خرید 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجت

0
263
بلیط هواپیما برای هواپیمای سوخو
هواپیمای سوخو
خرید 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 4Rating: 4.0خرید 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجتبرای 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجت توافق معین شده است و در آینده نزدیک هم امکان تحویل 30 هواپیما را بررسی می کنیم.

توافق خرید 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجت انجام شد

به گزارش خبرگزاری ایرنا : برای 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجت توافق معین شده است و در آینده نزدیک هم امکان تحویل 30 هواپیما را بررسی می کنیم.

رئیس روسی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور با اعلام اینکه روابط تهران و مسکو با سرعت و آهنگ خوبی در حال گسترش است، اظهار کرد: سال 2016 حجم مبادلات بازرگانی میان دو کشور نسبت به سال پیش از آن 70 درصد رشد داشته است.

وی در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه، ادامه داد: تحرک کلیدی در روابط دو کشور در نوامبر سال 2015 (آذرماه 94) با سفر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه به تهران آغاز شد و اوضاع مناسبات تغییر اساسی پیدا کرد.

وی اظهار کرد: در مورد امکان فروش هواپیماهای مسافربری سوخو سوپرجت 100 هم باید بگویم که ایرانی ها امکان خرید آن را از روسیه بررسی می کنند و در حال مذاکره با طرف های ایرانی در این زمینه هستیم.

وی گفت: همکاران ما اعلام کرده اند، برای 12 فروند هواپیمای سوخو سوپرجت توافق معین شده است و در آینده نزدیک هم امکان تحویل 30 هواپیما را بررسی می کنیم، اما این آغاز کار است و ایرانی ها به امکان خرید یکصد فروند از این هواپیماها علاقه مند هستند.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در جمع بندی سفر دو روزه حسن روحانی رئیس جمهوری ایران به مسکو که هشتم فروردین ماه پایان یافت، اعلام کرد که مسکو می تواند افزون بر سوپرجت 100، بالگردهای اورژانس نیز به ایران بدهد.

سوپر جت 100، نخستین هواپیمای 100نفره دنیاست که «FLY-BY-WIRE» هدایت می شود که هیچ تفاوتی با هواپیماهای مدرن ایرباس ندارد و سطوح فرامین هواپیما با فرمان های الکترونیکی هدایت می شود و در نتیجه با کمترین میزان فشار بر خلبان بیشترین میزان دقت را دارد.

براساس مشخصات اعلام شده، این هواپیما هیچ تفاوتی با دیگر هواپیماهای ساخته شده در غرب ندارد و با توجه به تعداد صندلی ها، قدرت موتور و همچنین فرکانس های مختلف می تواند در تمامی فرودگاه های ایران با وضعیت جغرافیایی متفاوت تا سقف شش پرواز در روز فعالیت کند.

طول مناسب مسافت پروازی، پرواز داخلی و پرواز خارجی ، توانمندی ویژه بهره برداری در فرودگاه های مختلف، امکان پرواز در تمامی شرایط و تمامی مناطق آب و هوایی و در همه ساعت شبانه روز و فرودگاه های کوهستانی از دیگر قابلیت های این هواپیمای مسافری اعلام شده است.

پرواز هواپیماهای مسافربری روسی در ایران افزون بر رفع بخشی از نیازهای کشور در این بخش، برای روسیه هم در بازار بسیار سودآور اما پررقابت هواپیمایی می تواند دستاورد خوبی باشد.

برای جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید