راه اندازی خط هوایی پکن بریزبن

0
200
خرید بلیط هواپیما پکن بریزبن
خرید بلیط هواپیما پکن بریزبن
راه اندازی خط هوایی پکن بریزبنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 16Rating: 4.0راه اندازی خط هوایی پکن بریزبن - خرید بلیط هواپیما مستقیم از چین به استرالیاشرکت هواپیمایی ایرچاینا از راه اندازی خط هوایی پکن بریزبن ششمین مسیر بدون توقف بین چین و استرالیا خبر داد. خرید بلیط هواپیما چین به استرالیا و کوئینزلند

راه اندازی خط هوایی پکن بریزبن

Brisbane City in Queensland, Australia

شرکت هواپیمایی ایرچاینا، با برگزاری مراسمی، به صورت رسمی از راه‌اندازی خط هوایی پکن بریزبن خبر داد. در این مراسم، ژلون‌هو، معاون شرکت ایرچاینا اظهار داشت: مسیر هوایی پکن بریزبن، ششمین مسیر بدون توقف بین چین و استرالیا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بریزبن، سومین مقصد استرالیایی ایرچاینا بعد از سیدنی و ملبورن می‌باشد، ابراز امیدواری کرد که راه‌اندازی این مسیر سبب افزایش امنیت حمل‌ و‌ نقل بین چین و کوئینزلند شود.

خرید بلیط هواپیما پکن بریزبن
خط هوایی بدون توقف پکن بریزبن

در سال‌های اخیر، تعداد زیادی از گردشگران هر دو کشور اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده‌اند و شمار آنها در سال 2016 به 2 میلیون نفر نیز رسید. انتظار می‌رود که راه‌اندازی مسیر پکن بریزبن سبب افزایش روابط تجاری و بالا رفتن تعداد گردشگران و دانشجویان خارجی هر دو کشور شود.

خرید بلیط هواپیما پکن بریزبن
بریزبن استرالیا

لین کودینگتون، مدیر اجرایی سازمان گردشگری کوئینزلند نیز در این رابطه گفت: این اولین ارتباط هوایی بین پکن، پایتخت چین و بریزبن، پایتخت کوئینزلند است و پیشرفت بسیار بزرگی برای ایالت کوئینزلند به حساب می‌آید. انتظار می‌رود که مسیر هوایی جدید سبب خرید بلیط هواپیما به کوئینزلند توسط 170 هزار گردشگر جدید در 4 سال آینده شود.

وی ادامه داد: مسیر هوایی جدید دسترسی گردشگران چینی به بریزبن را تسهیل کرده و باعث بهتر شناخته شدن جزایر و زیبایی‌های این منطقه خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما پکن بریزبن
بلیط هواپیما پکن بریزبن

شرکت هواپیمایی ایر چاینا با تقویت شبکه هوایی خود در سال‌های اخیر، هم اکنون عهده‌دار انجام عملیات پروازی از 4 فرودگاه بزرگ چین به نام‌های پکن، چنگدو، شانگهای و شنزن می‌باشد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید