دیدنی های زوریخ سوئیس

از آنجا که زوریخ بزرگترین شهر سوئیس، به عنوان قطب اقتصادی و فرهنگی این کشور و یکی از اصلی ترین پایتخت های مالی و صنعتی اروپا شناخته می شود، به راحتی می توان فراموش کرد که این شهر برای گردشگران نیز مکانی جالب و جذاب است.

0
20
معرفی دیدنی های زوریخ سوئیس
دیدنی های زوریخ سوئیس
دیدنی های زوریخ سوئیسReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 8Rating: 4.0دیدنی های زوریخ سوئیسدیدنی های زوریخ سوئیس که یکی از بهترین شهرهای سوئیس برای بازدید است و کاملاً مناسب برای گشت و گذار با پای پیاده است در ادامه آورده شده.

دیدنی های زوریخ

از آنجا که زوریخ بزرگترین شهر سوئیس، به عنوان قطب اقتصادی و فرهنگی این کشور و یکی از اصلی ترین پایتخت های مالی و صنعتی اروپا شناخته می شود، به راحتی می توان فراموش کرد که این شهر برای گردشگران نیز مکانی جالب و جذاب است. بسیاری از جاذبه های آن شامل ده ها موزه، یک شهر قدیمی به خوبی محافظت شده و پر از ساختمان های قرون وسطایی و دوره رنسانس و هنر کافی – چه در موزه ها و چه در خارج از موزه ها – است تا دوستداران هنر را برای یک هفته خوشحال نگه دارد. سنت لیبرال تفکر و زندگی فکری فعال زوریخ چهره های برجسته ای را شامل می شد که شامل گئورگ بوشنر، ولادیمیر لنین، جیمز جویس، سی جی جی یونگ و توماس مان بود و این سنت در دوران معاصر نیز ادامه دارد. زوریخ اگرچه با فعالیتهای تجاری سر و صدا می کند، یکی از بهترین شهرهای سوئیس برای بازدید است و کاملاً مناسب برای گشت و گذار با پای پیاده است. اگر به دنبال یک مقصد توریستی در اروپا هستید قبل از خرید بلیط هواپیما به مقصدهای پرطرفدار مانند فرانسه این مطلب را بخوانید تا شاید نظر شما در مورد مقصد عوض شود. این شهر همچنین پایگاه خوبی برای بازدید از بسیاری از جاذبه های جذاب دیگر در سوئیس و منطقه جنگل سیاه در نزدیکی آلمان است. در ادامه با دیدنی های زوریخ همراه سفرستان باشید.

شهر قدیمی

در میان این نیروگاه مالی مدرن یک شهر محله ای پر از جذابیت تاریخی واقع شده است، خیابان های باریک آن با شیب تند در ضلع شرقی رودخانه بالا می روند. با رفتن به بالای Münstergasse، با Brunnenturm، دفتر مرکزی صرافان لمباردی در قرون 14 و 15، به Napfgasse خواهید رسید. Haus zum Napt، با شماره 6، فضای داخلی زیبایی با اتاق های مبله به سبک رنسانس دارد.

در Spiegelgasse، با شماره 17، خانه ای است که لنین در سال 1917 در آن زندگی می کرد. در این خیابان، در کاباره ولتر، هانس آرپ و تریستان تزارا جنبش هنری دادا را در سال 1916 راه اندازی کردند. Spiegelgasse به سمت شرق به Neumarkt می رود، جایی که خانه اصناف کفاشان، اکنون تئاتر و هانس زوم ریچ ، مربوط به قرون وسطی است و نشان می دهد که چگونه سبک های تزئینی در طول قرن ها تغییر کرده است. حداقل برای دیدن حیاط آن و مدل زوریخ در سال 1800 قدم بگذارید. فضای داخلی دیوارها و سقف های نقاشی شده از قرن هفدهم و کارهای آهنی تزئینی زیبا را حفظ می کند. گریمنتورم قرن سیزدهم ، با شماره 27 ، در اصل یک اقامتگاه بود. در این خیابان ها فروشگاه های عتیقه جات و بوتیک ها و همچنین کافه ها و رستوران ها را می یابید. شما می توانید در تورهای دو ساعته Zurich Highlights یک نمای کلی از خیابان های جذاب و جذاب شهر قدیمی و همچنین یک جهت از چیدمان شهر داشته باشید. پس از سوار شدن در شهر قدیمی و شنیدن توضیحات تاریخی راهنمای خود ، سوار قطار مسیرراه آهن Dolderbahn می شوید تا از تپه های منطقه Zurichberg برای دیدن شهر قدیمی و دریاچه صعود کنید.

اوتلیبرگ

برای دیدن بهترین چشم انداز از شهر و دریاچه، مردم محلی را به هوای آخر هفته مورد علاقه خود، 871 متری Uetliberg برسانید. در جنوب غربی زوریخ، Uetliberg شمالی ترین قله در پشته آلبیس است، که با Uetlibergbahn، یک راه آهن کوهستانی که در طول سال از ایستگاه Selnau به ایستگاه فوقانی می رسد، می توان به راحتی به آن رسید. از اینجا 10 دقیقه پیاده تا قله فاصله دارد. این راهرو وسیع در شب به خوبی روشن شده و به رستوران قله منتهی می شود و فضایی محصور از شیشه و مناظر زیبا از چراغ های شهر در زیر دارد. مناظر روز از برج مراقبت در کوههای آلپ والای، برنس و گلارس، با جنگل سیاه در شمال و سانتیس در شرق امتداد دارد. از اینجا ، یک پیاده روی راحت تا Felsenegg کمی بیشتر از یک ساعت طول می کشد، جایی که یک تله کابین به سمت Adliswil پایین می آید. می توانید از طریق Sihltalbahn به زوریخ برگردید. شب سواری به اوتلیبرگ برای صرف یک شام فوندوئه و مناظر شهر با چراغ هایی که در برف منعکس می شود یکی از کارهای مورد علاقه مردم محلی در زمستان در زوریخ است.

✅ بازدید از مقاله آداب و رسوم مردم سوئیس

دریاچه زوریخ و بورکلیپلاتز

معرفی دیدنی های زوریخ سوئیس
دیدنی های زوریخ سوئیس

نقطه کانونی زوریخ  و زمین بازی مورد علاقه گردشگران و افراد محلی، دریاچه طولانی زوریخ است. كل ساحل مملو از تفرجگاهها و پاركهاست ، جايي كه ساكنان محلي زیر آفتاب، از آهسته دويدن، تفريح و در دریاچه شنا را لذت می برند. اما راه مورد علاقه برای لذت بردن از دریاچه یکی از بسیاری از سفرهای دریایی است که از آن مناظر زیبایی به کوه های آلپ Glarus خواهید دید. به دنبال کشتی بخار در Bürkliplatz، در نقطه ای که Limmat از دریاچه جاری می شود ، باشید. Quaibrücke از رودخانه عبور می کند تا Bürkliplatz را با Bellevueplatz متصل کند. حدود 1.5 کیلومتر از Bellevueplatz پارک زیبای Zürichhorn واقع شده است که برای نمایشگاه ملی در سال 1939 ساخته شده است. در اینجا، شما یک رستوران پیدا خواهید کرد. یک باغ چینی ؛ و یک قایق که برای لیماتشیف در حال فرود بود، قایقی که از موزه ملی در امتداد رودخانه به دریاچه می رود و به زوریهورن ختم می شود. یک بازار بزرگ دست دوم فروشی هر شنبه در Bürkliplatz از ماه مه تا اکتبر با بیش از 500 فروشنده از جمله، فروشندگان عتیقه جات برگزار می شود.

Kunsthaus Zürich (موزه هنرهای زیبا)

معرفی دیدنی های زوریخ سوئیس
دیدنی های زوریخ سوئیس

Kunsthaus که یکی از برترین موزه های هنری اروپا است، توسط انجمن هنرهای زوریخ اداره می شود و تاریخچه آن را به جامعه ای از هنرمندان که در سال 1787 تأسیس شده است، برمی گرداند. در حالی که این مجموعه  دارای مجموعه های بزرگی از آثار چندین هنرمند است – نقاشی های چارلز مونک بیش از هر نقاشی دیگر موزه ای در خارج از اسلو و مهمترین مجموعه آثار اروپایی مونه در خارج از پاریس – همیشه تأکید بر نشان دادن با کیفیت ترین آثار یک هنرمند نسبت به بیشترین مقدار بوده است. Kunsthaus به ویژه در امپرسیونیست ها ، پست امپرسیونیست ها و مدارس مدرن قدرتمند است، این کار با پیشگامان و امپرسیونیست های اولیه دلاکروا، کوروت، کوربت و مانه آغاز می شود. دو مورد از زیباترین بوم های بزرگ نیلوفر آبی در مرکز نمایشگاه مونه قرار دارند. هر دو سزان و ون گوگ با نقاشی هایی از اواخر حرفه خود نشان داده می شوند نقاشی ون گوگ در روزهای آخر زندگی خود نیز در این موزه قرار دارد. یک اتاق کامل مملو از کارهای رویایی مشخص مارک شاگال است.

در ادامه می توانید با ویزای توریستی سوئیس آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید