راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر

عاشق سفرهای جاده ای هستید؟ می خواهید برنامه ی سفرتان را خودتان طراحی کنید؟ اگر قصد سفر جاده ای دارید و به برنامه ای نیاز دارید که بتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید، بی شک نرم افزار گوگل مپ بهترین گزینه برای شماست.

0
11
راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر
راهنمای استفاده از گوگل
راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 30Rating: 4.0راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر.راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر بی شک نرم افزار گوگل مپ بهترین گزینه برای شماست و می توانید گوگل مپ دلخواه خود را ایجاد کنید.

با راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر آشنا شوید

عاشق سفرهای جاده ای هستید؟ می خواهید برنامه ی سفرتان را خودتان طراحی کنید؟ اگر قصد سفر جاده ای دارید و به برنامه ای نیاز دارید که بتوانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید، بی شک نرم افزار گوگل مپ بهترین گزینه برای شماست. می توانید گوگل مپ دلخواه خود را ایجاد کرده و کلیه موزه ها، بناها، کافه ها و مکان های دیگری را که می خواهید بازدید کنید و در آن قرار دهید. حتی می توانید در کنار هر مکان یادداشت های کوچکی نوشته و رنگ ها و نمادهای هر نقطه ای از آن را تغییر دهید. سفرستان مطلبی بی نظیر تحت عنوان راهنمای استفاده از گوگل مپ برای استفاده شما خریداران بلیط هواپیما و عاشقان سفر آماده کرده است. پس با ما همراه شوید تا راه های استفاده از گوگل مپ، از پیش پا افتاده ترین ترفندها گرفته تا پیچ و خم های جذاب این نرم افزار جهانی را یاد بگیرید.

امکانات Cross Platform گوگل مپ

موردی که در عصر ما به اندازه کافی مورد توجه و تحسین کاربران قرار نمی گیرد، دسترسی به گوگل مپ از چندین بستر الکترونیکی (Cross Platform Access) می باشد. به عبارتی دیگر می توانید گوگل مپ خود را در هر دستگاه و سیستم عاملی از جمله Windows، OSX،Android  وiOS  مشاهده کنید. بنابراین، می توانید بر روی نقشه خود در رایانه کار کنید و بعداً از آن در گوشی استفاده کنید. همچنین می توانید نقشه ها را از گوشی یا تبلت خود ویرایش کنید، اما به یاد داشته باشید که نمی توانید ویرایش را از برنامه گوگل مپ انجام دهید. بدین منظور باید به صفحه My Maps از طریق گوگل بروید.

گم شده اید؟ مشکلی نیست

آیا تا به حال مسیری را از گوشی خود جستجو کرده، از در خارج شده و مسیر مقصد خود را فراموش کرده اید؟ نگران نباشید چراکه افراد زیادی همین مشکل را تجربه می کنند. به طور معمول مدتی طول می کشد تا نرم افزار گوگل مپ به طور خودکار مسیرهای چک شده از تلفن همراه و رایانه را هماهنگ سازی کند و این بدین معناست که اگر از خانه خارج شوید و به اینترنت همراه دسترسی نداشته باشید، مسیر جستجو شده شما به این راحتی پیدا نخواهد شد. نگران نباشید! این مشکل به راحتی قابل حل است. کافیست مسیر مورد نظر را به تلفن همراه خود به طور مستقیم ارسال کنید. بدین منظور می توانید از طریق پست الکترونیکی پیامی به یکی از دستگاه هایی که گوگل شما را با آن ها شناخته است، ارسال کنید.

✅ بازدید از مقاله اپلیکیشن های تاکسی یاب بین المللی

اشتراک گذاری آسان

راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر
راهنمای استفاده از گوگل

به اشتراک گذاشتن نقشه ها با دوستان در گوگل مپ بسیار آسان است و این امر سبب شده است که این برنامه در مسافرت های گروهی بیشتر مورد توجه قرار گیرد. گوگل مپ این امکان را می دهد که همه کسانی که شما اجازه می دهید به آن نقشه دسترسی پیدا کنند. همچنین اگر اجازه بدهید دوستان شما این امکان را خواهند داشت که نقشه را ویرایش کنند. به یاد داشته باشید که می توانید نقشه های خود را با جهان هم به اشتراک بگذارید. کافیست privacy خود را روی public تنظیم کنید و هر کس می تواند آن ها را توسط link ببیند.

برنامه سفر در کف دست شما!

راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر
راهنمای استفاده از گوگل

قابلیت های این برنامه تنها به این موارد محدود نمی شود. در گوگل مپ می توانید به تعداد دلخواه نقشه ایجاد کنید و هر تعداد مکانی را که می خواهید به آن اضافه کنید و همه آن ها را در کف دست خود داشته باشید. منظور من تلفن هوشمند شماست! اسم آن رستورانی را که قرار بود در آن ناهار نوش جان کنید را فراموش کرده اید؟ فقط نقشه را بر روی تلفن خود باز کنید.

نقشه های منحصر به فرد

می توانید موارد زیاد و متنوعی به این نقشه ها اضافه کنید و نمادها و رنگ پین ها را تغییر دهید. با وجود این موارد هر فرد نقشه منحصر به فرد خود را خواهد داشت که بسیار جذاب است. می توانید برای هر مکانی که می خواهید بازدید کنید، پین بسازید و رنگ آن را به دلخواه تغییر دهید. مثلاً می توانید اولویت های خود را به رنگ قرمز تغییر دهید تا بیشتر جلب توجه کنند.

اشتباه کردید؟ نگران نباشید

روش های مختلفی برای تصحیح اشتباهاتی که هنگام ویرایش نقشه خود ایجاد شده است، وجود دارد. دکمه “undo” درست زیر قسمت جستجو قرار دارد که آخرین مورد تغییر یافته را خنثی می کند. همچنین می توانید در رایانه های Mac و Windows با CTRL+Z آخرین تغییرات را حذف کنید. اگر می خواهید یک پین خاص را حذف کنید، باید آن را روی نقشه انتخاب کنید. بعد از ظاهر شدن کارت آن نقطه، بر روی آیکن سطل زباله در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. همچنین می توانید این کار را از منوی سمت چپ انجام دهید. هنگامی که روی نماد style در لیست کلیک می کنید پین آن مکان روی نقشه ظاهر می شود. فقط روی آیکن سطل زباله کلیک کنید.

در مطلب بالا راهنمای استفاده از گوگل مپ در سفر به طور کامل ارائه شد در ادامه می توانید با اپلیکیشن های مربوط به سفر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید