راه‌­اندازی پرواز خارجی پراگ نیویورک توسط یونایتد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز از برقراری پرواز خارجی بین دو شهر پراگ و نیویورک از 6 ژوئن سال آینده خبر داد. این پرواز به صورت روزانه و توسط یک فروند بوئینگ 767-300 انجام خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که سالانه حدودا 43 هزار خریدار بلیط هواپیما از این پرواز خارجی استفاده کنند. با راه‌اندازی پرواز پراگ نیویورک، تعداد پروازهای مستقیم از فرودگاه شهر پراگ به کشور آمریکا به عدد 3 خواهد رسید. بدین‌ترتیب گردشگران و مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما آمریکا از شهر پراگ را دارند، سفر راحت‌تری تجربه خواهند کرد.

0
87
خرید پرواز خارجی پراگ نیویورک
پرواز خارجی پراگ نیویورک
راه‌­اندازی پرواز خارجی پراگ نیویورک توسط یونایتد ایرلاینزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Sep 3Rating: 3.5راه‌­اندازی پرواز خارجی پراگ نیویورک توسط یونایتد ایرلاینز - خرید بلیط هواپیماشرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز از برقراری پرواز خارجی بین دو شهر پراگ و نیویورک از 6 ژوئن سال آینده خبر داد. این پرواز به صورت روزانه و توسط یک فروند بوئینگ 767-300 انجام خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که سالانه حدودا 43 هزار خریدار بلیط هواپیما از این پرواز خارجی استفاده کنند.

راه‌­اندازی پرواز خارجی پراگ نیویورک توسط یونایتد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز از برقراری پرواز خارجی بین دو شهر پراگ و نیویورک از 6 ژوئن سال آینده خبر داد. این پرواز به صورت روزانه و توسط یک فروند بوئینگ 767-300 انجام خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که سالانه حدودا 43 هزار خریدار بلیط هواپیما از این پرواز خارجی استفاده کنند.

خرید پرواز خارجی پراگ نیویورک
پرواز خارجی پراگ نیویورک

با راه‌اندازی پرواز پراگ نیویورک، تعداد پروازهای مستقیم از فرودگاه شهر پراگ به کشور آمریکا به عدد 3 خواهد رسید. بدین‌ترتیب گردشگران و مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما آمریکا از شهر پراگ را دارند، سفر راحت‌تری تجربه خواهند کرد.

خرید پرواز خارجی پراگ نیویورک
پرواز خارجی پراگ نیویورک

واکلاو رهور، مدیر فرودگاه پراگ در این رابطه اظهار کرد: با راه‌اندازی پرواز پراگ نیویورک حالا ما می‌توانیم دورنمای بهتری از برقراری مسیرهای جدید داشته باشیم. راه‌اندازی این پرواز خارجی نشانگر پتانسیل بالای دو کشور جمهوری چک و آمریکا برای داشتن ارتباطات هوایی بیشتر است.

خرید پرواز خارجی پراگ نیویورک
پرواز خارجی پراگ نیویورک

با برقراری این مسیر هوایی مطمئنا تمامی گردشگران و مسافران این دو شهر می‌توانند هم بلیط هواپیما پراگ و هم بلیط هواپیما نیویورک را در اسرع وقت تهیه کنند. لذا راه‌اندازی پرواز پراگ نیویورک را باید قدمی مثبت از جانب شرکت هواپیما یونایتد ایرلاینز ارزیابی کرد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید