راه‌اندازی خط هوایی پارس‌ آباد تبریز

0
108
راه اندازی خط هوایی پارس‌ آباد تبریز
خط هوایی پارس‌ آباد تبریز
راه‌اندازی خط هوایی پارس‌ آباد تبریزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 22Rating: 3.5راه‌اندازی خط هوایی پارس‌ آباد تبریز.خط هوایی پارس‌ آباد تبریز به دنبال توسعه رونق گردشگری و افزایش سرمایه‌گذار در پارس آباد و ورود سرمایه‌گذاران در عرصه سرمایه‌گذاری و حوزه گردشگری برقرار شد.

خبر برقراری خط هوایی پارس‌ آباد تبریز

به دنبال توسعه رونق گردشگری و افزایش سرمایه‌گذار در شهرستان پارس آباد و انجام مطالعات اساسی و ورود سرمایه‌گذاران در عرصه سرمایه‌گذاری و حوزه گردشگری، فرماندار شهرستان پارس آباد از احتمال برقراری خط پروازی پارس آباد تبریز خبر داد.

به گزارش ایسنا، فرماندار پارس آباد از پیگیری‌ها برای برقراری پروازهای پارس آباد مغان به مقصد تبریز خبرداد و گفت پس از تحقق این امر روزانه امکان پرواز به فرودگاه بین­المللی تبریز فراهم شده و تاثیر بزرگی در حمل نقل هوایی شمال ایران و جذب گردشگر از کشورهای همسایه و زمینه‌سازی برای توسعه حمل بار هوایی و ورود به بازارهای داخلی و جهانی را بر عهده خواهد داشت.

علایی گفت: شهرستان پارس آباد یک منطقه بکر با ظرفیت‌های بی‌نظیر گردشگری و توریستی و سرمایه‌گذاری است که می‌تواند موجب تحرک چرخ‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی استان و حتی شمال‌غرب کشور شود.

راه اندازی خط هوایی پارس‌ آباد تبریز
خط هوایی پارس‌ آباد تبریز

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان پارس آباد ایجاد خط پروازی تبریز پارس آباد را یک ضرورت اساسی در تسریع روند سرمایه‌گذاری و گردشگری دانست و گفت: به دلیل نبود یک مسیر مناسب ترابری در حمل و نقل و ترانزیت کالا و محصولات تولیدی منطقه به نقاط مختلف کشور و بلاتکلیفی راه آهن اردبیل پارس اباد، برقرار خط پروازی تبریز پارس آباد، می‌تواند کمک شایانی به تسهیل و تسریع حمل و نقل و ترانزیت منطقه نماید.

وی از انجام مذاکرات جدی با تعدادی از سرمایه‌گذاران در راستای حمایت و چارتر پرواز تبریز پارس آباد خبر داد و گفت: توافقات لازم برای تامین منابع این پرواز انجام شده است و به زودی مذاکرات اساسی با شرکت هواپیمایی نیز شروع خواهد شد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید