راه‌اندازی مجدد پرواز خارجی آنکارا رم پس از 60 سال

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین پس از 60 سال مجددا قصد دارد پرواز رفت و برگشت آنکار رم را راه‌اندازی کند. این پرواز خارجی از 7 ژانویه سال 2019 میلادی و توسط یک فروند هواپیمای بوئینگ 737-800 شروع خواهد شد. بلیط هواپیما پرواز خارجی آنکارا رم از هم‌اکنون قابل فروش می‌باشد و مسافران پایتخت دو کشور ترکیه و ایتالیا می‌توانند با خرید آنلاین بلیط هواپیما به هر یک از این شهرها سفر راحت و آسوده‌ای پشت سر بگذارند.

0
46
خرید بلیط هواپیما خارجی
خرید بلیط هواپیما خارجی
راه‌اندازی مجدد پرواز خارجی آنکارا رم پس از 60 سالReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 28Rating: 3.5راه‌اندازی مجدد پرواز خارجی آنکارا رم پس از 60 سال - خرید بلیط هواپیما خارجیشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین پس از 60 سال مجددا قصد دارد پرواز رفت و برگشت آنکار رم را راه‌اندازی کند. این پرواز خارجی از 7 ژانویه سال 2019 میلادی شروع خواهد شد. بلیط هواپیما پرواز خارجی آنکارا رم از هم‌اکنون قابل فروش می‌باشد

راه‌اندازی مجدد پرواز خارجی آنکارا رم پس از 60 سال

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین پس از 60 سال مجددا قصد دارد پرواز رفت و برگشت آنکار رم را راه‌اندازی کند. این پرواز خارجی از 7 ژانویه سال 2019 میلادی و توسط یک فروند هواپیمای بوئینگ 737-800 شروع خواهد شد.

خرید پرواز خارجی آنکارا رم
پرواز خارجی آنکارا رم

بلیط هواپیما پرواز خارجی آنکارا رم از هم‌اکنون قابل فروش می‌باشد و مسافران پایتخت دو کشور ترکیه و ایتالیا می‌توانند با خرید آنلاین بلیط هواپیما به هر یک از این شهرها سفر راحت و آسوده‌ای پشت سر بگذارند.

خرید پرواز خارجی آنکارا رم توسط ترکیش
پرواز خارجی آنکارا رم توسط ترکیش

پرواز مد نظر هر هفته دو بار و در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که با درنظرگیری پروازهای تابستانی، در حال حاضر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز بلیط هواپیما به 131 مقصد مختلف در جهان را به فروش می‌رساند که از این بین 8 مقصد مخصوص خریداران بلیط هواپیما ایتالیا می‌باشد. این مقاصد عبارتند از شهرهای رم، میلان، ونیز، بولونیا، ناپل، کاتانیا، باری و پیزا.

خرید پرواز خارجی آنکارا رم
پرواز خارجی آنکارا رم

مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز برای مسیر هوایی آنکارا استانبول دارند می‌توانند از پرواز رفت این شرکت به شماره پرواز 1289 استفاده کنند. هواپیمای این پرواز از ساعت 20:30 از آنکارا حرکت کرده و در ساعت 20:50 در رم به زمین خواهد نشست. همچنین خریداران بلیط هواپیما آنکارا هم با شماره پرواز 1290 از ساعت 21:55 از رم حرکت کرده و در ساعت 2:10 به مقصد خود خواهند رسید.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما آنکارا و رزرو پرواز خارجی رم بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: rustourismnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید