خرید هواپیما علی‌رغم اعمال تحریم‌ها ادامه می‌یابد

علی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به برنامه‌های صنعت هوایی برای مقابله با تحریم‌ها اظهار داشت: صنعت حمل و نقل هوایی کشور مورد اعمال تحریم‌های امریکا قرار گرفته البته شرایط جدیدی نیست و در سال‌های گذشته هم صنعت هوانوردی مورد تحریم‌های سخت‌تر قرار گرفته بود. معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه تجربه گذر از تحریم‌ها را داریم و از این تجربیات برای آسان‌تر شدن شرایط پیش رو استفاده خواهیم کرد، گفت: نمی‌توانیم سیاست‌های خود را برای مقابله با تحریم‌ها بازگو کنیم اما با توجه به برنامه‌هایی که تدوین کرده‌ایم، تحریم‌ها را به گونه‌ای دور خواهیم زد که بتوانیم بهترین خدمات را در این دوران به مردم ارائه دهیم.

0
24
خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی
خرید هواپیما علی‌رغم اعمال تحریم‌ها ادامه می‌یابدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 30Rating: 3.5خرید هواپیما علی‌رغم اعمال تحریم‌ها ادامه می‌یابد - خرید بلیط هواپیما خارجی و پرواز خارجیعلی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برنامه‌های صنعت هوایی برای مقابله با تحریم‌ها: صنعت حمل و نقل هوایی کشور مورد اعمال تحریم‌های امریکا قرار گرفته البته شرایط جدیدی نیست و در سال‌های گذشته هم صنعت هوانوردی مورد تحریم‌های سخت‌تر قرار گرفته بود. خرید بلیط هواپیما خارجی و پرواز خارجی

خرید هواپیما علی‌رغم اعمال تحریم‌ها ادامه می‌یابد

علی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به برنامه‌های صنعت هوایی برای مقابله با تحریم‌ها اظهار داشت: صنعت حمل و نقل هوایی کشور مورد اعمال تحریم‌های امریکا قرار گرفته البته شرایط جدیدی نیست و در سال‌های گذشته هم صنعت هوانوردی مورد تحریم‌های سخت‌تر قرار گرفته بود.

خرید پرواز خارجی
پرواز خارجی

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه تجربه گذر از تحریم‌ها را داریم و از این تجربیات برای آسان‌تر شدن شرایط پیش رو استفاده خواهیم کرد، گفت: نمی‌توانیم سیاست‌های خود را برای مقابله با تحریم‌ها بازگو کنیم اما با توجه به برنامه‌هایی که تدوین کرده‌ایم، تحریم‌ها را به گونه‌ای دور خواهیم زد که بتوانیم بهترین خدمات را در این دوران به مردم ارائه دهیم.

رییس سازمان هواپیمایی درباره برنامه نوسازی ناوگان هوایی کشور اظهار داشت: خرید هواپیما در برنامه تمام شرکت‌های هواپیمایی وجود دارد و نوسازی ناوگان هوایی کشورمان ادامه پیدا خواهد کرد.

خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی

عابدزاده درباره کاهش فروش بلیط چارتری تاکید کرد: در حال حاضر بلیط چارتری سهم کمی از بازار فروش بلیط هواپیما دارد. قرار است شرکت‌های داخلی که اقدام به فروش بلیط هواپیما چارتری می‌کنند در چند ماه آینده شبکه فروش بلیط خود را ساماندهی کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به ایرلاین‌ها اعلام کرده‌ایم که فروش بلیط هواپیما چارتری را کاهش دهند، گفت: البته فروش بلیط چارتری برای رونق مناطق گردشگری بسیار اهمیت دارد و نمی‌توان بلیط هواپیما چارتری را در این مناطق حذف کرد. همچنان فروش بلیط هواپیما چارتری به صورت محدود ادامه خواهد داشت.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: ilna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید