اصلی‌ترین دلایل رد شدن ویزای کانادا

خرید بلیط هواپیما کانادا در مقیاس وسیع و سفر به این کشور، در سرتاسر جهان موضوعی طبیعی و عادی به شمار می‌رود. چراکه این کشور برای همه مسافران و گردشگران، یک مقصد ایده‌آل است. با این حال، کم نیست تعداد کسانی که علی‌رغم خرید بلیط هواپیما کانادا، به خاطر رد شدن درخواست ویزا نمی‌توانند وارد این کشور شوند و با یاس و نومیدی فراوانی از سفر باز می‌مانند. در واقع حساسیت سیستم ارائه ویزای کانادا بر روی کسانی که می‌خواهند وارد این کشور شوند را می‌توان اصلی‌ترین دلیل رد شدن ویزا دانست.

0
150
خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا
اصلی‌ترین دلایل رد شدن ویزای کاناداReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 30Rating: 3.5اصلی‌ترین دلایل رد شدن ویزای کانادا - خرید بلیط هواپیما کانادا از اپلیکیشن سفرستانخرید بلیط هواپیما کانادا در مقیاس وسیع و سفر به این کشور، در سرتاسر جهان موضوعی طبیعی و عادی به شمار می‌رود. چراکه این کشور برای همه مسافران و گردشگران، یک مقصد ایده‌آل است. با این حال، کم نیست تعداد کسانی که علی‌رغم خرید بلیط هواپیما کانادا، به خاطر رد شدن درخواست ویزا نمی‌توانند وارد این کشور شوند و با یاس و نومیدی فراوانی از سفر باز می‌مانند.

علل ریجکت ویزای کانادا

خرید بلیط هواپیما کانادا در مقیاس وسیع و سفر به این کشور، در سرتاسر جهان موضوعی طبیعی و عادی به شمار می‌رود. چراکه این کشور برای همه مسافران و گردشگران، یک مقصد ایده‌آل است. با این حال، کم نیست تعداد کسانی که علی‌رغم خرید بلیط هواپیما کانادا، به خاطر رد شدن درخواست ویزا نمی‌توانند وارد این کشور شوند و با یاس و نومیدی فراوانی از سفر باز می‌مانند. در واقع حساسیت سیستم ارائه ویزای کانادا بر روی کسانی که می‌خواهند وارد این کشور شوند را می‌توان اصلی‌ترین دلیل رد شدن ویزا دانست. اما باید بدانیم که چه موضوعاتی سبب ایجاد حساسیت شده و در نهایت منجر به از بین رفتن فرصت سفر به کانادا می‌شوند. در ادامه این مطلب، ما مرسوم‌ترین دلایل رد شدن ویزای کانادا را برایتان برشمرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید بلیط هواپیما کانادا، مطلب زیر را بخوانید تا مشکلات مربوط به رد شدن ویزا را در سفر خود از بین ببرید.

✅ بازدید از مقاله انواع ویزای کانادا
✅ بازدید از مقاله سوپر ویزای والدین کانادا

عدم برخورداری از تمکن مالی

علت ریجکت شدن ویزای کانادا
تمکن مالی کم

اگر مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای کانادا را جستجو کنید، مسلماً با بندی روبه‌رو خواهید شد که در آن به برخورداری متقاضی از تمکن مالی اشاره شده است. با توجه به این بند، کسی که می‌خواهد بلیط هواپیما کانادا بخرد باید مبلغ مالی قابل‌توجهی در حساب بانکی خود داشته باشد. برای مثال، به‌منظور اخذ ویزای توریستی کانادا، شما باید 150 دلار به ازای هر روز اقامت در حساب بانکی خود پس‌انداز داشته باشید. البته این مبلغ جدا از مبلغ اختصاص‌یافته برای خرید بلیط هواپیما برگشت و رزرو هتل باید باشد.

مدارک ناقص و پایان رویای سفر

علت ریجکت شدن ویزای کانادا
مدارک ناقص

پاسپورت معتبر، 2 قطعه عکس، فرم پر شده تقاضای ویزا، دعوت‌نامه و چندین و چند مدرک دیگر، همگی هنگام درخواست ویزا کانادا باید به بهترین شکل ممکن توسط متقاضی فراهم و ارائه شوند. نه یک بار و نه دو بار بلکه حتماً سه یا چهار بار مدارک خود را قبل از ارائه کنترل کنید تا هیچ نقصی در آن‌ها باقی نماند. همچنین نوشتن یک چک‌لیست برای مدارک لازم قبل از خرید بلیط هواپیما و ارائه مدارک می‌تواند بسیار کارساز باشد. توجه داشته باشید که ارائه ندادن فقط یک مدرک کوچک می‌تواند منجر به رد شدن ویزا و از بین رفتن رویای سفر باشد.

ارائه اطلاعات و مدارک نادرست

علت ریجکت شدن ویزای کانادا
مدارک نادرست

یکی از کارهایی که هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا و ارائه درخواست برای اخذ ویزا به هیچ وجه نباید انجام دهید، ارائه اطلاعات و مدارک نادرست است. مطمئن باشید که هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد که یک فرد با دروغ و جعل و کارهای نادرست دیگر وارد خاک آنجا شود. حتی اگر این موضوع برملا شود امکان برخورد قضائی نیز با متخلف به وجود می‌آید. در ویزای کانادا هم اگر صحت و سلامت مدارک شما تائید نشود، نه‌تنها روادیدی به شما تعلق نمی‌گیرد بلکه اسمتان وارد لیست سیاه می‌شود. پس بسیار مراقب باشید.

عدم مطابقت با استانداردهای سلامتی کانادا

علت ریجکت شدن ویزای کانادا
نداشتن سلامت کافی

یکی از دلایل اصلی خرید بلیط هواپیما کانادا و سفر به این کشور برای عده زیادی از مردم، بهره‌مندی از سیستم درمانی آنجا است. اما برای این کار، فقط باید به دنبال ویزای درمان بود نه ویزاهای دیگر. اگر مشخص شود که متقاضی ویزای توریستی یا ویزای تحصیل و یا هر ویزای دیگری غیر از ویزای درمانی از سلامت جسمی و روانی کاملی برخوردار نیست، مطمئناً با درخواست ویزای او مخالفت خواهد شد.

عدم مطابقت با استانداردهای امنیتی کانادا

علت ریجکت شدن ویزای کانادا
استانداردهای امنیتی

یک پرونده قضایی خاتمه نیافته در کشور خودتان می‌تواند باعث از بین رفتن فرصت سفر به کانادا شود. حساسیت‌ها بر روی مطابقت متقاضی با استانداردهای امنیتی کانادا هنگام ارائه درخواست برای ویزای توریستی و ویزای مهاجرت بسیار بیشتر می‌شود. بنابراین حتماً قبل از هرگونه اقدام برای خرید بلیط هواپیما و ارائه درخواست برای ویزای این کشور، خیال خودتان را از بابت داشتن عدم سوء سابقه راحت کنید تا شانس اخذ ویزا برایتان افزایش یابد.

عدم سفر به کشورهای دیگر

خرید بلیط هواپیما کانادا
خرید بلیط هواپیما کانادا

یکی از مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کانادا، کپی ویزاهای قبلی و همچنین استامپ ورود و خروج به کشورهای دیگر است. این موضوع برای سفارت یا افسر مرزی کانادا بسیار مهم است. چراکه نشان می‌دهد شما واقعاً از تمکن مالی کافی برخوردار هستید یا خیر. بنابراین بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما کانادا، چند سفر خارجی به کشورهای دیگر ترتیب دهید تا کمی پاسپورت شما چشم‌گیر باشد. ضمناً، سعی کنید در هیچ کشوری بیش از زمان اجازه‌ داده شده در ویزا اقامت نداشته باشد. چون روی این موضوع هم حساسیت‌هایی وجود دارد.

سایر دلایل رد شدن ویزا

علت ریجکت شدن ویزای کانادا
ریجکت شدن ویزای کانادا

رد شدن ویزای کانادا می‌تواند دلایل متعدد دیگری هم داشته باشد. البته این دلایل بیشتر به نوع ویزای شما بستگی دارند. مثلاً برای اخذ ویزای تحصیل در کانادا باید مدارک تحصیلی و دانشگاهی شما کامل و قابل تائید باشند وگرنه این ویزا برایتان صادر نمی‌شود. همچنین برای اخذ بسیاری از ویزاها، داشتن شغل در کشور زادگاه مسئله بسیار مهم و قابل‌توجهی می‌باشد. از سویی دیگر، دقیق نبودن جزئیات ارائه شده در دعوت‌نامه هم می‌تواند دلیل کافی برای رد شدن ویزای کانادا تلقی شود.

بلیط هواپیما کانادا
خرید بلیط هواپیما کانادا

باید این واقعیت را بپذیریم که اخذ ویزای کانادا برای عده زیادی از مردم جهان علی‌الخصوص شهروندان کشورهای خاورمیانه امری دشوار بوده و دارای مراحل بسیار سختی است. اما فراموش نکنیم که اگر طبق استانداردهای تعریف‌شده برای اخذ ویزا پیش برویم، مسلماً هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا و سفر به این کشور با مشکل خاصی از جانب ویزا روبه‌رو نخواهیم شد. ضمناً، کسانی که قصد انجام پرواز خارجی به کانادا را دارند، بهتر است قبل از ارائه درخواست ویزا، با افرادی مجرب و کارشناسان زبده در این کار مشورتی داشته باشند.

برای خرید بلیط هواپیما کانادا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید