دورافتاده ترین هتل های دنیا

دنیا هرچه بیشتر به یکدیگر متصل می شود، ارزش اقامت در خلوت ترین نقاط دنیا نیز بالاتر می رود. به جای تهیه لیستی از شهرهای پر جاذبه و سفر به آنها می توانید به نقاط کم گردشگر تر سفر کرده و از انجام فعالیت های فیزیکی و تماشای مناظر طبیعی لذت ببرید.

0
22
معرفی دورافتاده ترین هتل های دنیا
دورافتاده ترین هتل های دنیا
دورافتاده ترین هتل های دنیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 13Rating: 4.0دورافتاده ترین هتل های دنیا در کدام کشورها وجود دارند.دورافتاده ترین هتل های دنیا محض تنوع هم که شده بد نیست سری به دورافتاده‌ترین نقاط دنیا بزنید و در هتل های آنها اقامت چند روزه ای را تجربه کنید.

آشنایی با دورافتاده ترین هتل های دنیا

دنیا هرچه بیشتر به یکدیگر متصل می شود، ارزش اقامت در خلوت ترین نقاط دنیا نیز بالاتر می رود. به جای تهیه لیستی از شهرهای پر جاذبه و سفر به آنها می توانید به نقاط کم گردشگر تر سفر کرده و از انجام فعالیت های فیزیکی و تماشای مناظر طبیعی لذت ببرید. قطعا این گونه سفرها نیازمند روحیه ماجراجویی است اما با این حال محض تنوع هم که شده بد نیست سری به دور افتاده ترین نقاط دنیا بزنید و در دور افتاده ترین هتل های دنیا اقامت چند روزه ای را تجربه کنید. اگر از خریداران بلیط هواپیما به سوی مقاصد خاص هیتید در ادامه با سفرستان همراه باشید.

هتل ائولو، آرژانتین

معرفی دورافتاده ترین هتل های دنیا
دورافتاده ترین هتل های دنیا

پاتاگونیا همواره تصویری از دشت های وسیع و کوه های باشکوه را به ذهن متبادر می کند اما این منطقه به خاطر دور از دسترس بودن و سختی سفر هم مشهور است. ائولو در فاصله‌ ی ۳۰ دقیقه‌ ای از فرودگاه بین المللی کامند نتی آرماندو توولا و شهر قرار گرفته است. ائولو در مساحتی ۱۰.۰۰۰ هکتاری احداث شده و مسافرانش خود را به تماشای منظره ای فوق العاده مهمان می کند. اقامت در این هتل مانند این است که از دنیا فرار کرده اید در حالیکه در یکی از زیباترین طبیعت های موجود دنیا اقامت دارید.

کمپ ویچ وی صحرای سفید، قطب جنوب

معرفی دورافتاده ترین هتل های دنیا
دورافتاده ترین هتل های دنیا

یکی از دور افتاده ترین هتل های دنیا به اندازه ی دور است که برای اقامت در آن باید سوار جت شخصی شده و به جنوبی ترین نقطه کره زمین بروید. البته یادمان نرود که برای سفر به این منطقه به قلبی یخی به سردی یخ های قطب جنوب نیاز دارید تا خیلی سردتان نشود. کمپانی صحرای سفید (وایت دزیرت) تنها شرکتی است که امکان تجربه چنین هیجانی را به شما می دهد. این شرکت کمپ های مخصوصی را با سیستم گرمایش  تهیه کرده است تا ماجراجویان بتوانند تجربه زندگی در قطب را هم کسب کنند. اگر به قطب جنوب سفر کنید و در کمپ های این کمپانی اقامت داشته باشید روزهای تان صرفاً به تفریحات داخل هتل خلاصه نخواهد شد بلکه روزها به تماشای قلمرو پنگوئن های امپراتور، گشت و گذار در تونل های یخی و بسیاری از فعالیت های دیگر سپری خواهد شد.

✅ بازدید از مقاله فناورانه ترین هتل های جهان

کمپ مثلث طلایی فور سیزن، تایلند

کمپ مثلث طلایی فور سیزن تایلند
کمپ مثلث طلایی فور سیزن

 طبیعت دوستان و ماجراجویانی که دوست دارند حیات وحش را جستجو کنند و دنیای پر رمز و راز جنگل ها را زیر پا بگذارند حتماً سری به جنگل ها و طبیعت زیبای تایلند خواهد زد. کمپ مثلث طلایی فورسیزن تایلند گرچه در تایلند است اما جزو بهترین هتل های دنیا به شمار می رود‌. در این کمپ ها امکانات و خدمات مختلفی مانند سیستم تهویه هوا قرار دارد اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که مثلث طلایی فور سیزن تلاش کرده تا فکر و ذهن مهمانان را از عادتهای روزمره زندگی دور کرده و آنها را به طبیعت نزدیکتر کند به خاطر همین امکاناتی مانند تلویزیون را در مثلث طلایی فورسیزن تایلند نخواهید دید و به جای تماشای تلویزیون می توانید از منظره زیبای اطراف و تماشای کوه های پر غرور منطقه لذت ببرید.

مزرعه دپلار، ایسلند

مزرعه دپلار ایسلند
مزرعه دپلار

دپلار یکی از دور افتاده ترین هتل های دنیا و یکی از لوکس ترین هتل های اروپا است. منطقه‌ ای که هتل در آن قرار گرفته یکی از پر بارش ترین مناطق ایسلند است و مناسب افرادی است که به دنبال اسکی رفتن در دورترین نقطه دنیا هستند. همچنین این منطقه برای تماشای شفق قطبی یا خورشید نیمه شب فوق العاده است.

قصر السراب، ابوظبی

قصر السراب ابوظبی
قصر السراب

یکی از دورافتاده ترین هتل های دنیا در همین نزدیکی ها و نه چندان دور از ایران قرار دارد. قصر السراب درد دل دریای بیکران شن و ماسه های صحرا همانند سرابی سر از خاک بیرون آورده و آغوش خود را به روی طبیعت دوستان و ماجراجویان و علاقه مندان داستان های شب های عربی باز کرده است. شاید فکر کنید صحرا چیز چندان جالبی برای ارائه ندارد اما افرادی که به دنبال جایی خلوت برای استراحت هستند قصر السراب را مکانی پر از آرامش خواهند یافت به علاوه تماشای غروب خورشید زمانی که رنگی صورتی مانند به شن ها می دهد بسیار زیبا و تکرار نشدنی است. از این گذشته قصر السراب فعالیت های مختلفی را برای مهمانان خود در نظر گرفته است تا روزهای شان به تکرار و کسالت نگذرد.

کلبه ماشپی، اکوادور

کلبه ماشپی اکوادور
کلبه ماشپی

کلبه ماشپی گذشته از آرامش و آسایشی که برای مهمانان فراهم آورده موقعیت فوق العاده ای دارد که هر بیننده ای را انگشت به دهان می کند. این کلبه در میان جنگلهای کاکائو و در دل حیات وحش اکوادور قرار گرفته است. در اطراف هتل مسیرهای وجود دارد که مهمانان را به سمت محل زندگی حیوانات و آبشار های منطقه هدایت می کند. هرچه از زیبایی این کلبه گفته شود باز هم کم است به عبارتی اقامت در این کلبه تجربه ای است که هر فرد باید برای یک بار هم که شده در عمر خود آن را کسب کند. از گونه‌های مختلف حیوانی که در اطراف هتل زندگی می کنند می توان به پرندگان پروانه ها و قورباغه های جنگلی اشاره کرد. پنجره های این هتل از زمین به سقف در نظر گرفته شده تا مهمانان بتوانند در همه ساعات از مناظر و طبیعت فوق‌العاده اطراف هتل لذت ببرند. جالب است بدانید که این هتل در تنها  زمین بایر منطقه احداث شده و برای ساخت آن هیچ درختی از جنگل  قطع نشده است.

در ادامه با برترین هتل های ۵ ستاره جهان آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید