سفرستان

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرستان شهر فردا ۴۰ سال پیش فعالیت خود را با نام آوانگارد آغاز کرد. آوانگارد به معنای پیشرو و پیشتاز، همان گونه که از نامش پیداست، از همان روزهای اول نگاهش به آینده بود و سعی داشته تمامی امکانات مدرن و به روز را در تمامی سطوح به کار گیرد تا خدماتی متمایز و متناسب با نیاز مشتریان به آنها ارائه دهد.

از خرید تا سفر یک کلیک فاصله است

سفرستان با بهره‌گیری از کادری مجرب و پاسخگو و همچنین پیشینه‌ای درخشان، افتخار همکاری بی‌واسطه با کلیه‌ی خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی از جمله لوفت هانزا، اتریشی، امارات، قطر، الاتحاد، ترکیش، آلیتالیا، گلف ایر، ایران ایر، ماهان، ایران ایرتور، آسمان، کیش ایر، آتا، کاسپین و … داشته و با استفاده از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های رزرواسیون امکان خرید بلیط و هتل را برای شما در اقصی نقاط جهان فراهم می‌کند.

در سفرستان با خیالی راحت و در کمترین زمان، پرواز و هتل دلخواه خود را بیابید و خرید کنید و سایتی متفاوت و به روز و با قابلیت هایی منحصر به فرد را تجربه کنید.

مجوزها

دارای مجوز بین المللی فروش بلیط های هوایی ( IATA )
دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری جهت ارائۀ خدمات مسافرت هوایی
دارای مجوز رسمی از ادارۀ کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران جهت اخذ روادید و انجام مسافرت گروهی داخلی و خارجی
عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران
عضو انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران

آخرین مطالب

با 5 ورزشگاه مدرن جهان آشنا شوید

5 ورزشگاه مدرن جهان امروزه با پیشرفت علم و فناوری، این موج عظیمِ فراگیر همه چیز را با خودش تغییر داده است. دیگر مثل زمان‌های...