پرواز خارجی به دیدنی های شاهانه شهر کیپ تاون

0
289
خرید آنلاین پرواز خارجی برای کیپ تاون
پرواز خارجی به کیپ تاون
پرواز خارجی به دیدنی های شاهانه شهر کیپ تاونReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 8Rating: 4.0دیدنی های شاهانه شهر کیپ تاونکیپ تاون دقیقا همان شهری است که اقیانوس هند و اقیانوس اطلس با هم آشتی می‎کنند و بعد از گذر از چندین و چند کشور و قاره با هم پیوند می‌خورند.

پرواز خارجی به دیدنی های شاهانه شهر کیپ تاون

کیپ تاون دقیقا همان شهری است که اقیانوس هند و اقیانوس اطلس با هم آشتی می‎کنند و بعد از گذر از چندین و چند کشور و قاره با هم پیوند می‌خورند. کیپ تاون پر آوازه به لطف همنشینی کوه و ساحل و دشت و دمَن، به یکی از قطب‌های گردشگری قاره‌ی افریقا تبدیل شده است که در میان خاص‌پسندان، حسابی محبوب است و با جادوی مناظر طبیعی و جاذبه‌های گردشگری خیره کننده، خیلی از گردشگرانی را که دوست دارند در سفر، تجربه‎ی شاهانه‎ای را از سر بگذرانند، به خود جلب می‎کند.

اگر خیلی آه و افسوس نمی‌کشیدید و حسرت ندیده‎های کیپ تاون را نمی‌خورید، بد نیست که با مطالعه‌ی فهرست زیر با اماکن شاهانه و جاذبه‌های یگانه‎ی این شهر که شُهره‌ی لوکس‌پسندها شده است، بیش‌تر آشنا شوید:

  1. پرواز خارجی به رستوران مُدور کیپ تاون

کیپ تاون رستوران مدور
کیپ تاون رستوران مدور

این رستوران که ساختمان دایره‌ای شکل آن درست وسط کوهپایه‎های سرسبز کوه‎های سر به فلک کشیده‌ی کیپ تاون سبز شده است، خانه‌ی امن و آسایش آن دسته از گردشگرانی است که برای فرار از استرس و فشارهای کاری، در ایام تعطیلات خود به دنبال جای دنجی هستند که در سایه‎سار طبیعت پناهشان دهد و با اطعمه و اشربه خواستنی، شکم‎چرانی‎های سیری ناپذیرشان را درمانی باشد.

  1. پرواز خارجی به فروشگاه زر و زیور شیمانسکی

کیپ تاون فروشگاه زر و زیور
کیپ تاون فروشگاه زر و زیور

تماشاخانه‌ و ویترین این فروشگاه پر است از جواهرات و زیورآلاتی که جان می‌دهند برای آن دسته از مسافرانی که دوست دارند سوغاتی از افریقای جنوبی با خودشان به خانه ببرند که با درخشندگی خود چشم هر جنبنده‎ای را خیره کند و به لطف طراحی‎اش دل هر بیننده‎ای را بدست آورد.

  1. پرواز خارجی به عمارت هالیوود

کیپ تاون عمارتهالیوود
کیپ تاون عمارتهالیوود

این عمارت با دکوراسیون و صحنه‎آرایی آرتیستی خود، در همان نگاه اول صحنه‎های پر زرق و برق فیلم‎های هالیوودی را در ذهن زنده می‎کند و به کار آن خاص پسندانی می‎آید که از اقامت در هتل‌های چهار و پنج ستاره خسته شده‎اند و در بازدید خود از قاره‎ی افریقا و کشور افریقای جنوبی، هوس کرده‎اند تا آرزوی زندگی در عمارتی شاهانه را از فهرست آرزوهای خود خط بزنند.

  1. محافظان شخصی و خودروهای اختصاصی

کیپ تاون محافظ شخصی
کیپ تاون محافظ شخصی

باید قبول کنیم که در دوره‌ و زمانه‌ی ما دیگر مسافرت لوکس و گردشگری شاهانه، تنها به رستورانی خاص و غذایی لذیذ و عمارتی از یادنرفتنی خلاصه نمی‎شود و ملزومات دیگری نیز نیاز دارد که قرار است کمک کنند تا تجربه‎ی لوکس مسافر و گردشگر از سایر بازدیدکنندگان متفاوت باشد و منحصربفرد بماند. یکی از این ملزومات به خدمت گرفتن محافظان و بادیگاردهایی است که درست مانند فیلم‎های جیمز باند، عینک‎ دودی بر چشم، سایه به سایه همراهتان باشند و با ماشین‎های آنچنانی، شهر را نشانتان دهند و مسافران را از این مرکز خرید به آن پاساژ راهنما باشند. خوشبختانه کیپ تاون در این حوزه نیز برای گردشگران پولدارش سنگ تمام گذاشته است و شرکت‌های مختلفی هستند که در قبال دریافت هزینه‎های گزاف این قبیل خدمات را در اختیار گردشگران می‌دهند.

بعد از تمام این تعریف و تمجیدها از کیپ تاون و وصف بی‌مثالش، احتمالا شما هم به این فکر می‎کنید که سفرهای لوکس و گرانقیمت هم از آن دست گردش‎هایی است که باید رفت و باید دید. اگر از ما کمک می خواهید با جستجو در لیست پرواز خارجی می توانید از قیمت های بلیط هواپیما به مقصد کیپ تاون اطلاعات دقیقی بدست آورید.

برای جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید