لذت بردن از سرمای زمستان با کانون گرم خانواده

0
163
خرید بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان
بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان
لذت بردن از سرمای زمستان با کانون گرم خانوادهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 14Rating: 3.5لذت بردن از سرمای زمستان با کانون گرم خانوادهبلیط هواپیما به سوئد. بلیط هواپیما به فرانسه . بلیط هواپیما به اتریش. بلیط هواپیما به سوئیس. بلیط هواپیما به اسلوونی. تفریحات زمستانی.انواع تفریحات زمستانی

لذت بردن از سرمای زمستان با کانون گرم خانواده

سفرهای خانوادگی معمولا امن‌ترین و دلنشین‌ترین مسافرت‌های ما هستند. جایی که تمام افراد خانواده در کنار یکدیگر بوده و در صورت بروز مشکلی پیش بینی نشده، با کمک هم آن را سریع حل می‌کنند.

خرید بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان
بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان

حال که زمستان فرا می‌رسد و بازار تفریحات زمستانی در این فصل سرد، داغ می‌شود، می‌خواهیم شما و خانواده‌تان را با دو سورپرایز، شگفت زده کنیم. مطمئنا به خوبی می‌دانید که ورزش‌های زمستانی می‌توانند برای افرادی مثل خردسالان که از مهارت کافی برخوردار نیستند، مشکل آفرین باشند. پس چگونه می‌توانیم در کنار خانواده، لذت هیجان اسکی، اسنوبرد و سایر ورزش‌های برفی را بچشیم؟

خرید بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان
بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان

سورپرایز اول ما به شما معطوف به همین موضوع و معرفی بلیط هواپیما به مکان‌هایی می‌شود که در آنها هم شما و همسرتان و هم فرزندان‌تان با خیالی آسوده می‌توانید اسکی کنید و شاداب باشید. مسلما، آرزوی هر پدر و مادری این است که فرزندان‌شان لحظات خود را با شاد و نشاط سپری کنند و در این میان، اسکی کردن، تفریحی است که شادی تمام اعضای خانواده شما را در 3 ماه آخر سال تضمین خواهد کرد.

خرید بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان
بلیط هواپیما برای اسکی در زمستان

اما شاید شنیده باشید که قیمت ورود به پیست‌های اسکی در نقاط مختلف دنیا بسیار بالاست. لذا سورپرایز دوم ما هم چیزی نیست جز معرفی بلیط هواپیما به مکان‌هایی که ارائه دهنده تخفیفات بسیار خوب و ویژه‌ای برای مراجعه کنندگان خود بوده و فرصتی مناسب برای لذت بردن از تک تک ثانیه‌های زمستان را فراهم آورده‌اند. سفرستانی که باشید، با کمترین هزینه، بیشترین و بهترین تفریحات را تجربه خواهید کرد.

بلیط هواپیما به سوئد و حس هیجانی بی‌نظیر در پیست اسکی “Stoten”

خرید بلیط هواپیما به سوئد
بلیط هواپیما به سوئد

بهمن‌ماه که فرا می‌رسد، علاقه‌مندان به اسکی، بلیط هواپیما به سوئد را تهیه کرده و خود را به پیست “Stoten” می‌رسانند. این عزیزان به خوبی می‌دانند که در اواسط بهمن‌ماه، تخفیفات ویژه‌ای در پیست مد نظر ارائه می‌شود. علاوه بر وجود چنین تخفیفاتی، زمین نرم و امن این پیست، کار را برای اسکی کردن افراد مبتدی بسیار آسان می‌کند.

خرید بلیط هواپیما به سوئد
بلیط هواپیما به سوئد

پیست اسکی “Stoten” در دامنه کوه “Salen” واقع شده و مراجعه کنندگان می‌توانند علاوه بر اسکی، تفریحات دیگری همچون شنا، سورتمه رانی با سگ و رانندگی با ماشین‌های برف رو را هم تجربه کنند.

بلیط هواپیما به فرانسه و لذت بردن از پیست اسکی “Vallorcine”

خرید بلیط هواپیما به فرانسه
بلیط هواپیما به فرانسه

در پیست اسکی “Vallorcine” همه چیز بر وفق مراد شما و فرزندتان خواهد بود. قیمت‌ها عاقلانه و فضا برای شادی و تفریح بسیار گسترده است. میزان جذابیت سرگرمی‌هایی مثل ساختن کلبه اسکیموئی و گردش با پاچیله برایتان باور نکردنی خواهد بود. فراموش نکنید که تخفیفات خوب این پیست اسکی هم از اواسط بهمن شروع می‌شوند. لذا در موعد مقرر بلیط هواپیما به فرانسه را تهیه کرده و همراه با خانواده، از اسکی کردن در شیب‌های نرم پیست “Vallorcine” لذت ببرید.

بلیط هواپیما به اتریش و لحظات وصف نشدنی در پیست اسکی “St Anton”

خرید بلیط هواپیما به اتریش
بلیط هواپیما به اتریش

پیست‌های اسکی مجهزی همچون “St Anton” معمولا قیمت‌های بسیار گزافی برای بلیط‌هایشان تعیین می‌کنند. اما اگر برنامه‌تان برای خرید بلیط هواپیما به اتریش را به اواسط فروردین بچینید، می‌توانید از تخفیفات بسیار خوبی بهره‌مند شوید و یک اسکی خانوادگی عالی را در شیب‌های جذاب این پیست تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما به اتریش
بلیط هواپیما به اتریش

علاوه بر اسکی، کودکان می‌توانند از تفریحاتی همچون اسکیت بر روی یخ، تنیس در فضای بسته و سورتمه سواری هم لذت ببرند و خاطراتی فراموش نشدنی برای خود خلق کنند.

بلیط هواپیما به سوئیس و استفاده از تخفیف استثنائی مجموعه “Laax”

خرید بلیط هواپیما به سوئیس
بلیط هواپیما به سوئیس

در مجموعه “Laax”، علاوه بر خود شما، فرزندان‌تان هم می‌توانند از محوطه مخصوص‌شان برای یادگیری اسنوبرد استفاده کنند و مهارت‌های خود را در این ورزش هیجان‌انگیز بالا ببرند. همچنین با بلیط هواپیما به سوئیس می‌توانید سری به پارک‌های برفی این مجوعه بزنید و عکس‌های دسته جمعی زیبایی بگیرید.

خرید بلیط هواپیما به سوئیس
بلیط هواپیما به سوئیس

اما بخش جالب این سفر مربوط به جمع شدن کانون گرم خانواده در زیر سقف یخ زده کمپ‌های مجموعه خواهد بود. کلبه‌های برفی مجموعه “Laax” بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند. بالشت و پتو در آنها مهیاست اما حوله و کیسه خواب شخصی خودتان را حتما همراه داشته باشید.

 اواسط فروردین را به خرید بلیط هواپیما به سوئیس اختصاص دهید و از تخفیفات عالی این مجموعه لذت ببرید. ضمنا، نوش جان کردن خوردنی‌ها و آشامیدنی‌های لذیذ کافه رستوران مجوعه “Laax” را به هیچ وجه از دست ندهید.

بلیط هواپیما به اسلوونی و جذب انرژی مثبت در مجموعه “Kranjska Gora”

خرید بلیط هواپیما به اسلوونی
بلیط هواپیما به اسلوونی

مجموعه “Kranjska Gora” با محوطه کوچک، صمیمی ‌و زیبای خود، میزبان دوست داشتنی شما و خانواده‌تان خواهد بود. قدیمی‌ترین مجموعه اسکی اسلوونی، فضاهای بسیار مناسبی برای یادگیری اسکی داشته و به همین دلیل محبوب کودکان است. حتی مربیانی هم که در این مجموعه حضور دارند، بسیار دوستانه رفتار کرده و در بهبود مهارت اسکی شما و فرزندتان نقش موثری ایفا می‌کنند.

علاوه بر تخفیفاتی که از اواسط بهمن ماه در این مجموعه ارائه می‌شوند، گه‌گهداری می‌توان شاهد طرح‌هایی مثل برنده شدن بلیط رایگان نیز بود. پس اگر هم به دنبال تفریح هستید و هم به دنبال یادگیری یک ورزش، در خرید بلیط هواپیما به اسلوونی، یک لحظه هم درنگ نکنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
theguardian.com
wikipedia.org
stoten.se

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید