روز آزادسازی باستیل در فرانسه و جشن بی‌کران آن

0
44
روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه
روز آزادسازی باستیل در فرانسه و جشن بی‌کران آنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 7Rating: 3.5آزادسازی باستیل فرانسه و جشن بی‌کران روز آزادسازی باستیل در کشور فرانسه.روز آزادسازی باستیل فرانسه نام عمومی و رایجی است که به روز ملی فرانسه داده شده است اگر قرار باشد که کسی موقع خرید بلیط هواپیما فرانسه.

روز آزادسازی باستیل و جشن بی‌کران آن

بسیاری افراد از توان مالی کافی برای خرید بلیط هواپیما فرانسه و همچنین فرصت و فراغت مناسبی برای این کار برخوردارند. اما سفرشان آن‌گونه که باید و شاید به مذاق آنها خوش نمی‌آید و مثل یک سفر معمولی می‌شود. این در حالی است که وقتی کسی به این کشور رمانتیک و زیبا سفر می‌کند، باید لحظاتی برایش رقم بخورد که تا عمر دارد از یادش نرود. جالب است بدانید که یکی از دلایل مهمی که مانع از لذت بردن مسافران از سفر به این کشور می‌شود، انتخاب زمان نادرست برای این کار است. شما باید بدانید که به چه منظور مسافر فرانسه می‌شوید. اگر از سفر فرانسه لذت می‌خواهید، پیشنهاد ما بسیار ساده و صریح است. 14 جولای در فرانسه باشید. چراکه روز آزادسازی باستیل در 14 جولای چنان با شکوه و عظمت می‌شود که حیرت همه را بر می‌انگیزد. مطلب زیر را بخوانید و با این روز بیشتر آشنا شوید.

آزادسازی باستیل چه روزی است؟

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

روز آزادسازی باستیل، نام عمومی و رایجی است که به روز ملی فرانسه داده شده است. اگر قرار باشد که کسی موقع خرید بلیط هواپیما فرانسه فقط یک روز را برای سفر خود انتخاب کند، قطع به یقین این روز باید 14 جولای مصادف با روز آزادسازی باستیل باشد. جشن‌ها و جشنواره‌هایی که در این روز برگزار می‌شود، همه حاضران را به شدت تحت تاثیر قرار داده و باعث حیرت آنها می‌شود. جالب است بدانید که این روز نقطه عطفی در انقلاب فرانسه بوده و موجب پایان سلطنت شاه فرانسه شد.

رقص و پایکوبی با آتش‌نشانان

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

یکی از جذاب‌ترین جشن‌های مربوط به روز آزادسازی باستیل رقص عمومی در ایستگاه‌های آتش‌‌نشانی است. راهی کاملا متفاوت و منحصربه‌فرد برای جشن که توسط پاریسی‌ها اتخاذ شده و با شروع از شب 13 جولای تا 14 جولای ادامه می‌یابد. لیست مربوط به حاضران در این جشن و همچنین محل‌های مربوطه توسط اداره آتش‌نشانی فرانسه برنامه‌ریزی و معین می‌شود. مطمئنا اگر بلیط هواپیما فرانسه خود را مصادف با روز آزادسازی باستیل بخرید، لحظات نابی را می‌توانید کنار آتش‌نشانان فرانسوی سپری کنید.

سحرخیزی برای تماشای رژه

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

اگر رقص و پایکوبی شب 13 جولای شما را خسته نکرده باشد، می‌توانید صبح زود از خواب بیدار شوید و به تماشا رژه با شکوه و حیرت‌انگیز 14 جولای بروید. قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین رژه قاره اروپا مسلما حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. اگر می‌خواهید که از نزدیک نظاره‌گیر این رژه خیره‌کننده باشید، حتما باید صبح خیلی زود از خواب برخیزید و خود را به ردیف‌های اول برسانید. چراکه با افزایش جمعیت حتی از ساعت 8 تا اواسط ظهر متروی این قسمت از پاریس به فعالیت خود ادامه نمی‌دهد.

✅ بازدید از مقاله آداب و رسوم مردم فرانسه
✅ بازدید از مقاله پنج کاری که در سفر خود به فرانسه باید حتماً انجام بدهید
✅ بازدید از مقاله اخذ ویزای فرانسه

لذت بردن از جاذبه‌های رایگان

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

اگر رقص با آتش‌نشانان و تماشای رژه نتوانستند نظر شما را برای خرید بلیط هواپیما فرانسه در روز آزادسازی باستیل جلب کنند، بهتر است به سراغ گزینه بعدی بروید. این گزینه چیزی نیست جز تماشای تعداد زیادی از موزه‌ها و جاذبه‌های فرانسه به طور رایگان. برای مثل موزه لوور که معمولا بلیطی به قیمت 15 یورو دارد در این روز رایگان می‌شود. حتی به اعتقاد خیلی‌ها چون بقیه با رژه سرگرم هستند، روز باستیل بهترین روز برای تماشای تمامی موزه‌های پاریس در نهایت آرامش است.

جشن در کشتی تفریحی

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

جذابیت‌های روز آزادسازی باستیل تمامی ندارند. بعد از گزینه‌های ذکرشده حالا به سراغ جشن در کشتی تفریحی می‌رویم. جایی که شما سوار بر کشتی بسیار زیبا و بزرگی می‌شوید و همزمان با گوش دادن به موسیقی شاد و لذت‌بخش، از دیدن آتش‌بازی بر فراز آسمان پاریس انگشت به دهان می‌مانید. ضمنا، اگر به سراغ جشن در کشتی تفریحی رفتید، حتما از غذاهای لذیذی که در این کشتی سرو می‌شود میل کنید تا جذابیت لحظات شما چندین برابر شوند.

آتش‌بازی‌هایی که نظیر ندارند

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

نمی‌توان از کنار آتش‌بازی‌های روز آزادسازی باستیل به این راحتی عبور کرد. برجسته‌ترین قسمت آتش‌بازی‌های باستیل از ساعت 11 شب شروع شده و تا 30 الی 35 دقیقه ادامه می‌یابد. تصاویری که در این لحظات از برج ایفل در ذهن شما ثبت می‌شود، رویایی خواهند بود. در نقاط مختلفی از پاریس می‌توان به تماشای این آتش‌بازی‌ها مشغول شد اما پیشنهاد اول و آخر ما به شما کناره‌های رودخانه سن و یا عرشه کشتی تفریحی خواهد بود. جایی که همه چیز به ایده‌آل‌ترین شکل ممکن برای حاضران رقم می‌خورد.

مراقب شلوغی روز آزادسازی باستیل باشید

روز آزادسازی باستیل فرانسه
آزادسازی باستیل فرانسه

هر چند که هم در روز 13 و هم در روز 14 جولای، مترو پاریس تا ساعت 02:15 دقیقه بامداد به فعالیت خود ادامه می‌دهد، اما هجوم یکباره جمعیت حاضر در اطراف برج ایفل به ایستگاه‌های مترو، ممکن است شما را دچار برخی آشفتگی‌ها کند. اگر توان مالی کافی داشتید می‌توانید در این لحظات از تاکسی استفاده کنید. همچنین، بد نیست بدانید که خیابان‌های پاریس در شب بسیار لذت‌بخش هستند و پیاده‌روی در آنها بسیار خاطره‌انگیز می‌شود. به هر حال، شاید دیگر شانس خرید بلیط هواپیما فرانسه را نداشتید. پس بد نیست این لحظات را هم تجربه کنید.

بی‌گمان روز آزادسازی باستیل مهم‌ترین روز در تاریخ فرانسه است. روزی که باعث زایش انقلاب این کشور شد و پس از آن بود که فرانسه توانست در رده‌های مختلف به موفقیت‌های عظیمی دست یابد. حال با توجه به این مسائل، همانطور که گفته شد، این روز به بهترین شکل ممکن در فرانسه جشن گرفته می‌شود. اگر شانس به اندازه‌ای با شما یار بود که توانستید بلیط هواپیما فرانسه بخرید و در 14 جولای امسال یکی از حاضران جشن ملی فرانسه باشید، از تک تک لحظات‌تان استفاده کنید و خاطراتی فراموش‌نشدنی برای خود بسازید.

برای خرید بلیط هواپیما فرانسه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید