خرید بلیط هواپیما

0
692
خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
راهنمای خرید بلیط هواپیما
خرید بلیط هواپیماReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 6Rating: 5.0خرید بلیط هواپیماخرید بلیط هواپیما. بهترین راهنما برای خرید بلیط هواپیما. خرید راحت بلیط هواپیما سریع. خرید مطمئن بلیط هواپیما. خرید بلیط هواپیما تمامی ایرلاین ها

خرید بلیط هواپیما

بعضی اوقات به تاریخچه خرید بلیط هواپیما که فکر می‌کنم متوجه نمی‌شوم آن زمان‌ها چطور زندگی می‌کردند و برای تهیه یک بلیط هواپیما مجبور بودند چه کارهایی کنند. تا آنجا که من یادم می‌آید کار خرید بلیط هواپیما را آژانس‌های مسافرتی انجام می‌دادند. خوب سیستم آنها بسیار دقیق است و از سیستم های تحت اینترنت استفاده می‌کنند. قبل از آن چطور؟ قبل از آن هم از خطوط کابلی و سیستم لینوکس استفاده می‌کردند تا به یک شبکه وصل شوند. قبل از آن هم هر آژانس یک سهمیه ای برای فروش بلیط هواپیما داشت و از خطوط “لیزدلاین” استفاده می‌کردند. یعنی هر چقدر به عقب‌تر می‌رویم کار خرید بلیط هواپیما سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

اینترنت عصای دستمان برای خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
اینترنت عصای دستمان است

مثالی برایتان می‌زنم، الان یعنی در سال ۱۳۹۶ زندگی ما به گونه‌ای است که همه کارهایمان به اینترنت وابسته است، یعنی حتی اگر یکی از شبکه‌های اجتماعی یا مثلاً خدمات ایمیل یا امثال آن را از ما بگیرند، شاید اقتصاد مملکت فلج شود. ما که اینگونه داریم زندگی می‌کنیم تصورش هم برایمان مشکل است زمانی که اینترنت نبوده است، مردم به چه شکل زندگی می‌کردند. نکته جالب‌تر اینجاست که بسیاری از ما در چنین فضای کار کرده‌ایم، یعنی زمانی که خبری از اینترنت نبود و همه کارهای ما به گردن خودمان و به صورت آفلاین انجام می‌شد و اگر می‌خواستیم فایلی را جابه جا کنیم یا سندی را به دیگری انتقال دهیم، باید از فلاپی بعدها سی دی یا دیویدی یا نهایتاً فلش مموری استفاده می‌کردیم. گرچه ما آن زمان‌ها را هم دیده‌ایم ولی انگار یادمان رفته است.

گذشته خرید بلیط هواپیما یادش به خیر؟

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
یادش به خیر؟

تصورش هم برای ما مشکل است که آن موقع‌ها شکل کار چگونه بوده و چگونه نان می‌خوردیم. اگر باز هم در زمان به عقب باز گردیم به زمانی میرسیم که کامپیوترها نبودند و همه چیز به صورت دستی و کاغذی انجام می‌شده، یعنی آن موقعی که سرعت کارها یک صدم الان هم نبوده است. واقعاً تصورش مشکل است که خرید بلیط هواپیما در آن زمان چه مراحلی داشته. کار را انجام می‌دادند. خرید می‌کردند و به موقع خود را به فرودگاه می‌رساندند تا به موقع به پروازشان برسند. باز هم تکرار می‌کنم همه اینها را قدیمی‌ترها به خوبی می‌دانند و بارها در این موقعیت‌ها قرار گرفته‌اند. الان اما خود آنها هم چنان درگیر زندگی آنلاین شده‌اند که شاید یادشان نیاید یا به زحمت یادشان بیاید که، خرید بلیط هواپیما در آن زمان به چه صورت بوده و مراحل آن چه بوده است.

تکنولوژی خرید بلیط هواپیما و زندگی آسان تر و فراموشی

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
زندگی آسان تر و فراموشی

کلاً خاصیت تکنولوژی همین است، کلاً حافظه آدم را پاک می‌کند. باز آن موقع ها را بزرگتر های ما یا کسانی که سن و سالی از آنها گذشته است به خوبی یادشان می‌آید، ولی آن زمان که فرودگاه مهرآباد تازه تأسیس شده بود و پروازها از نزدیکی ده مهرآباد انجام می‌شد و تازه مردم داشتند با مفهوم هواپیما آشنا می‌شدند چه؟ اینها افکاری است که در ذهن من گاهی اوقات وول می‌خورد و باعث می‌شود که طبق عادت به داخل فضای اینترنت بیایم و این مطالب را گوگل کنم. اما انگار آن موقع ها به طور کلی از حافظه بشر پاک شده است چون حتی در فضای اینترنت هم چیزی از خرید بلیط هواپیما به صورتی که در اوایل ظهورش مرسوم بوده به چشم نمی‌خورد.

خرید بلیط هواپیما در یک چشم برهم زدن

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
در یک چشم برهم زدن

به هر حال شکر می‌کنیم که الان از این امکانات برخورداریم و می‌توانیم موارد مورد نیاز خود را در عرض شاید کمتر از یک دقیقه تهیه کنیم. برای مثال خرید بلیط هواپیما که تا همین بیست سال پیش به اندازه از خانه تا آژانس هواپیمایی رفتن طول میکشیده، الان به صورت برق آسا در هر مکانی و به گونه‌ای که شرکت‌های مختلف هواپیمایی در فضای مجازی برای رکورد برجای گذاشتن با هم رقابت می‌کنند که چه کسی در کمترین زمان ممکن می‌توانند برای مخاطبانش خرید بلیط هواپیما را انجام می‌دهد.

راهنمای بهترین خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
راهنمای بهترین خرید بلیط هواپیما

خوب در چنین حالاتی و در این زمان ما باید چه کار کنیم تا یک خرید بسیار خوب و لذت بخش داشته باشیم و تمام امکاناتی که در زمان ما در دسترس است را بتوانیم به سادگی و بیشتر از قبل استفاده ببریم، یعنی فرهنگ خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین را یاد بگیریم تا بتوانیم بهتر از قبل از فضای به وجود آمده استفاده ببریم؟

بهترین ابزار خرید بلیط هواپیما را انتخاب کنیم

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
بهترین دیوایس را انتخاب کنیم

اولین راهکار این است که بهترین ابزارها را در مورد دستگاهی که می‌خواهیم با آن خرید بلیط هواپیما انجام دهیم را به درستی بشناسیم. مثلاً اگر از گوشی‌های هوشمند اندروید استفاده می‌کنیم، بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما در موبایل را بتوانیم پیدا کنیم. این انتخاب را می‌توانیم از رأی دیگران یا معرفی‌هایی که سایت‌های مختلف و معرفی اپلیکیشن های موجود در بازار و نظر کارشناسی راجع به آن داده‌اند متوجه شویم. در حال حاضر سفرستان با ارائه بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل موجود در بازار از آژانس‌های پیشرو در این زمینه معرفی شده است و شما می‌توانید با مراجعه به کافه بازار نسخه اندروید آن را دانلود کنید و همچنین کاربران اپل نیز می‌توانند در حال حاضر با مراجعه به سیب‌اپ اپلیکیشن نسخه ios را دریافت کنند.

مقایسه کردن در زمان خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
قیمت را مقایسه کنیم

دومین موردی که در خرید بلیط هواپیما بسیار مهم است مقایسه قیمت آن است که به لطف سایت‌ها و اپلیکیشن های مختلفی که در این باره فعالیت می‌کنند، به کاری بسیار آسان تبدیل شده است. هر چند که هنوز هم بسیاری از کاربران برای خرید بلیط هواپیما از نسخه دسکتاپ سایت‌ها استفاده می‌کنند ولی با رشد استفاده از موبایل‌های هوشمند و پیشرفت روزافزون تکنولوژی موبایل‌ها پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک کاربران به سمت استفاده از اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سوق داده شوند که این امر باعث آسان‌تر شدن مقایسه قیمت و تنوع مسیرها می‌گردد.

طراحی مناسب سایت و اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما
خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
طراحی مناسب سایت

یکی دیگر از فاکتورهایی که به آن می‌توان توجه کرد، نوع طراحی سایت خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین است، با این که ربط مستقیم به خود بلیط هواپیما ندارد، اما می‌تواند معرف خدماتی باشد که آن سایت به شما ارائه می‌دهد. یعنی اگر سایت مورد نظر طراحی و کد نویسی خوبی داشته باشد معلوم می‌شود تا آخر خدمات خرید بلیط هواپیما بصورت آنلاین را به شما خوب ارائه می‌دهد. معمولا کاربران با سایت‌هایی که ظاهر مناسب که کاربرد راحت داشته باشد ارتباط مناسب‌تری برقرار می‌کنند و این موضوع در مورد اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما نیز صدق می‌کند و ظاهر آن (UI) و تجربه کاربران از استفاده آن (UX) بسیار در انتخاب و طراحی ظاهر مناسب اپلیکیشن‌ها موثر است.

لیست مواردی که خدمت شما گفتم را به خوبی به خاطر بسپارید.

وظیفه سفرستان در قبال متقاضی خرید بلیط هواپیما
خرید بلیط هواپیما با بهترین خدمات در ایران
وظیفه آژانس سفرستان

با تمام وجودمان از اینکه ما را انتخاب کرده‌اید، از شما سپاسگزاریم. شما مخاطبین خوب سایت سفرستان هستید که ما افتخار این را داریم که هر آنچه که از دستمان بر می‌آید برای شما خالصانه و در اسرع وقت انجام دهیم و مفتخریم که بازگشت دوباره و دوباره و چندباره و چند ده‌باره شما عزیزان و مشتریان خوبمان برای خرید بلیط هواپیما به سایت سفرستان را ارج بنهیم و نعمتی از این برای ما بالاتر نیست. دلمان می‌خواهد مشتریانمان از کار، خدمات و پشتیبانی‌مان راضی باشند. برای همه شما دوستان و مخاطبان خوبمان سفری خوش و زندگی آرام توأم با شادی را آرزومندیم.

برای جستجو و خرید بلیط هواپیما به سایت سفرستان مراجعه کنید.
گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خرید بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید