راهنمای خرید سیم کارت در گرجستان

از سفر برای تماشای زیبایی‌های باتومی و تفلیس گرفته تا آشنایی با غذاهایی که طعم جادویی دارند، بهانه‌ها برای خرید بلیط هواپیما گرجستان بسیار زیاد است. به عبارتی دیگر، گرجستان برای هر کسی با هر سلیقه و علاقه‌ای جذابیت‌های خاص خود را دارد. به همین دلیل همه ساله عده زیادی از گردشگران کشورمان با خرید آنلاین بلیط هواپیما گرجستان مسافر این کشور چشم‌نواز و شگفت‌انگیز می‌شوند.

0
47
خرید بلیط هواپیما گرجستان و سیم کارت گرجستان
خرید سیم کارت گرجستان
راهنمای خرید سیم کارت در گرجستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 11Rating: 3.5راهنمای خرید سیم کارت در گرجستان - خرید بلیط هواپیما گرجستان از سفرستاناز سفر برای تماشای زیبایی‌های باتومی و تفلیس گرفته تا آشنایی با غذاهایی که طعم جادویی دارند، بهانه‌ها برای خرید بلیط هواپیما گرجستان بسیار زیاد است. به عبارتی دیگر، گرجستان برای هر کسی با هر سلیقه و علاقه‌ای جذابیت‌های خاص خود را دارد. به همین دلیل همه ساله عده زیادی از گردشگران کشورمان با خرید آنلاین بلیط هواپیما گرجستان مسافر این کشور چشم‌نواز و شگفت‌انگیز می‌شوند.

خرید سیم کارت در گرجستان

از سفر برای تماشای زیبایی‌های باتومی و تفلیس گرفته تا آشنایی با غذاهایی که طعم جادویی دارند، بهانه‌ها برای خرید بلیط هواپیما گرجستان بسیار زیاد است. به عبارتی دیگر، گرجستان برای هر کسی با هر سلیقه و علاقه‌ای جذابیت‌های خاص خود را دارد. به همین دلیل همه ساله عده زیادی از گردشگران کشورمان با خرید آنلاین بلیط هواپیما گرجستان مسافر این کشور چشم‌نواز و شگفت‌انگیز می‌شوند. با این حال یکی از نکات مهمی که در سفر به این کشور باید به آن توجه داشت، بحث مربوط به چگونگی خرید سیم کارت در گرجستان است. مطلب زیر را به‌عنوان یک راهنمای کلی برای خرید سیم کارت گرجستان تهیه کرده‌ایم تا شما ضمن مطالعه دقیق این مطلب، با روش‌های تهیه سیم کارت به طور کامل آشنا شوید و از این بابت هم مشکلی متوجه سفر به‌یادماندنی شما نشود.

اپراتورهای ارائه‌دهنده سیم کارت در گرجستان

خرید بلیط هواپیما گرجستان و سیم کارت گرجستان
اپراتورها

هنگام خرید بلیط هواپیما گرجستان و سفر به این کشور فراموش‌نشدنی با چند اپراتور ارائه‌دهنده سیم کارت روبه‌رو خواهید شد. اسامی این اپراتورها مگتی‌کام (MagtiCom)، ژئوسل (Geocell) و بی‌لاین (BeeLine) می‌باشد که همگی دارای پوشش شبکه‌ای مناسبی بوده و هر یک مزیت خاص خود را دارند. البته احتمالاً بسته به مقصد سفرتان چند اپراتور دیگر را هم ببینید که چندان فعال نیستند. بنابراین در ادامه به بررسی 3 شرکت اصلی ارائه‌دهنده سیم کارت در گرجستان می‌پردازیم.

شرکت مگتی‌کام

خرید بلیط هواپیما گرجستان
شرکت مگتی‌کام

شرکت مگتی‌کام را می‌توان پرچم‌دار اپراتورهای ارائه‌دهنده سیم کارت در گرجستان دانست. این شرکت که فعالیت خود را از سال 2015 میلادی و با ارائه اینترنت پرسرعت 4G/LTE آغاز کرد، دارای بهترین پوشش شبکه‌ای در گرجستان می‌باشد. در واقع پوشش LTE این شرکت در سال 2016 در دسترس 90 درصد مردم بود. از طرفی دیگر، این سیم کارت برای طبیعت‌گردی هم بهترین گزینه ممکن می‌باشد. به همین دلیل اکثر کسانی که بلیط هواپیما گرجستان می‌خرند و مسافر این کشور می‌شوند، به دنبال خرید سیم کارت مگتی‌کام هستند.

اعتبار، هزینه و بسته‌های اینترنتی مگتی‌کام

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بسته‌های اینترنتی مگتی‌کام

قیمت هر عدد سیم کارت مگتی‌کام 2 لاری می‌باشد که از فروشگاه‌های مختلف با نام‌های Magti، Bali و Bani می‌توانند تهیه شوند. همچنین بهتر است بدانید که برای چک کردن میزان اعتبار باقی‌مانده در سیم کارت مگتی‌کام باید شماره *111*1# گرفته شود. برخی بسته‌های اینترنت ماهانه این شرکت در جدول زیر ارائه شده‌اند که برای فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی آن‌ها باید شماره *117# را وارد کنید. البته در ادامه می‌توانید با دیگر سرویس‌ها و بسته‌های این شرکت بیشتر آشنا شوید.

قیمت حجم
3 لاری 500 مگابایت
5 لاری 1 گیگابایت
7 لاری 2 گیگابایت
10 لاری 4 گیگابایت
15 لاری 6 گیگابایت
30 لاری 15 گیگابایت
150 لاری نامحدود

شرکت ژئوسل

خرید بلیط هواپیما گرجستان و سیم کارت گرجستان
شرکت ژئوسل

شرکت ژئوسل با اینکه اخیراً و در سال 2018 فعالیت خود را در کشور گرجستان آغاز کرد اما در این مدت کوتاه به سرعت توانسته خود را به جایگاه دوم پرکاربردترین اپراتورهای این کشور برساند. ژئوسل نیز مثل مگتی‌کام فعالیت خود را با ارائه اینترنت پرسرعت 4G/LTE شروع کرد و اکنون جزو شرکت‌هایی است که گردشگران و خریداران بلیط هواپیما گرجستان علاقه زیادی برای خرید سیم کارت از آن دارند.

اعتبار، هزینه و بسته‌های اینترنتی ژئوسل

خرید بلیط هواپیما گرجستان و سیم کارت گرجستان
بسته‌های اینترنتی ژئوسل

قیمت هر سیم کارت ژئوسل در فروشگاه‌های این کشور 5 لاری می‌باشد و جالب اینجاست که هر سیم کارت دارای 5 لاری اعتبار اولیه نیز می‌باشد. بنابراین سیم کارت‌های ژئوسل بسیار مقرون به صرفه هستند و شما می‌توانید هنگام خرید بلیط هواپیما گرجستان حساب ویژه‌ای روی آن‌ها باز کنید. برای چک کردن اعتبار این سیم کارت هم کافی است کد *111# را وارد کنید. هزینه هر مگابایت دیتا اینترنت ژئوسل 70 لاری است. برخی از بسته‌های ماهانه این شرکت را می‌توانید در جدول ببینید که البته در فروشگاه‌های ژئوسل کاتالوگ‌های بیشتری در اختیارتان قرار می‌گیرد.

قیمت حجم کد فعال‌سازی
3 لاری 500 مگابایت *135*1#
5 لاری 1.2 گیگابایت *135*2#
7 لاری 2 مگابایت *135*3#
10 لاری 4 مگابایت *135*4#
15 لاری 6 مگابایت *135*5#
30 لاری 15 مگابایت *135*7#

شرکت بی‌لاین

خرید بلیط هواپیما گرجستان و سیم کارت گرجستان
شرکت بی‌لاین

شرکت روسی بی‌لاین کوچک‌ترین اپراتور ارائه‌دهنده سیم کارت در گرجستان به شمار می‌رود. این شرکت هم‌اکنون اینترنت پر سرعت 2G، 3G و 4G به مشتریان خود ارائه می‌دهد اما میزان پوشش شبکه‌ای آن نسبت به دو شرکت دیگر کمتر است. اگر هنگام خرید بلیط هواپیما گرجستان قصد خرید سیم کارت بی‌لاین داشتید باید 3 لاری پرداخت کنید. هزینه برخی بسته‌های اینترنت این شرکت هم در جدول پایین آورده شده‌اند.

قیمت حجم مدت زمان استفاده کد فعال‌سازی
1 لاری نامحدود 3 ساعت *120*180#
2 لاری 700 مگابایت 7 روز *120*700#
3 لاری 1.5 گیگابایت 14 روز *120*150#
5 لاری 2.5 گیگابایت 14 روز *120*250#
10 لاری 10 گیگابایت 14 روز *120*100#
4 لاری 1 گیگابایت 30 روز *120*1#
9 لاری 4 گیگابایت 30 روز *120*4#
16 لاری 8 گیگابایت 30 روز *120*03#
25 لاری 30 گیگابایت 30 روز *120*30#

خرید سیم کارت از فرودگاه

خرید بلیط هواپیما گرجستان و سیم کارت گرجستان
خرید سیم کارت از فرودگاه

تمامی سیم کارت‌هایی که اسامی و اطلاعات آن‌ها را در بالا ذکر کردیم، هنگام خرید بلیط هواپیما گرجستان ، در فرودگاه‌های این کشور در دسترس شما خواهند بود. اما باید برای خرید سیم کارت از فرودگاه این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت سیم کارت در فرودگاه‌های شهرهای مختلف گرجستان نسبت به فروشگاه‌های داخل شهر تا حدودی بیشتر است. بنابراین برای خرید ارزان‌تر می‌توانید اندکی صبر کنید و سیم کارت مورد نیاز خود را با قیمت پایین‌تری از مرکز شهر خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما گرجستان
بلیط هواپیما گرجستان

کسی که عاشق سفر به سرزمین‌های دیگر و کسب تجربیات جدید و ناب باشد مسلما با پیشنهاد خرید بلیط هواپیما گرجستان به هیچ وجه مخالفت نخواهد کرد. حال آنکه مطالعه چنین مطالب راهنما می‌تواند برای چنین کسانی بسیار مفید باشد و لذت سفر آن‌ها را صدچندان کند.

برای خرید بلیط هواپیما گرجستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
toomanyadapters.com
prepaid-data-sim-card.wikia.com
historyfangirl.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید