جشنواره به دست آورد. همچنین مدت زمان فروش اجناس هم در هر روز گاهی به 12 ساعت می‌رسد. پیشنهاد ما به شما این است که به تمامی مراکز خرید و فروشگاه‌های دبی در این مدت سر بزنید. به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد.

چند نکته کلی درباره جشنواره

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی از سال 1998 توسط دولت کشور امارات و با هدف ارج‌نهی به کانون خانواده راه‌اندازی شد. امروزه این جشنواره نقش عمده‌ای در اقتصاد امارات ایفا کرده و جزو فستیوال‌های بسیار مهم این کشور است. از این رو، هر سال بر زیبایی‌ها و تنوع این جشنواره افزوده می‌شود و از کسانی که با خرید بلیط هواپیما دبی خود را به این شهر رسانده‌اند مهمان‌نوازی بسیار گرمی به عمل می‌آید. آشنایی با هنر و فرهنگ کشور امارات در طول این جشنواره را هم دیگر جنبه مهم و قابل توجه آن می‌توان دانست.

معرفی جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی
جشنواره سورپرایزهای تابستانی دبی

خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر همیشه با حیرت و شگفتی همراه می‌شود. حتی کسانی که چندین بار تجربه چنین سفری را داشته‌اند، باز هم با اولین قدمی که در آن می‌گذارند، احساس خاصی به دست می‌آورند و از سفر خود کاملا خوشحال و راضی می‌شوند. حال فرض کنید که زیبایی‌های چنین شهری با جذابیت‌های یک فستیوال بزرگ و هیجان‌انگیز تلفیق شود. نتیجه عالی و بی‌نظیر خواهد بود. پس فرصتی که در همین تابستان برای سفر به دبی و شرکت در جشنواره سورپرایزهای تابستانی وجود دارد را اصلا نباید از دست داد.

برای خرید بلیط هواپیما دبی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید