از بکرترین و مرموزترین مکان‌ها؛ جنگل سیاه آلمان

آلمان از جمله کشورهایی است که مکان‌های زیادی برای بازدید در آن وجود دارد و از این رو سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. همه گردشگران معمولاً قبل از سفر، لیستی از مکان‌ها و جاذبه‌هایی را که دوست دارند از آن‌ها بازدید کنند، تهیه می‌کنند. جنگل سیاه نیز از جمله مواردی است که باید در صدر برنامه‌ها قرار گیرد. با وجود بودن مکان‌های توریستی بی‌شمار در آلمان، جنگل سیاه و اسرارآمیز این کشور از بکرترین و مرموزترین مکان‌ها به شمار می‌رود.

0
78
بازدید از جنگل سیاه آلمان
جنگل سیاه آلمان
از بکرترین و مرموزترین مکان‌ها؛ جنگل سیاه آلمانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 8Rating: 4.0از بکرترین و مرموزترین مکان‌ها؛ جنگل سیاه آلمان - خرید بلیط هواپیما آلمانآلمان از جمله کشورهایی است که مکان‌های زیادی برای بازدید در آن وجود دارد و از این رو سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. همه گردشگران معمولاً قبل از سفر، لیستی از مکان‌ها و جاذبه‌هایی را که دوست دارند از آن‌ها بازدید کنند، تهیه می‌کنند. جنگل سیاه نیز از جمله مواردی است که باید در صدر برنامه‌ها قرار گیرد. بلیط هواپیما آلمان

جنگل سیاه و مرموز آلمان

آلمان از جمله کشورهایی است که مکان‌های زیادی برای بازدید در آن وجود دارد و از این رو سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. همه گردشگران معمولاً قبل از سفر، لیستی از مکان‌ها و جاذبه‌هایی را که دوست دارند از آن‌ها بازدید کنند، تهیه می‌کنند. جنگل سیاه نیز از جمله مواردی است که باید در صدر برنامه‌ها قرار گیرد. با وجود بودن مکان‌های توریستی بی‌شمار در آلمان، جنگل سیاه و اسرارآمیز این کشور از بکرترین و مرموزترین مکان‌ها به شمار می‌رود. شاید برای خیلی از شماها این نام ناآشنا و یا شاید هم عجیب‌وغریب باشد. اما وجود چنین جنگلی در آلمان حقیقت دارد و گردشگران زیادی را به سوی خود روانه می‌سازد. همان‌طور که از نامش پیدا است، افراد زیادی جرأت ورود به این جنگل را ندارند. حال اینکه راز این جنگل چیست و چگونه مکانی است، برای همه جای سؤال دارد. پس با ما همراه باشید.

جنگل سیاه و زیبا

خرید بلیط هواپیما آلمان
بلیط هواپیما آلمان

نام جنگل به این علت است که درختان بسیار زیادی در جنگل کنار هم قد برافراشته‌اند و نور خورشید هیچ راهی برای تابش پیدا نمی‌کند. می‌توان گفت درختان جنگل سیاه تاکنون تابش نور خورشید را به روی خود تجربه نکرده‌اند. نام سیاهی شاید نمادی بر شوم بودن باشد، اما با پا گذاشتن به این جنگل، به معنای وارد شدن به دنیا و سرزمین دیگری است. خانه‌هایی از دوران قرون‌وسطی در میان جنگل دیده می‌شوند که زیبایی نظره را دو برابر می‌کنند. با توجه به داستان‌هایی که در مورد بد یمن بودن این جنگل بیان می‌شوند، افراد از ورود به جنگل سیاه می‌هراسند. در اکثر اوقات مه جنگل سیاه را فرا گرفته و به سختی می‌توان فاصله 2 متری را رؤیت کرد. معروف‌ترین مسیر جنگل، مسیر تیمبرلند است که به صورت مارپیچ بوده و در طول مسیر درختان صنوبر پوشیده از برگ‌های قرمز وجود دارند که به زیبایی و شگفت‌انگیزی جنگل می‌افزایند. در گذشته تابلوهایی با عنوان “وارد این مسیرها نشوید”، در این مسیر نصب شده بودند که هیچ کس نفهمید چه کسی آن‌ها را نصب کرده بود. طبق گفته‌های افراد محلی، اتفاقات عجیب بسیاری در گذشته در این جنگل روی داده است که هیچ کس به تنهایی جرأت نمی‌کند وارد جنگل شود. منظره این مسیر افسانه فِرای شوتزِن را در ذهن تداعی می‌کند که در آن جادوگر برای شکار و انجام کارهای عجیب به گرگ تبدیل می‌شد.

✅ بازدید از مقاله کاخ افسانه‌ای نیو شوان اشتین
✅ بازدید از مقاله بازدید هیجان‌انگیز از پل‌های شیطانی آلمان
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما به آلمان

بهترین زمان برای رفتن به جنگل سیاه

بازدید از جنگل سیاه آلمان
جنگل سیاه آلمان

اگر می‌خواهید بلیط هواپیما آلمان را برای بازدید از جنگل سیاه خریداری کنید، بهتر است اوایل پاییز اقدام کنید تا گشت‌وگذار در طبیعتی شگفت‌انگیز و پر از ماجراجویی را تجربه کنید. در پاییز برگ‌های رنگارنگ همچون فرشی زیبا و هنرمندانه به روی زمین جنگل پهن می‌شوند و جنگل را به طرز عجیبی زیبا و حیرت‌انگیز می‌کنند.

ورودی دنج و زیبای جنگل سیاه

خرید بلیط هواپیما آلمان
بلیط هواپیما آلمان

نام جنگل یک تصویر شومی را در ذهنتان ایجاد می‌کند. اما اگر بلیط هواپیما آلمان را خریداری کرده و به این جنگل بروید، در ورودی با منظره‌ای زیبا و باور نکردنی روبرو خواهید شد و ترستان بابت نام جنگل و هر آن چه که درمورد آن بیان می‌شود، خواهد ریخت. درختان سرسبز و کم ارتفاع در ورودی جنگل وجود دارند که جلوه خاصی به جنگل بخشیده‌اند.

جنگل سیاه، مکانی خیره ‌کننده و زیبا

بازدید از جنگل سیاه آلمان
جنگل سیاه آلمان

درختان کوچک سرسبز و انبوه بوته‌های متراکم، چشم‌اندازی زیبا همچون بهشت را برایتان تداعی می‌کند. به روی تپه‌های آفتاب‌گیر، دهکده‌هایی ساخته شده‌اند که دارای سبک معماری قرون وسطی هستند و منظره‌ای شگفت‌انگیز و زیبا همچون داستان‌های دوران‌ بچگی‌مان، دارند.

دهکده‌های Story Book

خرید بلیط هواپیما آلمان
بلیط هواپیما آلمان

بلیط هواپیما آلمان را برای بازدید از مجموعه کارخانه‌های ساعت زنگ‌دار دیواری خریداری کنید. دهکده Story Book که در میان جنگل سیاه است، به عنوان سکوی پرش براداران گریم، دانشوران آلمانی که قصه‌های فولکور پریان را انتشار می‌دادند، نام برده می‌شود.

قلعه Crumbling Cliff-side

بازدید از جنگل سیاه آلمان
جنگل سیاه آلمان

بازدید از این قلعه در جنگل سیاه، شما را یاد داستان‌هایی خواهد انداخت که در آن‌ ملکه‌های شیطانی و شگون در چنین قلعه‌هایی زندگی می‌کردند و از روستاییان برای رسیدن به منافع و خواسته‌هایشان استفاده می‌کردند و آن‌ها را طعمه خود قرار می‌دادند. با این حال هیچ اثر و نشانه‌ای از این داستان‌ها و افسانه‌ها در این قلعه وجود ندارد و صرفاً به عنوان افسانه در ذهن‌هایمان تداعی می‌شوند. این قلعه عظیم به عنوان انبار مورد استفاده قرار می‌گیرد و محل نمایش و نگهداری زره‌ها و سلاح‌های بزرگ قدیمی است.

منظره زیبا و شگفت‌انگیز جنگل در همه فصول

خرید بلیط هواپیما آلمان
بلیط هواپیما آلمان

خرید بلیط هواپیما آلمان برای بازدید از جنگل سیاه هیچ محدودیت زمانی ندارد و در همه فصول جنگل زیبایی منحصربه‌فرد خود را دارد. فصل پاییز با رنگ‌های زیبا و برگ‌های خش خش‌کنان جاذبه خاصی به همراه داشته و در این فصل گوزن‌ها در جنگل گشت‌وگذار می‌کنند. نگران نباشید هیچ خرسی در این جنگل وجود ندارد. در فصل زمستان نیز، جنگل سیاه با رنگ سفید پوشانده می‌شود و اسکی و سورتمه‌سواری بسیار لذت‌بخش است.

برای خرید بلیط هواپیما آلمان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید