رزرو هتل در 4 شهر دوستدار طبیعت

0
384
جستجوی آنلاین برای رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل در 4 شهر دوستدار طبیعتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 13Rating: 4.5رزرو هتل در 4 شهر دوستدار طبیعترزرو هتل در قدیم‎ها رسم بود که خانه و کاشانه را تنها به چهار دیوار و احیانا در و پنجره‎ای محدود کنند و تنها این چهاردیواری بود که می‎توانست اختیار دار آدم باشد.

رزرو هتل در 4 شهر دوستدار طبیعت

قدیم‎ها رسم بود که خانه و کاشانه را تنها به چهار دیوار و احیانا در و پنجره‎ای محدود کنند و تنها این چهاردیواری بود که می‎توانست اختیار دار آدم باشد. بنا بر همین تفکر بود که هر هتل و مهمانپذیری هم که ساخته شد تنها در چهار دیوارهای سنگی و آجری محصور ماند و ره به طبیعت سرسبز بیرونی نبرد.

خوشبختانه تعریف ما از خانه و خانه‏نشینی چند سالی است که تغییر کرده و خانه‎ها رفاقت و صمیمت بیشتری با طبیعت پیدا کرده‏اند. به تبع خانه‎ها هتل‎های جدیدی نیز ساخته شده‎اند که با ساختمان‌هایی که از هتل‌های قدیمی می‎شناختیم تفاوت‎ها دارند و آغوش خود را برای پذیرایی از طبیعت باز کرده‎اند.

هوای بهاره و تابستانی با آن شادابی و شکوفایی بهاره جان‎افزایی که دارد، فرصت مغتنی است تا اگر بخت یارتان بود و برای سفر بلیط هواپیما خریدید و به شهری رفتید که هتل‌های دوستدار طبیعتش معروف بود، حتما در یکی از این هتل‎های باصفا اتاقی رزرو کنید و چند روزی در دل طبیعت اتراق بفرمایید.

رزرو هتل Jade Mountain Resort در سنت‎لوئیس

رزرو هتل آنلاین Jade Mountain Resort برای سنت لوئیس
رزرو هتل Jade Mountain Resort سنت لوئیس

در هتل Jade Mountain Resort اعتقادی به دیوار چهارم وجود ندارد و 24 اتاق خصوصی این هتل به ‎گونه‎ای برای رزرو ساخته‎شده‎اند که با یله دادن به تپه‎ی سرسبزی که در این منطقه وجود دارد، زیباترین دیوار نامرئی ممکن را برای مسافران و مهمانان بسازند.

در این هتل دوستدار طیعت از تلویزیون و وای‎فای خبری نیست و جای این فناوری‎های استرس‎زا تنها چهچه‎ی بلبل را خواهید شنید و با نسیم‎های ملایم نوازش خواهید شد.

رزرو هتل Free Spirit Spheres در ساحل Qualicum در بریتیش کلمییای کانادا

رزرو هتل آنلاین Free Spirit Spheres بریتیش کلمبیا
رزرو هتل Free Spirit Spheres بریتیش کلمبیا

اگر از معضل کم‎خوابی رنج می‎برید و قرص‎ های خواب‎آور هم بر این مشکل شما افاقه‎ای نمی‌کنند، پیشنهاد می‎کنیم چمدان‎ها را ببندید و به مناطق باران‎خیز ونکوور کانادا سفر کنید تا در هتل Free Spirit Spheres مانند نوزادی در گهواره، تاب بخورید و رؤیاهای شیرین را در خواب ببینید.

رزرو هتل El Cosmico شهر مارفا، تگزاس

رزرو هتل آنلاین El Cosmico مارفا
رزرو هتل El Cosmico مارفا

باید اعتراف کنیم که استفاده‎ی هنرمندانه از طبیعت سرسخت غرب وحشی در امریکای شمالی کار هر معمار منظری نیست و نمونه‎های دیدنی زیادی نیز در این رابطه وجود ندارد. اما El Cosmico در این حوزه‎ یک استثنای موفق و دیدنی به حساب می‎آید. این هتل متفاوت تا آنجا پیش رفته است که به مهمانان و مسافرانش تجربه به ‎یادماندنی از اقامت در چادرهای صحرایی در شب‎های پرستاره و سرد بیابان‎های تگزاس را ارائه می‌کند. در این هتل مسافران می‎توانند بعد از اینکه در حمامی که گرمایش را از چوب‎های سوزان می‎گیرد، خستگی‌ها را از بدن شستند جلوی کومه‎ی هیزم‎های در آتش سوزان بنشیندد و به مناظر بی‎انتهای غرب وحشی خیره شوند.

رزرو هتل

رزرو هتل آنلاین El Capitan Canyon سانتابارابارا
رزرو هتل El Capitan Canyon سانتابارابارا

در شهر سانتا بارابارا در ایالت کالیفرنیا

El Capitan Canyon فرصتی است تا در سازه‎های خوش‌ترکیب چوبی بر صندلی راحتی خود لم بدهید و همانطور که پرواز پروانه‎های خوش نقش و نگار را در آسمان نظاره می‎کنید از همنوایی شبانه‎ی اکستر غورباقه‎ها نیز لذت ببرید.

در این هتل انتخاب با شماست که در چادری گرم و نرم با امکانات کامل رحل اقامت افکنید و همچون مسافر هتل‌های لوکس اما این بار در دل جنگل شب را صبح کنید یا اینکه چادرهایی را انتخاب کنید که آسمان ستاره‎باران شب سقف و پوشش آن‌ها شده است.

برای جستجو و رزرو هتل خارجی به شرق آسیا به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
edition.cnn.com

تاریخ انتشار: 12 تیر 96
آخرین بروزرسانی: 20 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید