پروازهای چارتری حذف می‌شوند

0
538
خرید بلیط هواپیما چارتر حذف میشود
بلیط هواپیما چارتر حذف میشود؟
پروازهای چارتری حذف می‌شوندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 17Rating: 4.0پروازهای چارتری حذف می‌شوند - منظم شدن و بهبود یافتن وضعیت پروازها در ایرانخرید بلیط هواپیما چارتر. حذف پروازهای چارتر. آیا پرواز چارتری واقعا حذف می‌شود؟ حذف مافیای چارتر در ایران. حذف بلیط هواپیما چارتر

پروازهای چارتری حذف می‌شوند

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکت‌های هواپیمایی نسبت به سیاست‌های سازمان به‌خصوص اهدافی که پس از آزادسازی نرخ بلیط هواپیما دنبال شده است به‌خوبی آگاهی دارند که لازم است نسبت به مدیریت فروش خود و حرکت و حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدامات لازم انجام دهند.

خرید بلیط هواپیما چارتر حذف میشود
بلیط هواپیما چارتر حذف میشود؟

به گزارش ایمنا و به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری علی عابدزاده در جلسه هماهنگی پروازهای نوروزی که با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، مشاور وزیر راه و شهرسازی، معاونان و مدیران کل سازمان هواپیمایی کشوری، مقامات قضایی، امنیتی و انتظامی، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی و نمایندگان سازمان حمایت برگزار شد اظهار کرد: با مسئولیت‌پذیری بیشتر تمامی بخش‌های دخیل در سرویس‌دهی به مردم در حوزه حمل‌ونقل هوایی امکان پیشرفت سریع‌تر و تضمین حرکت به سمت توسعه و تعالی در جهت برآوردن انتظارات مردم میسر است.

خرید بلیط هواپیما چارتر حذف میشود
بلیط هواپیما چارتر حذف میشود؟

وی افزود: با نگاه جامع به فعالیت‌های انجام‌شده و اینکه یکی از اولویت‌های مهم سازمان دور کردن پروازها از مخاطرات و تضمین بی‌خطری در چند روزی که با وضعیت بد جوی مواجه بودیم و با جدیت هم دنبال شده است نوع نگاه و قضاوت‌ها نسبت به تلاش بخش هوایی منصفانه‌تر خواهد شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه میزان جابه‌جایی‌ها در ۱۰ ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش‌یافته است، افزود: شرکت‌های هواپیمایی نسبت به سیاست‌های سازمان به‌خصوص اهدافی که پس از آزادسازی نرخ بلیط هواپیما دنبال شده است به‌خوبی آگاهی دارند که لازم است نسبت به مدیریت فروش خود و حرکت و حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدامات لازم انجام دهند.

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری همچنین در پاسخ به برخی از سؤالات مطرح‌شده در خصوص منابع فرودگاهی و حقوق خریداران بلیط هواپیما گفت: عدم تناسب زیرساخت‌ها در بعضی از فرودگاه‌ها، ترافیک با تقاضای پروازی و الزام به استفاده از ظرفیت موجود می‌تواند باعث بروز نارسایی‌ها گردد و تلاش ما در سازمان هواپیمایی کشوری پاسخ به مطالبات با همین ظرفیت‌ها است.

مرتضی دهقان در خصوص ضرورت پاسخگویی شفاف به مسافران و انتظارات شرکت‌های هواپیمایی، گفت: در این خصوص دستورالعمل حقوق مسافر و خریدار بلیط هواپیما نیز تکلیف شرکت‌های هواپیمایی را مشخص کرده است و یقیناً پایبندی به شرایط مندرج در دستورالعمل بسیاری از شکایات کاهش خواهد یافت.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع
imna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید