معرفی خانواده ایرباس A380

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زیاد به سفر می‌روید، پس احتمالا پیش آمده است که پرواز خود را با یکی از هواپیماهای شرکت ایرباس انجام داده باشید. در این صورت اگر با این هواپیماهای باکیفیت آشنایی داشته باشید سفر خود را با خیالی آسوده‌تر نیز انجام خواهید داد. در همین راستا و در ادامه معرفی خانواده هواپیماهای ایرباس، در این مطلب به معرفی خانواده A380 خواهیم پرداخت

0
41
خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380
معرفی خانواده ایرباس A380Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 24Rating: 3.5معرفی خانواده ایرباس A380 - خرید بلیط هواپیما ارزان از اپلیکیشن سفرستاناگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زیاد به سفر می‌روید، پس احتمالا پیش آمده است که پرواز خود را با یکی از هواپیماهای شرکت ایرباس انجام داده باشید. در این صورت اگر با این هواپیماهای باکیفیت آشنایی داشته باشید سفر خود را با خیالی آسوده‌تر نیز انجام خواهید داد.

ایرباس A380

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زیاد به سفر می‌روید، پس احتمالا پیش آمده است که پرواز خود را با یکی از هواپیماهای شرکت ایرباس انجام داده باشید. در این صورت اگر با این هواپیماهای باکیفیت آشنایی داشته باشید سفر خود را با خیالی آسوده‌تر نیز انجام خواهید داد. در همین راستا و در ادامه معرفی خانواده هواپیماهای ایرباس، در این مطلب به معرفی خانواده A380 خواهیم پرداخت، پس بهتر است تا آخر این مطلب سایت سفرستان را باری دیگر همراهی کنید.

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

هواپیمایی همانند خانواده ایرباس در دنیا وجود نداشته و هیچ تجربه پروازی، به گردپای تجربه پرواز در این هواپیما نخواهد رسید. هواپیمای A380 یک سمبل مدرن می‌باشد که بیش از 500,000 پرواز انجام داده که در این پروازها بیش از 190 میلیون مسافر را جابجا کرده است. در بین این پروازها بیش از 300 عدد از آن پرواز تبلیغاتی روزانه بوده که در هر دو دقیقه یک‌بار از زمین برخاسته و یا فرود می‌آیند.

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

پرواز با هواپیمای A380 یک تجربه منحصربه‌فرد است که شما را با استانداردهای جدیدی از راحتی و آسایش حین پرواز در تمامی رده‌ها از اقتصادی گرفته تا درجه‌یک، آشنا کرده و معرفی می‌نماید. هواپیمای A380، به‌عنوان بزرگ‌ترین و فضا دارترین هواپیمای مسافربری جهان، دارای کابینی است که به مسافرین اجازه می‎‌دهد تا در محیطی آرام و آسوده پاهای خود را در صندلی‌های پهن دراز کرده و دمی را به آسودگی بیاسایند. کابین این هواپیما با دارا بودن آزادی بی‌همتا به مسافرین اجازه حرکت داده و جای تعجبی ندارد که کابین این هواپیما انتخاب ترجیحی در تمامی رده‌ها و کابین‌ها باشد.

طراحی هواپیماهای خانواده A380

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

هواپیمای دوطبقه A380، در حال حاضر بزرگ‌ترین هواپیمای تبلیغاتی در حال پرواز می‌باشد. با دو برابر شدن ترافیک هوایی در هر پانزده سال یک‌بار، هواپیمای A380 عالی‌ترین هواپیما برای پاسخ‌گویی به نیازهای مسافرین امروز و فردا خواهد بود، درحالی‌که درجه‌ای از کارایی ضروری، برای محافظت از محیط‌زیست برای نسل‌های آینده را ارائه می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

این هواپیما دارای دوطبقه کامل با اندازه‌های پهن می‌باشد، بدین معنی که دوطبقه از آن فضای کافی را نسبت به هواپیماهای بزرگ دوموتوره دیگر، در اختیار مسافرینی که بلیط هواپیما تهیه کرده و با این هواپیما سفر می‌کنند، قرار می‌دهد.

خرید پرواز خارجی ایرباس A380
پرواز خارجی ایرباس A380

هواپیمای A380 با دارا بودن تعداد صندلی‌هایی که بیشتر از هر هواپیمای دیگر است، راه‌حل‌های مناسبی را برای ازدحام مسافرین ارائه می‌دهد که درنتیجه آن سفرهای کمتری برای حمل 60 درصد بیشتر مسافرین نیاز بوده و آن را به عالی‌ترین راه‌حل برای تراکم جمعیت در فرودگاه، بهینه‌سازی برنامه ناوگان هوایی و رشد ترافیک تبدیل کرده است.

خرید پرواز خارجی ایرباس A380
پرواز خارجی ایرباس A380

هواپیماهای A380 ایرباس با این ویژگی‌ها از کره زمین محافظت کرده و به ما اطمینان می‌دهد تا در آینده نیز جهانی پر از مقاصد زیبا داشته باشیم و بتوانیم با تهیه بلیط هواپیما از آن‌ها بازدید به عمل آوریم.

کابین هواپیماهای خانواده A380

خرید پرواز خارجی ایرباس A380
پرواز خارجی ایرباس A380

هواپیمای دوطبقه A380، به‌راستی شگفتی از مهندسی و دانش می‌باشد که از فضای خود نهایت استفاده را می‌برد تا یک سفر لاکچری را برای مسافرین ارائه دهد.

این هواپیما با دارا بودن فضای کافی برای نصب و طراحی سوئیت‌های درجه‌یک، بارهای چشم‌گیر، نورپردازی کابین بی‌نظیر و آرام‌ترین کابین در آسمان، این امکان را به شما می‌دهد تا پس از تهیه بلیط هواپیما از هر جنبه پرواز لذت ببرید و به خاطر کابین ابداعی و نوآوری شده آن و تکنولوژی منبع هوایی‌اش، با انرژی وصف‌ناپذیر و شاداب به مقصد خود رسیده و آماده تجربه یک سفر خاطره‌انگیز باشید.

مدل‌های هواپیماهای خانواده A380

A380-800

خرید پرواز خارجی ایرباس A380
پرواز خارجی ایرباس A380

هواپیماهای A380، در ابتدا در دو مدل A380-800 و A380F به بازار عرضه شدند. پیکربندی اصلی هواپیمای A380-800 قادر به حمل 555 مسافر در 3 کلاس مختلف و یا 853 مسافر (538 مسافر در طبقه اصلی و 315 مسافر در طبقه بالایی آن) تنها در یک کلاس و رده اقتصادی بود. گستره پرواز طراحی‌شده برای این مدل 15,700 کیلومتر بوده و این هواپیما قادر است تا از هنگ‌کنگ تا نیویورک و یا از سیدنی تا استانبول را بدن توقف بپیماید. پس اگر قصد سفر بدون توقف در مسافت‌های طولانی را دارید، پس از تهیه بلیط هواپیما سفر با این مدل از هواپیماهای ایرباس بهترین انتخاب شما خواهد بود.

A380-900

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

شرکت ایرباس قصد دارد تا در آینده‌ای نزدیک فضای مدل اصلی A380 را افزایش داده و تعداد مسافرین حمل شده در سه کلاس مختلف را به 650 تن رسانده و همچنین تعداد مسافرین حمل شده تنها در یک رده اقتصادی را به 900 نفر برساند و این مدل را A380-900 نامید. این هواپیما هنوز به بازار عرضه نشده ولی مدیرعاملان شرکت ایرباس اعلام کرده‌اند که در آینده ممکن است این مدل از خانواده A380 نیز به بازار عرضه شده و مسافرین با تهیه بلیط هواپیما بتوانند سفر خود را با آن انجام دهند.

A380neo

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

شرکت ایرباس در سال 2015 اعلام کرد که قصد عرضه کردن یک مدل بهینه‌سازی شده و فضا دارتر نسبت به مدل اصلی A380 را دارد که این مدل قادر به حمل 50 مسافر بیشتر بوده و دارای موتورهای جدید نئو (NEO) می‌باشد و طراحی بال آن نیز همانند خانواده A350XWB دارای Sharklets خواهد بود. شرکت ایرباس زمان عرضه این هواپیماها را در سال 2020 یا 2021 اعلام کرده است.

A380plus

خرید پرواز خارجی ایرباس A380
پرواز خارجی ایرباس A380

در نمایشگاه هوایی پاریس در سال 2017، شرکت ایرباس مدلی بهینه‌سازی شده و ترقی یافته از هواپیمای A380 را به نمایش گذاشتند که دارای مصرف سوخت کمتر بوده و توانایی حمل مسافرین بیشتری را دارا می‌باشد. همچنین طراحی بال‌های این هواپیما نیز پیشرفته‌تر شده و گستره پروازی آن نیز افزایش یافته است.

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

ایرلاین امارات (Emirates) قادر خواهد بود تا 20 فروند از این هواپیماها را در نمایشگاه هوایی دوبی سفارش داده و مسافرینی که بلیط هواپیما تهیه کرده‌اند خواهند توانست پرواز با این هواپیمای بی‌نظیر، جادار و مدرن را تجربه کنند و از آن لذت کافی را ببرند.

چیزی بیش از یک هواپیما

خرید پرواز خارجی ایرباس A380
پرواز خارجی ایرباس A380

شرکت ایرباس مفتخر است تا با ادغام کردن پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های هوایی و طراحی بی‌نظیر الهامی، بتواند هواپیمایی را خلق کند که به خاطر کیفیت بالای آن از هر جنبه قابل‌ستایش می‌باشد. شرکت هواپیمایی ایرباس با دارا بودن استانداردهایی برای نوآوری، تجربه و کارایی، هم از طرف مسافرین، هم از طرف خلبانان و هم از طرف خدمه هواپیما ستایش می‌شوند.

خرید بلیط هواپیما ایرباس A380
بلیط هواپیما ایرباس A380

می‌توان نتیجه گرفت که اگر قصد داشته باشید در یک هواپیمای جادار و عظیم سفرهای طولانی انجام دهید، هواپیمای ایرباس A380 بهترین گزینه برای شما بوده و شما خواهید توانست در کابین‌های بی‌نظیر و جادار این هواپیما یک سفر خاطره‌انگیز و دل‌چسب را به همراه دوستان و یا خانواده خود تجربه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
airbus.com
en.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید