دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

دوازدهمین نمایشگاه بین­‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ بهمن ماه آغاز به کار کرد. به گزارش خبرآنلاین، این نمایشگاه که در حوزه نمایشگاه‌های بین‌­المللی تخصصی ایران قرار دارد، تنها رویداد رسمی نمایشگاه کشورمان در زمینه گردشگری و هتل­داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) ثبت شده و مورد توجه این سازمان می‌باشد.

0
82
بازدید از نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگریReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 13Rating: 3.5آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری - نمایشگاه گردشگری و صنایع وابستهدوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ بهمن ماه آغاز به کار کرد. نمایشگاه گردشگری تنها رویداد رسمی کشورمان در زمینه گردشگری و هتل­داری است

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

دوازدهمین نمایشگاه بین­ المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ بهمن ماه آغاز به کار کرد. به گزارش خبرآنلاین، این نمایشگاه که در حوزه نمایشگاه‌های بین‌­المللی تخصصی ایران قرار دارد، تنها رویداد رسمی نمایشگاه کشورمان در زمینه گردشگری و هتل­داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) ثبت شده و مورد توجه این سازمان می‌باشد.

بازدید از نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری

هر ساله اسامی گروه‌های شرکت کننده در نمایشگاه در اختیار سازمان جهانی گردشگری قرار می‌‌گیرد که این حضور آنها به منزله ثبت‌نام‌شان در این سازمان است. دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۳ بهمن ماه تا ۲۶ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌‌شود. ساعت بازدید از این نمایشگاه از ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ است و در آن سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف وابسته به گردشگری و هتل‌داری، خدمات و محصولات­‌شان را در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌‌دهند.

بازدید از نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید