آشنایی با دانشگاه های گرجستان

گرجستان کشوری در منطقه قفقاز و در همسایگی روسیه، ترکیه و ارمنستان قرار دارد. این کشور از نظر تاریخی، و فرهنگی بسیار غنی بوده و میزبان بسیار مهمان‌نوازی برای گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما گرجستان بازدیدی از جاذبه‌های این کشور دارند. گرچه جاذبه‌ها و طبیعت گرجستان را می‌توان عمده دلیل بسیاری از افراد برای خرید بلیط هواپیما گرجستان نامید، اما دلیل دیگری نیز وجود دارد و آن تحصیل در این کشور است.

0
48
آشنایی با دانشگاه های گرجستان
دانشگاه های گرجستان
آشنایی با دانشگاه های گرجستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 27Rating: 3.5آشنایی با دانشگاه های گرجستان - خرید بلیط هواپیما گرجستان از اپلیکیشن سفرستانگرجستان کشوری در منطقه قفقاز و در همسایگی روسیه، ترکیه و ارمنستان قرار دارد. این کشور از نظر تاریخی، و فرهنگی بسیار غنی بوده و میزبان بسیار مهمان‌نوازی برای گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما گرجستان بازدیدی از جاذبه‌های این کشور دارند. گرچه جاذبه‌ها و طبیعت گرجستان را می‌توان عمده دلیل بسیاری از افراد برای خرید بلیط هواپیما گرجستان نامید،

دانشگاه‌های گرجستان

گرجستان کشوری در منطقه قفقاز و در همسایگی روسیه، ترکیه و ارمنستان قرار دارد. این کشور از نظر تاریخی، و فرهنگی بسیار غنی بوده و میزبان بسیار مهمان‌نوازی برای گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما گرجستان بازدیدی از جاذبه‌های این کشور دارند. گرچه جاذبه‌ها و طبیعت گرجستان را می‌توان عمده دلیل بسیاری از افراد برای خرید بلیط هواپیما گرجستان نامید، اما دلیل دیگری نیز وجود دارد و آن تحصیل در این کشور است. مزایای تحصیل و زندگی در این کشور، باعث شده تا بسیاری از دانشجویان (به دلایل مختلفی) به تحصیل و زندگی در این کشور روی بیاورند. گرجستان مانند هر کشور دیگری دانشگاه‌های فراوانی دارد که با توجه به رشته تحصیلی خود می‌توانید در آن به کسب علم بپردازید. اما از بین این تعداد برخی از دانشگاه‌ها عنوان بهترین دانشگاه این کشور را به خود اختصاص داده‌اند که در ادامه به بررسی و معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

دانشگاه دولتی ایوان جاوکیشویلی تفلیس(Ivane Javakhishvili)

آشنایی با دانشگاه های گرجستان
دانشگاه های گرجستان

این دانشگاه که در سال 1981 در منطقه شهری تفلیس تأسیس شد، بیشتر رشته‌های دانشگاهی را در مقطع کارشناسی و بالاتر را پوشش می‌دهد. شعبه دیگر این دانشگاه را می‌توانید با خرید بلیط هواپیما گرجستان در کوتائیسی بیابید. ایوان جاوکیشویلی را می‌توان بهترین دانشگاه گرجستان نامید اما ثبت‌نام در آن به همین راحتی هم نیست. برای ثبت‌نام در این دانشگاه باید از آزمون ورودی این دانشگاه قبول شوید. گرچه درهای این دانشگاه به روی دانشجویان بین‌المللی باز است اما با پذیرش 30 تا 40 درصدی، این دانشگاه در انتخاب دانشجویان بسیار گزینشی عمل می‌کند. این دانشگاه دارای تجهیزات ورزشی، کتابخانه، و خوابگاه است. کمک‌های مالی و آموزش از راه دور از دیگر خدمات این دانشگاه است. حدود شهریه سالانه دانشگاه برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و پایین‌تر 750-1,800 یورو می‌باشد.

تلفن: +995 (32) 2-220-241

فاکس: +995 (32) 2-225-107

سایت: https://www.tsu.ge/en/

دانشگاه دولتی ایلیا

آشنایی با دانشگاه های گرجستان
دانشگاه های گرجستان

دیگر دانشگاه گرجستان که در تفلیس قرار دارد دانشگاه دولتی ایلیا است. این دانشگاه در رده‌بندی دانشگاه‌های گرجستان رتبه دوم را به خود اختصاص داده و در سال 2006 تأسیس شد. ایلیا موسسه آموزش عالی است که از نظر کیفیت آموزشی مورد تائید بسیاری از دانشجویانی که با خرید بلیط هواپیما گرجستان در این کشور تحصیل می‌کنند، قرار گرفته است. دانشگاه ایلیا بیشتر رشته‌های تحصیلی را در مقاطع کارشناسی و بالاتر ارائه می‌دهد. پذیرش در این دانشگاه از طریق آزمون ورودی و بر اساس سابقه تحصیلی صورت می‌گیرد. شهریه سالانه این دانشگاه برای دانشجویان بین‌المللی در مقاطع تحصیلی مختلف، حدود 1,800-3,700 یورو می‌باشد. کمک‌های مالی، کتابخانه، و تجهیزات ورزشی از امکانات این دانشگاه است.

تلفن: +995 322 220009

فاکس: +995 322 220009

سایت: iliauni.edu.ge/en

دانشگاه فنی گرجستان

آشنایی با دانشگاه های گرجستان
دانشگاه های گرجستان

از دیگر دانشگاه‌های دولتی گرجستان که به راحتی با خرید بلیط هواپیما گرجستان در دسترس قرار می‌گیرد، دانشگاه فنی گرجستان است. این دانشگاه در سال 1922 تأسیس شد. این دانشگاه که در رتبه‌بندی دانشگاه‌های گرجستان رده سوم را به خود اختصاص داده، در شهر  تفلیس قرار دارد و به راحتی با خرید بلیط هواپیما گرجستان در دسترس است. این دانشگاه از مقطع دیپلم تا دکترا را در رشته‌های هنر و علوم انسانی، مهندسی، و علم و تکنولوژی ارائه می‌دهد. درهای این دانشگاه به روی دانشجویان بین‌المللی نیز باز است. نرخ پذیرش دانشگاه فنی گرجستان حدود 70 تا 80 درصد می‌باشد، البته پذیرش دانشگاه از طریق آزمون ورودی صورت می‌گیرد. حدود شهریه سالانه این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی 1,800-3,700 یورو می‌باشد. از امکانات و خدمات دانشگاه می‌توان به کمک‌های مالی، آموزش از راه دور، کتابخانه و تجهیزات ورزشی اشاره کرد.

تلفن: +995 (32) 365 371

فاکس: +995 (32) 942 033

سایت: gtu.ge/Eng

دانشگاه بین‌المللی دریای سیاه

آشنایی با دانشگاه های گرجستان
دانشگاه های گرجستان

از دیگر دانشگاه‌هایی که در تفلیس- پایتخت گرجستان- قرار دارد، دانشگاه بین‌المللی دریای سیاه است. این دانشگاه در سال 1995 تأسیس شد. دانشگاه بین‌المللی دریای سیاه موسسه آموزش عالی خصوصی است که در شهر تفلیس قرار دارد از همین رو دانشجویان این دانشگاه به راحتی و با خرید بلیط هواپیما گرجستان به دانشگاه دسترسی دارند. رشته‌های هنر و علوم انسانی، تجارت و علوم اجتماعی، زبان و فرهنگ، و مهندسی در این دانشگاه از مقاطع کارشناسی تا دکترا وجود دارد. حدود شهریه سالانه برای دانشجویان بین المللی 1,800-3,700 یورو می‌باشد. پذیرش این دانشگاه مانند برخی از دانشگاه‌های فوق از طریق آزمون ورودی صورت می‌گیرد. کمک‌های مالی، کتابخانه، تجهیزات ورزشی، و تحصیل خارج از کشور، از جمله امکانات و خدمات این دانشگاه می‌باشد.

تلفن: +995 (32) 259 5006

فاکس: +995 (32) 259 50 08

سایت: www.ibsu.edu.ge/en

دانشگاه دولتی علوم پزشکی تفلیس

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

دانشگاه علوم پزشکی تفلیس در سال 1930 تأسیس شد. این دانشگاه در شهر تفلیس قرار دارد و دانشجویان به راحتی با خرید بلیط هواپیما گرجستان به دانشگاه رفت‌وآمد خواهند داشت. همان‌طور که از نام دانشگاه پیداست، انواع رشته‌های پزشکی و رشته‌های مرتبط با آن از مقطع کارشناسی تا دکترا در این دانشگاه تدریس می‌شود. دانشگاه علوم پزشکی تفلیس پذیرش 70تا 80 درصدی دارد و پذیرش دانشگاه از طریق آزمون ورودی صورت می‌گیرد. کمک‌های مالی، کتابخانه، و تجهیزات ورزشی از جمله امکانات و خدماتی است که این دانشگاه ارائه می‌دهد. نرخ شهریه سالانه دانشگاه برای دانشجویان بین‌المللی چیزی حدود 1,800-3,700 یورو می‌باشد.

تلفن: +995 (32) 542 450

فاکس: +995 (32) 542 451

سایت: new.tsmu.edu

دانشگاه بین‌المللی قفقاز(Caucasus )

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

دانشگاه قفقاز، موسسه آموزش عالی خصوصی است که در سال 1995 تأسیس شد. این دانشگاه مقاطع کارشناسی تا دکترا را در رشته‌های تجارت و علوم اجتماعی، هنر و علوم انسانی، دارو و پزشکی  را دارد. دانشجویان این دانشگاه با خرید بلیط هواپیما گرجستان و سفر به تفلیس، در این شهر زیبا به تحصیل خواهند پرداخت. برای پذیرش در این دانشگاه باید در آزمون ورودی آن شرکت کرده و پذیرفته شوید سابقه تحصیلی نیز در پذیرش این دانشگاه تأثیرگذار است. نرخ شهریه سالانه برای دانشجویان بین‌المللی 1,800-3,700 یورو می‌باشد.

تلفن: +995 (32) 261 1298

فاکس: +995 (32) 294 5992

سایت: www.ciu.edu.ge

دانشگاه گرجستان

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

دانشگاه گرجستان موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی است که در سال 2004 در شهر زیبای تفلیس تأسیس شد. شعبه دیگر این دانشگاه در شهرباتومی قرار دارد که دانشجویان با خرید بلیط هواپیما گرجستان می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. این دانشگاه، تمامی رشته‌ها از مقطع دیپلم تا دکترا را ارائه می‌دهد. دانشگاه گرجستان پذیرش 80 تا 90 درصدی دارد و درهای آن به روی دانشجویان بین‌المللی باز است، البته پذیرش در این دانشگاه از طریق آزمون ورودی صورت می‌گیرد. نرخ شهریه سالانه دانشگاه برای دانشجویان بین‌المللی 5,500-7,400 یورو می‌باشد. از امکانات دانشگاه نیز می‌توان به کمک‌های مالی، کتابخانه، و تجهیزات ورزشی اشاره کرد.

تلفن: +995 (32) 2 241 144

فاکس: +995 (32) 2 241 144

سایت: www.uga.edu

گرجستان دانشگاه‌های فراوانی دارد که بیشتر آن‌ها در شهر زیبای تفلیس تأسیس شده‌اند. برخی از دانشگاه‌ها، پردیس و شعبه‌ای در سایر شهرها نیز دارند و برخی دیگر در شهرهایی به غیر از تفلیس، مانند باتومی تأسیس شده‌اند. مزایای تحصیل در دانشگاه‌های گرجستان باعث شده تا بسیاری، با خرید بلیط هواپیما گرجستان تحصیلات خود را در این کشور زیبا ادامه دهند.

برای خرید بلیط هواپیما گرجستان و رزرو هتل بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما

منبع: 4icu.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید