خانه معلم اصفهان

شهر اصفهان مقصدی که بی تردید حرف اول در صنعت گردشگری ایران را می زند و گردشگران زیادی را از خارج و داخل ایران به سوی خود روانه می کند. شهری که تاریخ چندهزارساله و جاذبه های باستانی زیادی را به همراه دارد و به همین دلیل محبوب گردشگران است.

2
2196
معرفی خانه معلم اصفهان
خانه معلم اصفهان
خانه معلم اصفهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 21Rating: 4.5خانه معلم اصفهان و معرفی مراکز ستاد اسکان فرهنگیان استان اصفهان.خانه معلم اصفهان مکان‌های بسیار مناسبی برای استفاده فرهنگیان و بستگان درجه 1 آنهاست که خودرا به این شهر زیبا رسانده تا از استرس‌ و روزمرگی‌ها به دور بمانند.

معرفی خانه معلم اصفهان

شهر اصفهان مقصدی که بی تردید حرف اول در صنعت گردشگری ایران را می زند و گردشگران زیادی را از خارج و داخل ایران به سوی خود روانه می کند. شهری که تاریخ چندهزارساله و جاذبه های باستانی زیادی را به همراه دارد و به همین دلیل محبوب گردشگران است. البته اصفهان علاوه بر مکان های تاریخی، مکان های طبیعی و تفریحی زیادی را نیز در بردارد. شهر اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران و از نظر جمعیتی، سومین شهر پرجمعیت آن پس از شهرهای تهران و مشهد، واقع در مرکز ایران است. این شهر در دامنه شرقی کوه‌های زاگرس از جمله شهرهایی است که شاید تاریخ و سابقه آن به قدمت خود کشور بر می‌گردد و برای دوستدارن تاریخ و تمدن، رهنمود سفر به اصفهان می‌باشد. طول و عرض جغرافیایی آن به ترتیب 4/51 و 32/38 و ارتفاع آن از سطح دریا 1575 متر است. این شهر بر روی آبرفت زاینده رود بنا شده، آب وهوای این شهر نیمه خشک و معتدل می‌باشد و متوسط درجه حرارت سالانه این شهر 16 درجه سانتیگراد است. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ارزان اصفهان، در فصول بهار و پاییز می‌باشد. باید به یاد داشته باشیم که فرودگاه بین المللی اصفهان در شمال شرقی این شهر در فاصله 35 کیلومتری مرکز واقع شده است. از این فرودگاه روزانه و هفتگی پروازهایی به شهرهای مختلف ایران و جهان صورت می گیرد.

کاهش هزینه سفر به اصفهان

اگر قصد رزرو بلیط هواپیما به اصفهان را دارید و به دنبال راهی برای کاهش هزینه‌های سفر به اصفهان می‌توان به سراغ خانه معلم این شهر رفت و از سفر خود نهایت لذت را برد. خانه معلم اصفهان، مکان‌های بسیار مناسبی برای استفاده فرهنگیان و بستگان درجه 1 آنها می‌باشند که خود را به این شهر زیبا و تاریخی رسانده تا از استرس‌ها و روزمرگی‌ها به دور بمانند و چند صباحی را به سپری کردن لحظات خوش در کنار خانواده، بگذراند.

خانه معلم شماره 1

معرفی خانه معلم اصفهان
خانه معلم اصفهان

خانه معلم شماره 1 یکی از خانه معلم اصفهان می‌باشد که فرهنگیان و خانواده ها می‌توانند از امکانات آن بهره‌مند شوند. این خانه معلم در ناحیه 3 خیابان (ارتش) واقع در سه راه حکیم نظامی واقع شده است و تلفن‌های تماس آن به ترتیب ۳۶۲۴۸۱۰۱-۰۳۱ و  ۳۶۲۴۸۱۰۰-۰۳۱ می‌باشند.

خانه معلم شماره 2

معرفی خانه معلم اصفهان
خانه معلم اصفهان

خانه معلم دیگری که در شهر اصفهان واقع شده است، خانه معلم شماره 2 می‌باشد که در خیابان کاوه- خیابان جابر انصاری – ابتدای خیابان پنج آذر بنا شده است و همه ساله امکانات خود را در اختیار فرهنگیان عزیز قرار می‌دهد. شماره تلفن تماس ۳۴۳۶۹۱۱۸ – ۰۳۱

✅ بازدید از مقاله خانه معلم مشهد
✅ بازدید از مقاله خانه‌‌‌‌‌ معلم شیراز

خانه معلم شماره 3 (ناحیه 4)

معرفی خانه معلم اصفهان
خانه معلم اصفهان

یکی دیگر از خانه هایی که فرهنگیان عازم به اصفهان می‌توانند از امکاناتشان استفاده کنند، خانه معلم شماره 3 اصفهان می‌باشد. این خانه در ناحیه 4 و در خیابان پروین، پل سرهنگ، خیابان معراج، خیابان فجر 3 ، مرکز ملاصدرا واقع شده است.  تلفن تماس جهت رزرو خانه معلم شماره 3، ۳۵۸۱۶۰۶۱-۰۳۱

خانه معلم شماره 4

معرفی ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان
ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان

خانه معلم شماره 4 (باغ کاشفی) ناحیه 2، در خیابان بزرگمهر، انتهای خیابان هشت بهشت شرقی، خیابان نیرو، مرکز رفاهی باغ کاشفی تاسیس شده است و همه ساله میزبان و پذیرای تعداد زیادی معلم از سراسر کشور می‌باشد. تلفن تماس این خانه معلم جهت رزرو مکان  ۳۲۶۰۷۷۰۷ – ۰۳۱

خانه معلم شماره 5 (شهید تیموری) ناحیه 1

معرفی ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان
ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان

خانه معلم شماره 5 در منطقه رفاهی شهید تیموری واقع در ناحیه 1 بنا شده و آدرس دقیق آن خیابان  خیابان آتشگاه، جنب کوه آتشگاه، به طرف باغ فردوس، مرکز رفاهی شهید تیموری می‌باشد. جهت آگاهی از شرایط اسکان و هزینه رزرو این خانه می‌توانید با شماره تلفن ۳۷۶۶۰۲۹۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمائید.

مرکز رفاهی نوید

ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان

مرکز رفاهی نوید یکی دیگر از خانه معلم اصفهان به شمار می‌آید که معلم‌های عزیز می‌توانند هنگام مسافرت به این شهر از امکانات ویژه آن برخوردار شوند. نشانی این خانه معلم، خیابان کاوه، بعد از بیمارستان سوانح سوختگی، کوچه ۳۶، جنب مدرسه زارعی و تلفن تماس آن ۳۳۴۶۱۵۱۱ – ۰۳۱ می‌باشد.

نام شهر اصفهان، هر شنونده‌ای را به یاد تاریخ گم‌ شده و از یاد رفته در زیر آوار مانده‌ای می‌اندازد که بایستی با بازدید، مطالعه و گشت و گذار در این شهر لمس آن را با حقایقی کتمان نشدنی، بر خود الزام ساخته و عشق و علاقه‌ای دوباره را به وجود خود بازگرداند. از اینرو پیشنهاد ما به معلمان عزیز، بازدید از این شهر باستانی و استفاده از امکانات خانه معلم اصفهان می‌باشد. در ادامه می توانید با خانه‌ معلم تهران آشنا شوید.

2 دیدگاه ها

  1. سلام .
    چجوری باید رزرو کنیم؟
    تلفن که جواب نمیدن .
    خانه معلم شماره ۱ هزار بار تماس گرفتم .
    یا مشغول هستن یا جواب نمیدن.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید