دبی از سال 2015 آدرس دار شده است

0
97
خرید بلیط ارزان هواپیما دبی و بلیط هواپیما دبی
بلیط ارزان هواپیما دبی و بلیط هواپیما دبی
دبی از سال 2015 آدرس دار شده استReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 17Rating: 3.5دبی از سال 2015 آدرس دار شده است - خرید بلیط هواپیما دبی با اپلیکیشن سفرستانتا سال 2015 برای این شهر یک سیستم آدرس درست در نظر گرفته نشده بود. در 2015 دبی شروع به ثبت یک کد 10 رقمی منحصر به فرد به نام اعداد مکانی (Makani numbers) کرد که در پیدا کردن آدرس ساختمان ها بسیار موثر هستند. خرید بلیط هواپیما دبی. بلیط هواپیما دبی. اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما دبی. بلیط هواپیما ارزان دبی
بلیط هواپیما دبی

1کد پستی و آدرس در دبی به سال 2015 میلادی برمی‌گردد

با اینکه دبی نرخ رشد بسیار سریعی دارد، تا سال 2015 برای این شهر یک سیستم آدرس درست و به جا در نظر گرفته نشده بود. ساکنین این شهر به جای استفاده از آدرس یا کد پستی از ساختار خاص خود استفاده می کردند. ساختاری بدینگونه که: بعد از عبور از مسجد بلند، اولین خیابان سمت راست، درب آبی رنگ. این روند از گذشته به همین شکل بوده تا اینکه در سال 2015 دبی شروع به ثبت یک کد 10 رقمی منحصر به فرد به نام اعداد مکانی (Makani numbers) کرد. کدهای شناسایی که در پیدا کردن آدرس ساختمان ها بسیار موثر هستند.

برای خرید بلیط هواپیما دبی از طریق سایت سفرستان جستجوهای خود را انجام دهید. همچنین اگر همیشه دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان هستید و بلیط چارتر جستجو می‌کنید اپلیکیشن سفرستان را نصب نمایید و روی آن از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید