در سفر با هواپیما چه بپوشیم؟

0
323
خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم
در سفر با هواپیما چه بپوشیم؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 20Rating: 5.0در سفر با هواپیما چه بپوشیم؟بلیط هواپیما. قیمت بلیط هواپیما. لباس در هواپیما. در هواپیما چه بپوشیم؟ به جای لباس های ضخیم چه ببریم؟ سرما در هواپیما. لباس راحت در هواپیما

در سفر با هواپیما چه بپوشیم؟

هیچ‌کس خرید بلیط هواپیما به‌خاطر سفرهای طولانی را دوست ندارد مگر اینکه مجبور باشد و یا انتهای مسیر، مقصد خوشایندی باشد. شاید هنگام خرید بلیط هواپیما به فکر دانستن برخی قوانین و نکات راجع به وسایل ممنوعه سفر و یا وزن مجاز چمدان افتاده باشید و احتمالا پاسخ سوالات خود را هم یافته باشید و شاید آخری نکته‌ای که به ذهنتان برسد نوع لباسی است که برای سفر انتخاب می‌کنید.

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

شاید هنگام گفتن نوع لباس فکرتان به سمت برندهای لباس و انواع استایل‌ها کشیده شده باشد اما منظور ما هیچکدام این موارد نیست. در سفرهای کوتاه مدت یکی، دو ساعته اینکه چه چیزی می‌پوشید شاید چندان تاثیری بر بدنتان نداشته باشد اما در سفرهای طولانی مدت قطعا تاثیر آن را حس خواهید کرد.

اما در سفرهای طولانی مدت با هواپیما چه بپوشیم؟  برخی نکات سفر هستند که شاید دانستن آن‌ها خالی از لطف نباشد.

لباس‌های تنگ و چسبان

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

اگر می‌خواهید از خرید بلیط هواپیما رضایت داشته باشید و پرواز خوبی داشته باشید و در انتهای پرواز خستگی را حس نکنید لباس‌های چسبان و تنگ را فراموش کنید و به جای آن از لباسی معمولی با الیاف طبیعی استفاده کنید. لباس‌های تنگ درطول پرواز جریان خون را محدود کرده و مانع عملکرد خوب بدن و گرفتگی رگ شده و احتمال سکته قلبی را به همراه دارد. پس به خاطر حفظ سلامتی خودتان هم که شده لباس‌های تنگ را در پرواز طولانی مدت کنار بگذارید.

کفش‌های پاشنه بلند

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

اگر بلیط هواپیما به جاهایی تهیه کردید که پیاده روی زیاد داشته باشد و حالت مهمانی و لوکس نداشته باشد، کفش‌های پاشنه بلند معمولا راحت نیستند، خستگی زیاد ایجاد می‌کنند و علاوه بر این گفته می‌شود باعث ایجاد لیستی طولانی از امراض از درد شدید پا گرفته تا درد شدید ستون فقرات هستند و نیز هنگام خروج اضطراری باعث ایجاد مشکل خواهند شد. به جای کفش‌های پاشنه بلند که باعث ناراحتی و درد پا می‌شوند می‌توانید از کفش‌ها و چکمه‌های پیاده روی استفاده کنید پوشیدن این کفش‌ها بجای بسته‌بندی‌شان در چمدان باعث ایجاد فضای بیشتر در چمدان نیز می‌شود و نیز می‌توانید در پایانه‌های فرودگاهی بدون درد پا تردد کنید.

عطر و ادکلن

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

اگر بلیط هواپیما را به محیط‌هایی تهیه کردید که پر از گردوخاک باشد، هنگامی که تمام لباس‌های تمیز کثیف و خاکی شده‌ و بو گرفته‌اند و قصد بازگشت دارید و دنبال لباسی تمیز می‌گردید و شاید نیابیدش به فکر استفاده ار عطر و ادکلن زیاد می‌افتید ولی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این کار را انجام ندهید. چون به یاد داشته باشید بوها در هواپیما جایی که مسافران نزدیک هم می‌نشینند تشدید می‌شود و بهترین کار این است که هیچ بویی ندهید چرا که شاید از نظر شما عطر و یا ادکلنی که استفاده کرده‌اید بوی بسیار مطبوع و دلپذیری داشته باشد ولی کسی که در صندلی کناری شما نشسته شاید این بو را آزاردهنده بداند و یا شاید دچار آلژی شود.

لباس‌های توهین آمیز!

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

به هیچ وجه لباس‌های جلف یا لباس‌هایی که نوشته‌های توهین‌آمیز‌ دارند را نپوشید! لباس‌هایی معمولی، ساده و بدون نوشته و عکس بهتر هستند. زیرا اگر لباس شما به هرنوعی توهین آمیز باشد گروه پروازی و یا امنیت فرودگاه می‌توانند مانع سوار شدن شما به هواپیما و رسیدن به پروازتان شوند و دردسرهای فراوانی را برایتان خواهد داشت.

لباس‌های گرم

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

اگر قصد تهیه بلیط هواپیما به یک مقصد سرد را دارید شاید به خاطر سردی هوا خودتان را ناچار به پوشیدن لباس گرم ببینید ولی پیشنهاد ما به شما این است به جای استفاده از یک دست لباس بسیار ضخیم و زمستانی که گرمتان نگه دارد از چندین لباس استفاده کنید تا گرم نگه‌تان دارد. شاید مقصدی که در پیش دارید هوای زمستانی و بسیار سردی داشته باشد ولی احتمالا در مسیر و یا در ترمینال فرودگاه‌ها با هوای گرم مواجه شوید در این حالت بهتر است که چندین لباس پوشیده باشید تا بتوانید به راحتی لباس‌های خود را کم کرده و خود را با هوای موجود وفق دهید.

لباس مناسب بپوشید

خرید بلیط هواپیما و چه بپوشیم
بلیط هواپیما و چه بپوشیم

با وجود این که هرچه تا کنون در مورد لباس گفتیم فقط راجع به کارایی و راحتی آن بوده ولی این دلیل بر این نمی‌شود که استایل خود را فراموش کنید. لباسی که کمی روی مد و استایل و صد البته راحتی برای شما داشته باشد بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
smartertravel.com
huffingtonpost.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید