با خاص ترین هتل های ایران آشنا شوید

در نقاط مختلف دنیا هتل هایی هستند که به دلایل مختلفی از جمله موقعیت خاص خود، توجه گردشگران را به خود جلب کرده اند. گرچه شاید کمی غیر قابل باور باشد اما در ایران نیز هستند هتل هایی که موقعیتی خاص دارند و اقامت در آن ها خاطره ای فراموش نشدنی و تجربه ای به یاد ماندنی خواهد بود.

0
49
معرفی خاص ترین هتل های ایران
خاص ترین هتل های ایران
با خاص ترین هتل های ایران آشنا شویدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 26Rating: 4.0خاص ترین هتل های ایران و یک اقامت ویژه با تجربه ای به یاد ماندنی.خاص ترین هتل های ایران در نقاط مختلف دنیا هتل هایی هستند که به دلایل مختلفی از جمله موقعیت خاص خود، توجه گردشگران را به خود جلب کرده اند.

خاص ترین هتل های ایران

در نقاط مختلف دنیا هتل هایی هستند که به دلایل مختلفی از جمله موقعیت خاص خود، توجه گردشگران را به خود جلب کرده اند. گرچه شاید کمی غیر قابل باور باشد اما در ایران نیز هستند هتل هایی که موقعیتی خاص دارند و اقامت در آن ها خاطره ای فراموش نشدنی و تجربه ای به یاد ماندنی خواهد بود. اگر از دوستداران خرید بلیط هواپیما داخلی هستید ادامه این مطلب را با ما باشید تا نگاهی داشته باشیم به خاص ترین هتل های ایران عزیزمان.

هتل صخره ای لاله کندوان

معرفی خاص ترین هتل های ایران
خاص ترین هتل های ایران

کندوان روستایی نزدیک به اسکو در آذربایجان شرقی است که به دلیل آب و هوای خوب و نیز خانه های صخره ای اش شناخته شده بود. بعدها با افزایش گردشگر به ویژه طبیعت گردان، نیاز به ساخت هتلی در این منطقه احساس شد. هتل صخره ای لاله کندوان هتلی 5 ستاره است که در خانه های صخره ای روستای کندوان ساخته شده است. این هتل صخره ای یکی از معروف ترین هتل ها و سومین هتل صخره ای در دنیا است. یکی از نقاط ضعف هتل شاید پله های زیادی باشد که برای رسیدن به اتاق باید طی کنید که البته اگر با دید مثبت به قضیه نگاه کنیم، این پله ها بیشتر شما را با سبک زندگی محلی آشنا خواهد کرد. بد نیست بدانید که جکوزی اتاق های هتل از آب معدنی منطقه پر می شود.

هتل ترنج کیش

معرفی خاص ترین هتل های ایران
خاص ترین هتل های ایران

بلیط هواپیما کیش و اقامت در یکی از پر سر و صداترین هتل های ایران یعنی هتل ترنج کیش لذتی متفاوت ارائه می دهد. هتلی ساخته شده در میان امواج و آب های خلیج فارس که چشم انداز متفاوتی از دریا را به مهمانان خود ارائه می دهد. این هتل 5 ستاره در سال 1394 افتتاح شد و با طرح بته جقه ایرانی اش و امکانات مناسب، راه خود را به دل گردشگران ایرانی و خارجی باز کند. یکی از بخش های جا این هتل دریایی دریچه ای است که در برخی از اتاق های آن قرار گرفته و این امکان را به مهماننش می دهد تا دریا و موودات دریایی را زیر پای خود ببینند.

هتل قلعه گنج کرمان

معرفی هتل قلعه گنج کرمان
هتل قلعه گنج کرمان

شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهند زندگی به سبک کویری را تجربه کنند؟ کرمانی ها خبر خوشی برای شما دارند و آن هتلی به سبک کویری در شهری کویری است. هتل قلعه گنج هتلی کپری است که شکل دایره مانند اتاق هایش باعث شده تا آن هتل توپی هم بنامند. این هتل در شهر قلعه گنج واقع شده و فاصله این شهر تا کرمان 5 ساعت است.

هتل کویر بالی خور و بیابانک

معرفی هتل کویر بالی خور و بیابانک
هتل کویر بالی خور و بیابانک

تا به حال به فکر اقامت در کویر افتاده اید؟ شاید هم می خواهید شبی را در کویر سپری کنید و هوای گرم مانعتان می شود. اصفهانی ها شرایطی را برای شما و کویرگردان و  کویرنوردان ایجاد کرده اند تا بتوانید چند شبی را در کویر اقامت داشته باشید. هتل کویری بالی در شهر خور و بیابان قرار دارد و از جمله بزرگ ترین هتل های کویری در مرکز ایران است. این هتل در سال 1389 افتتاح شد که اتاق های سنتی و مدرن دارد تا مهمانان در اتاق های مورد نظر خود اقامت راحتی را در کویر تجربه کنند.

هتل بام سبز رامسر

معرفی هتل بام سبز رامسر
هتل بام سبز رامسر

هتل بام سبز رامسر را به جرات می توان یکی از زیباترین و خاص ترین هتل های ایران نام برد. این هتل در دل جنگل های سبز رامسر واقع شده و برای آن هایی که می خواهند چند روزی را به دور از هیاهو باشند و سکوت و آرامش طبیعت را حس کنند گزینه بسیار مناسبی است. این هتل اتاق های مختلفی مانند کلبه های جنگلی دارد که بسیاری از مهمانان اقامت در این کلبه ها را توصیه کرده اند.

در ادامه می توانید با بهترین هتل های ایران آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید