راهنمای انتخاب کارت اعتباری مسافرتی

یک پاداش بزرگ برای افتتاح حساب مسافرتی (بعد از اینکه کمترین نیازها و هزینه‌ها محاسبه شد)، می‌تواند شما را در دخل و خرجتان حسابی جلو بی اندازد و یا حتی از اقامت هتل یا یک پرواز رایگان برخوردارتان نماید. در برخی مواقع نیز این پاداش‌ها شما را از چندین پرواز رایگان بهره مند می‌کند. بنابراین در یک کارت اعتباری افتتاح حساب نکنید مگر اینکه یک پاداش افتتاح حساب بالا در اختیارتان قرار دهد

0
50
استفاده از کارت اعتباری مسافرتی
کارت اعتباری مسافرتی
راهنمای انتخاب کارت اعتباری مسافرتیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 3Rating: 3.5بهترین راهنما برای انتخاب بهترین کارت اعتباری مسافرتی - خرید بلیط هواپیمایک پاداش بزرگ برای افتتاح حساب مسافرتی (بعد از اینکه کمترین نیازها و هزینه‌ها محاسبه شد)، می‌تواند شما را در دخل و خرجتان حسابی جلو بی اندازد و یا حتی از اقامت هتل یا یک پرواز رایگان برخوردارتان نماید. در برخی مواقع نیز این پاداش‌ها شما را از چندین پرواز رایگان بهره مند می‌کند. بنابراین در یک کارت اعتباری افتتاح حساب نکنید مگر اینکه یک پاداش افتتاح حساب بالا در اختیارتان قرار دهد - خرید بلیط هواپیما

کارت اعتباری مسافرتی

یکی از موارد مهم در سفر مدیریت بهتری روی پول‌های خود می‌باشد که این موضوع با کارت اعتباری مسافرتی قابل حل است. امروزه بیشتر مسافران توجه زیادی به استفاده از کارت اعتباری مسافرتی دارند چرا که معمولا گزینه بهتری برای جابه‌جایی نرخ ارز است. با مجله الکترونیکی سفرستان همراه باشید تا از کارت اعتباری و استفاده آنها در سفر بیشتر بدانید.

کارت اعتباری مسافرتی برای خریدهای سنگین مانند بلیت هواپیما، هزینه هتل، کرایه ماشین و صورت حساب رستوران‌ها ایده‌آل است

مزایای کارت اعتباری مسافرتی

بزرگ‌‌ترین مزیت استفاده از کارت اعتباری برای سفرهای خارجی این است که؛ زمان خرید، نرخ مبادله ارز برای شما به‌صورت بین ‌بانکی اعمال می‌شود و معمولا بهترین نرخ تبادل ارزی است که می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. با توجه به اینکه کارت‌های اعتباری بابت تبدیل ارز زمان خرید از شما مقداری کارمزد کم می‌کنند، (مستر کارت و ویزا کارت یک درصد) بازهم این هزینه‌ها کمتر از تبدیل پول در صرافی ‌است. در این میان کارت‌هایی نیز وجود دارند که هیچ هزینه‌ای بابت تراکنش با ارز خارجی از شما کم نمی‌کنند.

معایب کارت اعتباری مسافرتی

بعضی از هتل‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌ها از پذیرش کارت اعتباری مسافرتی خودداری می‌کنند، به همین دلیل نیز شما باید همیشه پول نقد به همراه داشته باشید. با وجود این‌که می‌توانید با کارت اعتباری خود به عابر بانک رفته و پول نقد برداشت کنید ولی توجه داشته باشید که کارت اعتباری برای شما هزینه‌هایی دارد که می‌توانند به ‌سرعت هزینه کلی سفر شما را افزایش بدهند. علاوه بر این اگر زمانی که صورت ‌حساب ‌های قبلی به خانه شما ارسال می‌شود در خانه خود نباشید و یا برنامه از پیش تعیین شده‌ای برای پرداخت آن‌ها تعیین نکرده باشید، با جریمه‌های بسیار سنگین به خاطر این موارد روبرو می‌شوید.

کارت اعتباری که این 5 ویژگی را دارد، توصیه می‌شود

پاداش عظیم برای افتتاح حساب

یک پاداش بزرگ برای افتتاح حساب مسافرتی (بعد از اینکه کمترین نیازها و هزینه‌ها محاسبه شد)، می‌تواند شما را در دخل و خرجتان حسابی جلو بی اندازد و یا حتی از اقامت هتل یا یک پرواز رایگان برخوردارتان نماید. در برخی مواقع نیز این پاداش‌ها شما را از چندین پرواز رایگان بهره مند می‌کند. بنابراین در یک کارت اعتباری افتتاح حساب نکنید مگر اینکه یک پاداش افتتاح حساب بالا در اختیارتان قرار دهد.

استفاده از کارت اعتباری مسافرتی
کارت اعتباری مسافرتی

پاداش‌ها به این‌گونه هستند: برای گرفتن پاداش‌های بزرگ، شما باید در یک چارچوب زمانی معین، یک خرید انجام دهید یا در آستانه یک هزینه حداقلی باشید. شما پس از آن، بسته به (نوع) کارت، می‌توانید برای هر یک دلار خرج کردن بین 1 تا 5 برابر امتیاز بگیرید.

پاداش‌های معمول کارت‌های اعتباری مسافرتی بین 25000 و 50000 امتیاز است، هرچند گاهی اوقات به 100000 هم میرسد. به همین دلیل استفاده از کارت‌های اعتباری بسیار مفید خواهد بود، چرا که برای یک کار کوچک بلافاصله هزاران امتیاز بدست می‌آورید.

پاداش طبقه‌بندی شده برای خرید

خرید بلیط هواپیما با کارت اعتباری مسافرتی
بلیط هواپیما با کارت اعتباری مسافرتی

بیشتر کارت‌های اعتباری 1 امتیاز برای هر دلار هزینه عرضه می‌کنند. این به شما کمک می‌کند که سریعاً امتیاز بیشتری جمع کنید. شما باید این توانایی را داشته باشید که با هر یک دلار خرید، دو یا سه امتیاز بدست آورید. برای مثال شما با سفر و صرف غذا در رستوران‌ها با کارت Chase Sapphire Reserve 3 برابر امتیاز می‌گیرید. Chase Ink  5 برابر امتیاز برای هزینه‌های اداری می‌دهد ، و کارت طلایی American Express Premier Rewards سه برابر امتیاز برای هزینه‌های حمل‌ونقل هوایی عرضه می‌نماید. همچنین اگر از کارت اعتباری یک شرکت برای رزرو در همان شرکت استفاده کنید (مثلاً رزرو پروازهای دلتا با کارت اعتباری دلتا)، امتیازات بیشتری می‌گیرید.

هرگز یک امتیاز برای یک دلار هزینه را قبول نکنید و حداقل به دنبال 2 دلار باشید. بعضی کارت‌ها حتی تا 6 امتیاز هم برای هر دلار عرضه می‌کنند!

هزینه (اولیه) پایین

متأسفانه برای بهره بردن از پاداش‌های بزرگی که این کارت‌ها عرضه می‌کنند، یک هزینه‌ی حداقلی موردنیاز است. البته راه‌های زیادی برای ساختگی نشان دادن هزینه‌ها وجود دارد اما بهترین کار این است که پاداش را بر اساس هزینه‌های عادی روزانه بگیریم. معمولاً کارت‌هایی را تهیه کنید که کف هزینه موردنیاز آن‌ها 1000 تا 3000 دلار آمریکا است. هواپیمایی آمریکا و آلاسکا در حال حاضر این‌گونه پیشنهادها را عرضه می‌کنند.

هرچند شما لزوماً نباید از کارت‌های با هزینه‌های بالا نیز اجتناب کنید زیرا این کارت‌ها پاداش‌های قابل‌توجهی نیز دارند. این عاقلانه است که از حداقل‌ها شروع کنید زیرا اکثر شما دوست ندارید کارت‌های زیادی داشته باشید که از پس حداقل هزینه‌ی آن بر نیایید. زمانی که شما کارت را خریداری می‌کنید دیگر نمی‌توانید مجدداً درخواست کارت دهید. پس بی‌گدار به آب نزنیند و شانس استفاده از پاداش افتتاح حساب را از دست ندهید.

هدفمند بودن در زمینه کارت‌های اعتباری بسیار مهم است. یک اشتباه کوچک می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را در پی داشته باشد.

تهیه کارت‌های اعتباری زیاد آسان است اما برای برخورداری از پاداش‌های آن‌ها، بعد از مدتی خود را گرفتار 10000 تا 30000 دلار هزینه در مدت بسیار کمی خواهید کرد.

مدیریت توانایی برای پرداخت کف هزینه‌های موردنیاز یک اصل است زیرا اگر بیش از آن چیزی که معمولاً هزینه می‌کنید، برای به دست آوردن این امتیازها هزینه کنید دیگر این امتیازها برای شما رایگان نخواهند بود. پس همان‌قدر که همیشه هزینه می‌کردید، هزینه کنید.

اگر دنبال راهی برای پرداخت کردن کف هزینه‌های موردنیاز با جعل هزینه‌ها هستید، تعداد زیادی راه خلاقانه برای هکر سفر شدن وجود دارد.

داشتن مزایای ویژه

استفاده از کارت اعتباری مسافرتی
کارت اعتباری مسافرتی

تمام این کارت‌های اعتباری سفر مزایای فراوانی را عرضه می‌کنند. بیشتر آن‌ها به شما نشان وفاداری زبده و دیگر مزایای مضاعف را اعطا می‌کنند. کارتی که هزینه‌ی معامله خارجی ندارد، بدون هزینه بار، اولویت سوارشدن دارد، شب‌ها رایگان است و خیلی مزایای دیگر دارد می‌تواند برای کاربران بسیار چشمگیر باشد. چراکه در این راستا فقط هدف گرفتن پرواز رایگان نیست بلکه هدف آسان کردن زندگی است.

فی سالانه

خرید با کارت اعتباری مسافرتی
کارت اعتباری مسافرتی

هیچ‌کس دوست ندارد هرسال برای کارت اعتباری فی پرداخت کند. بیشتر فی کارت‌های اعتباری شرکت‌های برند بین 50 تا 95 دلار سالانه است. برای افرادی که زیاد سفر زیاد می‌روند و پرواز می‌کنند، داشتن کارت اعتباری با فی سالانه ارزش زیادی دارد. کارت‌های با فی سالانه طرح پاداش بهتری به شما می‌دهند بطوریکه می‌توانید امتیازها را سریع‌تر جمع کنید، دسترسی بهتری به خدمات و پیشنهادات ویژه داشته باشید و از امنیت سفر مطمئن باشید.

بدون هزینه‌ی معاملات خارجی

خرید بلیط هواپیما با کارت اعتباری مسافرتی
بلیط هواپیما با کارت اعتباری مسافرتی

کارت‌های اعتباری بهترین استفاده را در کشورهای خارجی دارند. بهترین نرخ‌های ارز ممکن را می‌توان از کارت اعتباری گرفت. به خاطر داشته باشید، اگر هر بار که از کارت استفاده می‌کنید، هزینه‌ای برایتان در پی داشته باشد، آن کارت مناسب نخواهد بود. این روزها کارت‌های زیادی بدون فی معاملات خارجی وجود دارند بنابراین شما هرگز، هرگز، هرگز نباید از کارت اعتباری با فی معاملات خارجی استفاده کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید