رنگارنگ ترین نقاط دنیا

یکی دیگر از بهترین لذت های سفر در جهان بازدید از رنگارنگ ترین نقاط دنیا است. یعنی جایی که در آن هارمونی چشم نواز رنگ ها شما را تحت تاثیر خود قرار داده و محو تماشای منظره اطراف خود شوید.

0
59
معرفی رنگارنگ ترین نقاط دنیا
رنگارنگ ترین نقاط دنیا
رنگارنگ ترین نقاط دنیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 23Rating: 4.0رنگارنگ ترین نقاط دنیا و تجربه بازدید هارمونی چشم نواز رنگ ها.رنگارنگ ترین نقاط دنیا که می توانید عکس های بسیار زیادی از خودتان و رنگ های بی نظیر و شاد گرفته و لحظات تکرار نشدنی را در آنجا تجربه کنید.

معرفی رنگارنگ ترین نقاط دنیا

یکی دیگر از بهترین لذت های سفر در جهان بازدید از رنگارنگ ترین نقاط دنیا است. یعنی جایی که در آن هارمونی چشم نواز رنگ ها شما را تحت تاثیر خود قرار داده و محو تماشای منظره اطراف خود شوید. برای مثال تصور کنید بلیط هواپیما ایتالیا را تهیه کرده و قصد سفر به روستای زیبای مانارولا را دارید. جایی که تمام خانه ها، درو دیوار روستا رنگ های بسیار شاد و زیبایی دارند و می توانید عکس های بسیار زیادی از خودتان و رنگ های بی نظیر و شاد گرفته و لحظات تکرار نشدنی را در آنجا تجربه کنید. همه ما به خوبی می دانیم که روانشناسی رنگ ها چقدر مهم است و چه تاثیر بسزایی بر روحیه انسان می گذارد. به همین دلیل اگر روزهای پر استرس و یا سختی را پشت سر می گذارید و نیاز به فراغت و آرامش ذهنی دارید ما به شما رنگارنگ ترین نقاط دنیا را معرفی می کنیم تا هر زمان که دوست داشتید با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به این نقاط یکی از بهترین سفرهای زندگی تان را تجربه کنید. پس با ما همراه باشید.

دشت هوکایدو، ژاپن

معرفی رنگارنگ ترین نقاط دنیا
رنگارنگ ترین نقاط دنیا

دشت زیبای هوکایدو (hokkaido) ژاپن یکی از زیباترین و رنگارنگ ترین نقاط دنیا به شمار می آید. اگر روزی وارد این دشت منحصر به فرد شوید، بدون شک چنین گمان خواهید کرد که وسط یک نقاشی شاد کودکانه قرار گرفته اید. جایی که تا چشم کار می کند پر از دشت های زیبا و رنگارنگ با گل های بسیار جذاب است. حتم داریم اگر چند دقیقه در این دشت زیبا قدم بزنید تمام دردها و غم و غصه هایتان را فراموش کرده و محو تماشای چشم انداز زیبای دشت هوکایدو خواهید شد.

روستای مانارولا، ایتالیا

معرفی رنگارنگ ترین نقاط دنیا
رنگارنگ ترین نقاط دنیا

روستای جذاب مانارولا (Manarola) یکی دیگر از نمونه های بارز رنگارنگ ترین نقاط دنیاست که تمام گردشگران خارجی را تحت تاثیر خود قرار داده است. به شما قول می دهیم اگر وارد این روستا شوید، حتی اگر علاقه چندانی به پیاده روی نداشته باشید، یکباره متوجه خواهید شد ساعت ها مشغول قدم زدن میان کوچه ها و خانه های رنگارنگ منارولا شده اید و در حال عکاسی از بناهای زیبا و چشم نواز آنجا هستند. چنین لذت تکرار نشدنی را تنها با سفر به ایتالیا و تماشای عینی آن می توان تجربه کرد.

روستای شفشاون، مراکش

روستای شفشاون مراکش
روستای شفشاون

روستای شفشاون (Chefchaouen) یکی از توریستی ترین و جذاب ترین روستاهای مراکش به شمار می آید و افراد بسیاری هر سال به این کشور سفر کرده و از این روستای منحصر به فرد دیدن می کنند. مردم این روستا رنگ چشم نواز آبی آسمانی را به زمین آورده و تمام در و دیوار و خانه های روستا را به رنگ آبی جذاب مزین کرده اند و با این حرکت زیبا روستای شفشاون را تبدیل به یکی از رنگارنگ ترین نقاط دنیا کرده اند. جایی که در آن مردم بسیار خونگرم و مهربان هستند و فرهنگی غنی دارند.

✅ بازدید از مقاله زیباترین ساختمان های دنیا

جزیره بورانو، ایتالیا

جزیره بورانو ایتالیا
جزیره بورانو

بورانو (Burano) یک جزیره کوچک و بسیار زیبا در ونیز ایتالیاست که یکی دیگر از رنگارنگ ترین نقاط دنیا به شمار می آید. تمام ساختمان های بورانو نمای بسیار جذاب و خیره کننده ای دارند. یعنی همگی آن ها رنگ های متفاوت و بسیار شادی داشته و سقف همه شان به شکل شیروانی است. قایق های آماده ای در آنجا وجود دارند که می توانید با کمترین هزینه سوارشان شوید. لذتی که رد شدن از میان خانه های رنگارنگ و زیبا به همراه قایق دارد وصف نشدنی است و چنین لحظاتی در آینده هرگز فراموشتان نخواهد شد.

روکلا، لهستان

روکلا لهستان
روکلا

روکلا (Wroclaw) یکی از زیباترین شهرهای لهستان است که از جاذبه های اصلی گردشگری آن محسوب می شود. ساختمان هایی که رنگارنگ هستند و کنار یکدیگر قرار گرفته اند. اگر روزی از روکلا دیدن کنید، خودتان شاهد گردشگران بسیاری خواهید شد که دوربین به دست از تمام نقاط این شهر عکاسی می کنند. در حقیقت روکلا یکی از شهرهای باستانی لهستان است که سبک معماری گوتیک و کلاسیکش را حفظ کرده و تبدیل به یکی از رنگارنگ ترین نقاط دنیا شده است. در ادامه هم می توانید با ده منطقه شگفت انگیز دنیا آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید