امسال بیش از 262 هزار ایرانی بلیط هواپیما گرجستان خریدند

ایرنا، رئیس سازمان ملی گردشگری گرجستان گفت: در 10 ماه سال جاری بیش از هفت میلیون و 500 هزار گردشگر خارجی به گرجستان سفر کردند که 262 هزار نفر از آنها شهروندان ایرانی بودند. خرید بلیط هواپیما گرجستان، در 10 ماه اول سال میلادی ،11 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش یافته است.

0
36
خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان
امسال بیش از 262 هزار ایرانی بلیط هواپیما گرجستان خریدندReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 14Rating: 4.0امسال بیش از 262 هزار ایرانی بلیط هواپیما گرجستان خریدند - رزرو پرواز خارجیایرنا، رئیس سازمان ملی گردشگری گرجستان گفت: در 10 ماه سال جاری بیش از هفت میلیون و 500 هزار گردشگر خارجی به گرجستان سفر کردند که 262 هزار نفر از آنها شهروندان ایرانی بودند. خرید بلیط هواپیما گرجستان، در 10 ماه اول سال میلادی ،11 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش یافته است. پرواز خارجی گرجستان

خرید بیش از 262 هزار بلیط هواپیما گرجستان توسط ایرانی ها در سال 97

ایرنا، رئیس سازمان ملی گردشگری گرجستان گفت: در 10 ماه سال جاری بیش از هفت میلیون و 500 هزار گردشگر خارجی به گرجستان سفر کردند که 262 هزار نفر از آنها شهروندان ایرانی بودند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک گرجستان ،گئورگی چوگووادزه روز چهارشنبه افزود: سفر گردشگران خارجی به گرجستان، در 10 ماه امسال ،11 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش یافته است.

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

رئیس سازمان ملی گردشگری گرجستان پیش بینی کرد که مسافرت گردشگران خارجی به این کشور تا اواخر مسال به هشت میلیون و 500 هزار نفر برسد.

براساس این گزارش، شهروندان پنج کشور روسیه ، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و ایران در ده ماه امسال بیشترین مسافرت را به گرجستان داشتند.

بنا به آمار سازمان ملی گردشگری گرجستان در سال جاری یک میلیون و 249 و 72 نفر از روسیه، یک میلیون و 205 هزار و 802 نفر از جمهوری آذربایجان ، یک میلیون و 63 هزار و 389 نفر از ارمنستان ، 965 هزار و 910 نفر از ترکیه و 262 هزار و 261 نفر از ایران به گرجستان سفر کردند.

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

درآمد حاصله از گردشگری خارجی در گرجستان، در شش ماه اول سال جاری، یک میلیون و 400 هزار دلار بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میلادی 28.9 درصد بیشتر بوده است .

همچنین در شش ماه سال جاری سهم گردشگری خارجی در تولید ناخالص داخلی 7.1 درصد است که در مقایسه با یک سال قبل 17.6 درصد افزایش یافته است.

گرجستان، با مساحت 69.7 هزار کیلومتر مربع و با سه میلیون و 718 هزار نفر جمعیت یکی از سه کشور منطقه قفقاز جنوبی است .

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

جاذبه‌های طبیعی، جنگل‌ها و مناطق کوهستانی سرسبز و قرار گرفتن بخشی از گرجستان در سواحل دریای سیاه شرایط خوبی برای توسعه گردشگری در این کشور فراهم کرده است.

با توجه به اینکه گرجستان از ذخایر طبیعی خاصی برخوردار نیست، دولت این کشور به توسعه گردشگری برای جذب گردشگران خارجی توجه دارد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید