پرواز اراک تهران و بالعکس در فرودگاه اراک راه‌اندازی شد

به گزارش ایسنا، سیدعلی آقازاده در آیین راه‌اندازی پرواز تهران در فرودگاه اراک، اظهار کرد: امروز اولین پرواز رسمی تهران به اراک و بالعکس توسط هواپیماهای جدید که از محصولات برجام هستند با تلاش همه مسئولان و بدنبال مذاکراتی که طی 8 ماه گذشته انجام شد، راه‌اندازی شد. وی ضمن ابراز امیدواری برای دائمی بودن این پرواز، دائمی شدن آنرا مستلزم حمایت همه مردم، دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی بویژه کارخانجات تولیدی استان دانست و گفت: واحدهای تولیدی صنعتی استان ماموریت‌های زیادی به مقصد تهران دارند و باید از این ظرفیت برای دائمی شدن این پرواز استفاده کرد.

0
43
خرید بلیط هواپیما اراک
بلیط هواپیما اراک
پرواز اراک تهران و بالعکس در فرودگاه اراک راه‌اندازی شدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 13Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز تهران در فرودگاه اراک : امروز اولین پرواز تهران اراک و بالعکس توسط هواپیماهای جدید راه‌اندازی شد. خرید بلیط هواپیما تهران اراک تهران

پرواز اراک تهران و بالعکس در فرودگاه اراک راه‌اندازی شد

به گزارش ایسنا، سیدعلی آقازاده در آیین راه‌اندازی پرواز تهران در فرودگاه اراک، اظهار کرد: اولین پرواز تهران اراک و بالعکس توسط هواپیماهای جدید که از محصولات برجام هستند با تلاش همه مسئولان و بدنبال مذاکراتی که طی 8 ماه گذشته انجام شد، راه‌اندازی شد.

وی ضمن ابراز امیدواری برای دائمی بودن این پرواز، دائمی شدن آنرا مستلزم حمایت همه مردم، دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی بویژه کارخانجات تولیدی استان دانست و گفت: واحدهای تولیدی صنعتی استان ماموریت‌های زیادی به مقصد تهران دارند و باید از این ظرفیت برای دائمی شدن این پرواز استفاده کرد.

خرید بلیط هواپیما اراک تهران
بلیط هواپیما اراک تهران

آقازاده گفت: این پرواز فعلا یک روز با چهار سورتی پرواز انجام می‌شود و اگر استقبال خوبی از طرف مردم و بخش خصوصی صورت بگیرد حتما تعداد این پرواز در دیگر روزهای هفته افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه همزمان با این افتتاح، یک شبکه آموزشی هوایی هم در این فرودگاه به بهره‌برداری رسید افزود: این مدرسه با استفاده از حدود 10 فروند هواپیمای سبک به علاقه‌مندان خلبانی در سطح کشور خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

آقازاده افزود: امید است در آینده نه چندان دور یکی از ایرلاین‌های جدید کشور که قصد دارد در اراک شرکت خود را مستقر کند، در این فرودگاه حضور پیدا کند.

وی با بیان اینکه استان مرکزی علاوه بر ارتباط خوبی که در سطح کشور با تهران و دیگر استان‌ها دارد، به لحاظ ظرفیت‌های صنعتی و کشاورزی مثل گل و گیاه می‌تواند محصولات خود را بویژه در حوزه گل و گیاه مستقیما از این فرودگاه به خارج از ایران صادر کند و این مهم در دستور کار است.

آقازاده اظهار کرد: اعزام مسافران و زائران به عتبات عالیات و عراق نیز در دستور کار است و امید است پروازهای حج تمتع سال آینده را نیز از این فرودگاه اجرایی کنیم که البته تحقق این مهم نیازمند همکاری حج و زیارت و هواپیمایی کشوری است.

خرید بلیط هواپیما اراک
بلیط هواپیما اراک

وی افزود: پروازهای عتبات برای استان بسیار مهم است چراکه این تعهد را به ایرلاین‌ها داده‌ایم که صندلی‌های پروازهای ترتیب داده شده به صورت صددرصدی اشغال شود.

آقازاده تاکید کرد: این برنامه‌ها باعث می‌شود که فرودگاه اراک به عنوان ظرفیتی مهم برای توسعه اقتصادی استان مرکزی در این زمینه نقش آفرینی موثری داشته باشد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما اراک و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما

منبع: isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید