ایرانی‌ها رکورددار دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان در سال 2018

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا به نقل از خبرگزاری ریپورت آذربایجان، سخنگوی موسسه دولتی خدمات و نوآوری‌های عمومی جمهوری آذربایجان، از حجم بالای درخواست ویزای الکترونیکی این کشور توسط شهروندان ایران خبر داد. النور نیفتعلی اوف، گفت: تا به حال در مجموع 900 هزار نفر از اتباع خارجی ویزای الکترونیک برای سفر به جمهوری آذربایجان دریافت کردند که 227 هزار و 745 نفر از آنها را شهروندان ایران بودند.

0
20
دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان
ویزای الکترونیکی آذربایجان
ایرانی‌ها رکورددار دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان در سال 2018Reviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Dec 12Rating: 4.0ایرانی‌ها رکورددار دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان در سال 2018 - خرید بلیط هواپیما آذربایجانحجم بالای درخواست ویزای الکترونیکی آذربایجان توسط شهروندان ایران خبر داد. النور نیفتعلی اوف، گفت: تا به حال در مجموع 900 هزار نفر از اتباع خارجی ویزای الکترونیک برای سفر به جمهوری آذربایجان دریافت کردند. ویزای آذربایجان بلیط هواپیما آذربایجان

ایرانی‌ها رکورددار دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان در سال 2018

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا به نقل از خبرگزاری ریپورت آذربایجان، سخنگوی موسسه دولتی خدمات و نوآوری‌های عمومی جمهوری آذربایجان، از حجم بالای درخواست ویزای الکترونیکی آذربایجان توسط شهروندان ایران خبر داد.

النور نیفتعلی اوف، گفت: تا به حال در مجموع 900 هزار نفر از اتباع خارجی ویزای الکترونیک برای سفر به جمهوری آذربایجان دریافت کردند که 227 هزار و 745 نفر از آنها را شهروندان ایران بودند. دریافت ویزا برای آذربایجان به سرعت انجام می‌گیرد.

خرید بلیط هواپیما آذربایجان
بلیط هواپیما آذربایجان

بر این اساس در بازه زمانی فوق، 68 هزار نفر از اتباع عربستان، 66 هزار و 755 نفر از شهروندان پاکستانی، 56 هزار و 546 نفر از اتباع ترکیه، 52 هزار و 579 نفر از هند، 43 هزار و 402 نفر از امارات متحده عربی، 34 هزار نفر از شهروندان ترکمنستان، 31 هزار و 147 نفر از انگلیس و 23 هزار و 195 نفر از آلمان و … برای سفر خود ویزای الکترونیکی آذربایجان دریافت کرده‌­اند.

در حال حاضر از طریق سیستم آسان ویزا ویزای الکترونیکی آذربایجان شمالی ظرف سه ساعت برای اتباع خارجی صادر و در مقابل آن 20 دلار آمریکا دریافت می‌شود. برای خرید بلیط هواپیما آذربایجان زودتر برای دریافت ویزا به صورت الکترونیکی اقدام کنید.

به گفته این مقام جمهوری آذربایجان، شهروندان 95 کشور می‌توانند برای سفر به جمهوری آذربایجان ویزای الکترونیک دریافت کنند.

دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان
ویزای الکترونیکی آذربایجان

نیفتعلی اوف، با اشاره به اینکه ویزای الکترونیک سفر به جمهوری آذربایجان یک بار ورود بوده و به مدت 90 روز با اقامت 30 روز در جمهوری آذربایجان صادر می­شود، گفت: در حال حاضر سایت موسسه دولتی خمات و نوآوری عمومی در 9 زبان (تُرکی) آذربایجانی، انگلیسی، روسی، فرانسوی، عربی، آلمان، ایتالیا، فارسی و اسپانیایی فعال است.

دولت آذربایجان صدور ویزای فرودگاهی برای 15 کشور را از 25 اردیبهشت (1397) آغاز کرد که نام ایران نیز در میان 15 کشور مشاهده می‌شود.

طبق آخرین آمار در 11 ماه سال جاری در مجموع 2.4 میلیون نفر از شهروندان کشورهای خارجی به جمهوری آذربایجان سفر کرده‌اند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما آذربایجان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع: citna.ir