معرفی خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز

پاسخ تکراری ما به پرسش «به کجا سفر کنیم؟» در هر زمان و هر شرایطی شیراز است. اگر بارها هم به این شهر زیبا سفر کرده باشید باز آرامش موجود در این شهر شما را به آغوش گرمش فرا خواهد خواند. شیراز بیش از 2000 سال است که به عنوان قلمرو فرهنگ فارسی شناخته می‌شود و با شعر، شب‌گردی و شراب هم‌معنی گشته است. شیراز که از مهم‌ترین شهرهای جهان اسلام است در دوران زندیه پایتخت ایران بوده و در همان دوران بسیاری از ساختمان‌های زیبایش ساخته و یا بازسازی شده‌اند.

0
46
معرفی خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز
خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز
معرفی خانه‌‌‌‌‌ معلم شیرازReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 22Rating: 4.0خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز و خانه های ستاد اسکان فرهنگیان شیراز برای مهمانان این شهر.خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز و آدرس ستاد اسکان فرهنگیان شیراز تمام مکان هایی که برای آسایش فرهنگیان در نظر گرفته شده اند و با داشتن هزینه مناسب در خدمت مهمانانند.

خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز

پاسخ تکراری ما به پرسش «به کجا سفر کنیم؟» در هر زمان و هر شرایطی شیراز است. اگر بارها هم به این شهر زیبا سفر کرده باشید باز آرامش موجود در این شهر شما را به آغوش گرمش فرا خواهد خواند. شیراز بیش از 2000 سال است که به عنوان قلمرو فرهنگ فارسی شناخته می‌شود و با شعر، شب‌گردی و شراب هم‌معنی گشته است. شیراز که از مهم‌ترین شهرهای جهان اسلام است در دوران زندیه پایتخت ایران بوده و در همان دوران بسیاری از ساختمان‌های زیبایش ساخته و یا بازسازی شده‌اند. بی‌دلیل نیست که از شیراز به عنوان شهر شاعران نامبرده می‌شود، آرامگاه دو شاعر شهیر حضرت سعدی و حافظ بزرگوار در این شهر است. باغ‌های پر زرق‌وبرق، مساجد نفیس و آثار تاریخی پرسپولیس از دیگر دلایلی است که گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. اگر هوای سفر به سرتان زده و دلتان برای بازدید از شیراز زیبا پرکشیده است با معرفی خانه معلم شیراز با ما باشید.

شرایط و نحوه رزرو خانه معلم شیراز

معرفی خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز
خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز

1) وب‌سایت رزرو روز پنجم هر ماه فعال می‌شود.

2) به همراه داشتن کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه همراهان الزامی است. ضمنا فقط خود شخص فرهنگی به همراه پدر، مادر، فرزند و همسر می‌توانند از اتاق استفاده کنند. فرهنگیان بومی شیراز نمی‌توانند از مهمان‌سرا استفاده کنند.

3) پذیرش افراد مذکر ممنوع است.

(4 زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 13 و زمان تحویل اتاق بعد از ساعت 15 است. درب نگهبانی مرکز از ساعت 12 شب تا 6 صبح بسته است.

5) زوج فرهنگی فقط مجاز به رزرو یک اتاق هستند.

6) در صورت انصراف از رزرو اتاق حتما درخواست کتبی خود را به شماره 07132284461 فاکس نماييد. هزينه کنسلي تا يک هفته قبل از موعد 15% و تا سه روز قبل از موعد 20% و در همان روز قبل از ساعت 12، 50% درصد از کل مبلغ و بعد از آن تمام مبلغ کسر می‌گردد.

7) ميهمانان محترم توجه داشته باشند رزرو زمانی انجام شده است که وجه از طريق اينترنت پرداخت و پس از آن کد رهگيری و شناسه پرداخت اخذ گردد.

8) ميهمانان محترم توجه داشته باشند رزرو فقط دو و سه شب مجاز است در صورت مراجعه و استفاده يک يا دو شب هزينه شب‌های بعد برگشت داده نخواهد شد.

✅ بازدید از مقاله برنامه سفر شیراز
✅ بازدید از مقاله انواع هتل های شهر شیراز
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما شیراز

آدرس مراکز ستاد اسکان – خانه معلم شیراز

معرفی خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز
خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز

ناحیه یک: بلوار امیر کبیر، بلوار کاج، هنرستان دارالفنون (روبروی باغ جنت)، شماره تلفن: 38335951 و 38335952

ناحیه دو: بلوار چمران، بعد از بیمارستان چمران، بلوار نیایش، دبیرستان شهیدان پژمان، شماره تلفن: 36230157

ناحیه سه: بلوار رحمت، سه‌راه دارالرحمه، بلوار رضوان، نبش میدان 12 فروردین، هنرستان فنی شهدا، شماره تلفن: 37384890 و 37397997

ناحیه چهار: بلوار مدرس، کوی آزادگان، بعد از موزه تاریخ طبیعی، بلوار آصف، مدرسه شهدای ارتش، شماره تلفن: 37257440

معرفی خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز
خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز

خانه معلم از امکاناتی است که آموزش و پروش در اختیار فرهنگیان عزیز قرار می‌دهد و شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب از اقامتگاه مناسبی برخوردار بوده و سفر خوبی را تجربه کنید. راه‌های متفاوتی برای رفتن به شهر شیراز و خرید بلیط هواپیما وجود دارد که یکی از سریع‌ترین و بهترین آن‌ها خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت و اپلیکیشن سفرستان است. با نصب اپلیکیشن سفرستان می‌توانید از امکانات دیگر برخوردار گشته و از تخفیفات ویژه آن استفاده کنید. سفر خوبی برایتان آرزومندیم.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید