سفرستان

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرستان شهر فردا ۴۰ سال پیش فعالیت خود را با نام آوانگارد آغاز کرد. آوانگارد به معنای پیشرو و پیشتاز، همان گونه که از نامش پیداست، از همان روزهای اول نگاهش به آینده بود و سعی داشته تمامی امکانات مدرن و به روز را در تمامی سطوح به کار گیرد تا خدماتی متمایز و متناسب با نیاز مشتریان به آنها ارائه دهد.

از خرید تا سفر یک کلیک فاصله است

سفرستان با بهره‌گیری از کادری مجرب و پاسخگو و همچنین پیشینه‌ای درخشان، افتخار همکاری بی‌واسطه با کلیه‌ی خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی از جمله لوفت هانزا، اتریشی، امارات، قطر، الاتحاد، ترکیش، آلیتالیا، گلف ایر، ایران ایر، ماهان، ایران ایرتور، آسمان، کیش ایر، آتا، کاسپین و … داشته و با استفاده از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های رزرواسیون امکان خرید بلیط و هتل را برای شما در اقصی نقاط جهان فراهم می‌کند.

در سفرستان با خیالی راحت و در کمترین زمان، پرواز و هتل دلخواه خود را بیابید و خرید کنید و سایتی متفاوت و به روز و با قابلیت هایی منحصر به فرد را تجربه کنید.

مجوزها

دارای مجوز بین المللی فروش بلیط های هوایی ( IATA )
دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری جهت ارائۀ خدمات مسافرت هوایی
دارای مجوز رسمی از ادارۀ کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران جهت اخذ روادید و انجام مسافرت گروهی داخلی و خارجی
عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران
عضو انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران

آخرین مطالب

چمستان مازندران تکه‌ای از بهشت ایران

چمستان مازندران ایران پر از زیبایی های وصف ناشدنیست که گردشگران زیادی را از سراسر دنیا با خرید بلیط هواپیما به سوی خود می کشاند....