رایان ایر اولین مهمان فرودگاه بین‌المللی منطقه مورشا

شرکت هواپیمایی رایان ایر به اولین ایرلاینی تبدیل شد که هواپیمای آن در فرودگاه بین‌المللی و تازه‌تاسیس منطقه مورشا فرود می آید. این فرودگاه که اخیر به طور رسمی توسط پادشاه فیلیپه ششم گشایش یافت، از این پس میزبان پروازهای روزانه رایان ایر از ایست میدلند انگلستان خواهد بود. با راه‌اندازی پرواز خارجی جدید، فرودگاه بین‌المللی منطقه مورشا به بیست و هفتمین مقصد رایان ایر در اسپانیا تبدیل شد. جایی که میزبان 660 هزار خریدار بلیط هواپیما اسپانیا در 12 ماه آتی خواهد بود.

0
30
خرید بلیط هواپیما از رایان ایر
بلیط هواپیما از رایان ایر
رایان ایر اولین مهمان فرودگاه بین‌المللی منطقه مورشاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jan 21Rating: 3.5رایان ایر اولین مهمان فرودگاه بین‌المللی منطقه مورشا - خرید بلیط هواپیما از رایان ایرشرکت هواپیمایی رایان ایر به اولین ایرلاینی تبدیل شد که هواپیمای آن در فرودگاه بین‌المللی و تازه‌تاسیس منطقه مورشا فرود می آید. خرید بلیط هواپیما از رایان ایر

رایان ایر اولین مهمان فرودگاه بین‌المللی منطقه مورشا

شرکت هواپیمایی رایان ایر به اولین ایرلاینی تبدیل شد که هواپیمای آن در فرودگاه بین‌المللی و تازه‌تاسیس منطقه مورشا فرود می آید. این فرودگاه که اخیر به طور رسمی توسط پادشاه فیلیپه ششم گشایش یافت، از این پس میزبان پروازهای روزانه رایان ایر از ایست میدلند انگلستان خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما از رایان ایر
بلیط هواپیما از رایان ایر

با راه‌اندازی پرواز خارجی جدید، فرودگاه بین‌المللی منطقه مورشا به بیست و هفتمین مقصد رایان ایر در اسپانیا تبدیل شد. جایی که میزبان 660 هزار خریدار بلیط هواپیما اسپانیا در 12 ماه آتی خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما از رایان ایر
بلیط هواپیما از رایان ایر

شرکت هواپمایی رایان ایر در نظر دارد پروازهایی از شهرهای بیرمنگام، منچستر، بورن‌موث، دوبلین، گلاسکو، لیدز و لندن به این فرودگاه انجام دهد. بدین‌ترتیب پیش‌بینی می شود که در ماه های آتی، تعداد خریداران بلیط هواپیما اسپانیا و همچنین بلیط هواپیما انگلستان از رایان ایر، افزایش قابل‌توجهی داشته باشد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید