حساب کاربری در اپلیکیشن سفرستان

اپلیکیشن‌ها بعد از پیشرفت روزافزون گوشی‌های هوشمند، بسیار فراگیر شدند و کاربران به استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی میل بیشتری دارند تا سایت‌های اینترنتی. یکی از این دلایل سرعت، دقت و اطمینان در خرید از اپلیکیشن‌ها می‌باشد. سفرستان در این بین سعی کرده است به نیازهای کاربران دقت کند و مطابق نیاز بازار و کاربران امکانات لازم را تحت عنوان اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ارائه دهد. یکی از ویژگی‌های اپلیکیشن سفرستان امکانات موجود در پروفایل کاربری می‌باشد. برای شناخت کامل این قسمت از اپلیکیشن ادامه مطلب را مطالعه کنید.

0
62
حساب کاربری در اپلیکیشن
حساب کاربری
حساب کاربری در اپلیکیشن سفرستانReviewed by مصطفی صفریان on Jan 20Rating: 4.0حساب کاربری در اپلیکیشن سفرستان - خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اطمینانسفرستان در این بین سعی کرده است به نیازهای کاربران دقت کند و مطابق نیاز بازار و کاربران امکانات لازم را تحت عنوان اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ارائه دهد.

حساب کاربری در اپلیکیشن سفرستان

اپلیکیشن‌ها بعد از پیشرفت روزافزون گوشی‌های هوشمند، بسیار فراگیر شدند و کاربران به استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی میل بیشتری دارند تا سایت‌های اینترنتی. یکی از این دلایل سرعت، دقت و اطمینان در خرید از اپلیکیشن‌ها می‌باشد. سفرستان در این بین سعی کرده است به نیازهای کاربران دقت کند و مطابق نیاز بازار و کاربران امکانات لازم را تحت عنوان اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ارائه دهد.

✅ بازدید از مقاله خرید بلیط هواپیما با اپلیکیشن سفرستان

یکی از ویژگی‌های اپلیکیشن سفرستان امکانات موجود در پروفایل کاربری می‌باشد. برای شناخت کامل این قسمت از اپلیکیشن ادامه مطلب را مطالعه کنید.

ساختار حساب کاربری

در این قسمت شما به بخش‌های مختلفی از امکانات شخصی خود دسترسی خواهید داشت. اگر از پایین‌ترین قسمت شروع به توضیح دادن بکنیم، به بخش پیام‌های من می‌رسیم. در گزینه‌های بعدی شما همسفران من، کیف پول من، سفرهای من و اطلاعات پروفایل من را می‌بینید. در منوی آبی رنک وسط هم شما می‌توانید امتیاز کسب شده از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل های قبلی، همسفرهای ثبت شده، تعداد پروازها و هتل‌های خریداری شده قبلی خود را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت بالای حساب کاربری تصویر خودتان، نام و محل زندگی خود و در آخر موجودی کیف پول خود را مشاهده می‌کنید.

توضیحات کوتاهی در مورد امکانات حساب کاربری

پروفایل من: در این قسمت فرم کامل و باجزئیاتی قرار دارد که اطلاعات شما را دریافت می‌نماید.

سفرهای من: در این قسمت شما سابقه سفرهای خود را مشاهده می‌کنید.

کیف پول من: در این قسمت شما موجودی کیف پول را مشاهده می‌کنید و همچنین می‌توانید موجودی خود را برای خرید بعدی خود از کیف پول افزایش دهید.

همسفران من: در این قسمت شما همسفران سفرهای خود را می‌توانید اضافه نمایید تا در زمان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از این اطلاعات با سرعت بیشتری استفاده نمایید.

پیام‌های من: در این قسمت شما به اطلاع‌رسانی‌های اپلیکیشن دسترسی دارید و معمولا تغییرات اپلیکیشن ویا تخفیف‌های جدید و کمپین‌های جدید برای شما توضیح داده خواهد شد.

دسترسی به بخش حساب کاربری

ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که باید پس از نصب اپلیکیشن سفرستان، ثبت نام نمایید. برای تکمیل پروفایل کاربری خود و دیدن اطلاعات گفته شده در بالا، از منوی ساندویچی بالا سمت راست اپلیکیشن استفاده نمایید و وارد گزینه حساب کاربری شوید.

لطفا برای دیدن نمای کلی از پروفایل کاربری ویدئوی زیر را ببینید

سفرستان امید دارد در آینده نزدیک اپلیکیشن کاربردی خود را گسترش دهد و با توسعه و اضافه نمودن امکانات تکمیلی به اپلیکیشن خود، بتواند تمام نیازهای کاربران در حوزه گردشگری را پوشش دهد تا از افزونگی نرم‌افزارها روی گوشی‌های هوشمند کاربران جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید