چگونه با اپلیکیشن‌ سفر خود را متحول کنیم؟

0
468
خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
چگونه با اپلیکیشن‌ سفر خود را متحول کنیم؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 22Rating: 4.5چگونه با اپلیکیشن‌ سفر خود را متحول کنیم؟اپلیکیشن‌ها، ابزارهایی برای زندگی امروز ما، ابزارهایی که همه کارها را برایمان راحت‌تر و سریع‌تر کرده‌اند، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در اپلیکیشن سفرستان

چگونه با اپلیکیشن‌ سفر خود را متحول کنیم؟

اپلیکیشن‌ها، ابزارهایی برای زندگی امروز ما هستند، ابزارهایی که همه‌ی کارها را برایمان راحت‌تر و سریع‌تر کرده‌اند، در بیشتر کشورهای جهان مشاهده می‌کنیم که کسب و کارهای حرفه‌ای دست به طراحی اپلیکیشن‌هایی کاربردی می‌زنند تا بتوانند هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود را به دست آورند، شاید دیگر این سوال چندان بی‌راه نباشد، چطور بدون اپلیکیشن کارها را سریع و آسان انجام دهیم؟

با توجه به وجود همه‌ی این نیازها است، که در کشورمان ایران نیز آرام آرام برندها و کسب و کارها دست به طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن‌ها زده‌اند.

اپلیکیشن های آفلاین در سفر

رزرو پرواز خارجی با اپلیکیشن

سفر بدون اپلیکیشن هرگز

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان

یکی از حوزه‌هایی که اپلیکیشن‌ها آن را برای ما دلنیشین‌تر و راحت‌تر کرده‌اند، حوزه گردشگری است؛ آرام آرام شاهد این بوده‌ایم که برندها به سراغ راه‌اندازی وب‌سایت و ارائه‌ی خدمات آنلاین رفته‌اند و پس از آن نیز همه‌ی بهترین‌های این حوزه اپلیکیشن‌هایی طراحی کرده‌اند تا همیشه و همه‌جا در دسترسی مخاطب باشند. مزیت های اپلیکیشن برای آن‌ها:

  • همه چیز در دسترس است؛ مخاطبان بدون آنکه نیاز داشته‌باشند تا با افرادی صحبت کنند یا درگیر سلسله مراتب اداری شوند، می‌توانند آنچه می‌خواهند را به سرعت و به دقت پیدا کنند، از جستجو و یافتن قیمت مناسب بلیط هواپیما گرفته تا به دست آوردن اطلاعاتی مفید درباره‌ی هزینه‌ی اقامت و رزرو هتل
  • امنیت؛ در فضای اینترنت، امنیت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که مخاطبان آن را در نظر می‌گیرند. اپلیکیشن‌ها این فضای امن را برای پرداخت ایجاد می‌کنند و شما را مطمئن می‌کنند تا بتوانید در بستری مناسب اطلاعات مالی خود را مصون نگه دارید.
  • خریدی راحت و سریع؛ بسیاری از اپلیکیشن‌ها یک کیف پول الکترونیک را برایتان ایجاد کرده‌اند که شما می‌توانید آن را شارژ کنید، به این ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که زیاد سفر می‌کنید می‌توانید حساب کاربری خود را بر اساس نیازتان شارژ کرده و از انتقال مداوم به صفحات پرداخت که هم کاری سخت است و هم ممکن است با خطراتی همراه باشد، بی‌نیاز شوید. و همچنین کاربرد دیگر کیف پول را می‌توان در زمان پرداخت ناموفق بیشتر درک کرد.
  • هیچ‌چیز را جا نخواهید گذاشت؛ بلیط هواپیما و واچر هتل از آن مدارک مهمی است که باید همیشه در دسترس ما باشند؛ استفاده از اپلیکیشن‌ها سبب می‌شود تا همیشه شما به تمامی اطلاعات و مدارک خود دسترسی داشته‌باشید و معمولا نسخه پی‌دی‌اف از بلیط هواپیما و واچر هتل خود را همیشه همراه دارید.

همه حرفه‌ای‌ها اپلیکیشن دارند!

شاید شما با بسیاری از نام‌های معروف در جهان در زمینه‌ی گردشگری آشنا باشید، اگر کمی دقت و جستجو کنید متوجه یک نکته‌ی مشترک میان آنها خواهید شد، همه‌ی آنها اپلیکیشن‌هایی را با امکانات کارآمد روانه‌ی بازار کرده‌اند.

Airbnb:

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان

وب‌سایتی که از طریق آن می‌توانید در مقاصد مورد نظرتان، اتاق و یا خانه‌هایی را اجاره کنید؛ این امکان مزیت‌های خاص خود را دارد که سبب شده تا طرفداران بسیاری یابد، هزینه‌های به صرفه‌ی اقامت یکی از آن‌ها است. یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این اپلیکیشن، امکان فیلتر کردن جستجو است که به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان، گزینه‌ی مناسب خود را بیابید.

Hotel Tonight:

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان

این اپلیکیشن نیز به سرعت در میان کاربران محبوب شده است، حتی مراجعه کنندگان به اپلیکیشن از وب‌سایت نیز بیشتر هستند، یکی از مزیت‌های این اپلیکیشن، این است که شما می‌توانید در آن هتل‌ها را با مناسب‌ترین نرخ پیدا کرده و آن‌ها را به صورت آنلاین رزور کرده و از طریق کیف پول الکتریکی به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کنید.

Booking:

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان

این وب‌سایت معروف و قدیمی در زمینه‌ی فروش آنلاین، اپلیکیشن خود را روانه‌ی بازار کرد و به سرعت توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند؛ امکان پیدا کردن بلیط هواپیما و هتل با نرخ مناسب، ارسال اطلاعات خرید، بلیط هواپیما و واچر به صورت PDF به ایمیل کاربر از جمله مزایای این اپلیکیشن بوده که تجربه‌ی خرید را بسیار برای مخاطب آسان کرده‌است.

سفرستان، یک حرفه‌ای دیگر

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان

سفرستان وب‌سایتی است که فلسفه‌ای ویژه داشته و آن سفر آسان با یک کلیک بوده‌ و هست؛ حال این تجربه آسان‌تر و دلپذیرتر هم شده و سفرستان هم‌پای برندهای مشابهش در جهان دست به ارائه‌ی اپلیکیشنی کارآمد زده تا همیشه و همه‌جا همراه مخاطبان باشد، اپلیکیشنی که با استانداردی جهانی به شما خدمت‌رسانی می‌کند؛ در واقع تیمی حرفه‌ای، نخبه و جوان به بررسی بهترین اپلیکیشن‌های گردشگری جهان پرداخته‌اند و پس مطالعه بر روی نقاط قوت و ضعف، اپلیکیشن سفرستان را به عنوان یک اپلیکیشن حرفه‌ای و کارآمد روانه‌ی بازار کرده‌اند.

  • تمامی ایرلاین‌ها برای شما؛ با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید از تمامی ایرلاین‌های داخلی و بیش از 900 ایرلاین خارجی بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید. جالب است بدانید که شما می‌توانید پس از سفر، ایرلاین خود را ارزیابی کرده و با ظرکت در نظرسنجی در اپلیکیشن امتیاز کسب کنید.
  • سفری مناسب با بودجه‌ی شما؛ در اینجا شما این امکان را دارید تا قیمت‌ها را مقایسه کرده و بهترین بلیط هواپیما را براساس زمان و قیمت انتخاب کنید.
  • امکان استرداد، یعنی سفری بی‌دغدغه؛ یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای این اپلیکیشن امکان استرداد آنلاین پرواز داخلی و خارجی، این امکان می‌تواند خیال مخاطب را راحت کرده و شرایطی امن و مطلوب را برای خرید و سفر فراهم آورد.
  • امتیازهای ویژه؛ با هر خرید شما امتیاز کسب خواهید؛ پس از هر سفر می‌توانید امتیاز دهید؛ به صورت دوره‌ای بلیط هواپیمای با قیمت‌هایی ویژه ارائه خواهد شد؛ خرید مستمر و کسب امتیاز برای شما در آینده به معنای کسب تخفیف و قیمت‌های بهینه‌تر است.
  • پرداخت راحت و امن؛ یکی از به روزترین امکاناتی که اپلیکیشن‌ها فراهم کرده‌اند، طراحی کیف پول الکترونیک است، در سفرستان شما می توانید به راحتی با امکان پرداخت از کیف پول الکترونیکی، بلیط هواپیما خود را راحت و سریع خریداری کنید و حتی زمان پرداخت ناموفق و کم شدن پول از حسابتان نگران نباشید، در صورت بازگشت از بانک پول به کیف پول شما منتقل می‌شود و شما به راحتی می‌توانید خرید خود را ادامه دهید.
  • یک پشتیبانی همیشه همراه؛ خرید اینترنتی ممکن است که برای برخی این نگرانی را ایجاد کند که در صورت بروز مشکل چه باید بکنند؛ تیم پشتیبانی سفرستان این نگرانی را برطرف کرده و در صورت نیاز راهنمای شما در تمامی مشکلات و مراحل خواهد بود.

به زودی از طریق این اپلیکیشن می‌توانید هتل خود را نیز رزرو کنید؛ علاوه بر این شما می‌توانید از نرخ تبدیل ارزها مطلع شوید و در هر جای دنیا بدون نیاز به ابزاری اضافه، ارز خود را مدیریت کنید؛ همچنین این اپلیکیشن واژه‌نامه‌ای را از کلمات کلیدی سفر تهیه کرده تا خیال مسافران را در موقعیت‌های حساس و بحرانی رفع کند؛ در واقع سفرستان همه‌ی آنچه چند ابزار مختلف برایتان ممکن است انجام دهد را یک جا و در یک ابزار کارآمد خلاصه کرده تا بهترین مشاور سفر همیشه همراهتان باشد.

یک اپلیکیشن سفر و فراتر از آن

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان
بلیط هواپیما و رزرو هتل با اپلیکیشن سفرستان

رابطه‌ی سفرستان با مخاطبانش، رابطه‌ای دو طرفه است، شما می‌توانید به سفرها و خطوط هوایی امتیاز دهید و با هر خرید نیز به امتیاز خود بیافزایید، هم اکنون نیز با کسب این امتیازها می‌توانید در قرعه‌کشی هفتگی آیفون7 شرکت کرده و همچنین شانس برنده شدن خود را برای جایزه‌ی بزرگ 250 میلیون ریالی پایان کمپین امتحان کنید؛ سفرستان تجربه‌ی خرید را برای شما راحت و دلچسب کرده و در محیط اپلیکیشن شما می‌توانید حتی سریع‌تر از قبل کارهایتان را به انجام برسانید، مقایسه‌ی ابزارهای این اپلیکیشن با نمونه‌های خارجی نشان می‌دهد که اکنون مخاطبان ایرانی نیز می‌توانند تجربه‌ای درجه یک با استاندارد بالا را در زمینه خرید بلیط هواپیما تجربه کرده و چه در سفرهای داخلی و چه در سفرهای خارجی آسان و راحت و به صرفه سفر کنند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید