بازدید از ساحل شب رنگ دریای تویوما ژاپن

اکثر ما ژاپن را به عنوان کشوری با پیشرفته‌ترین تکنولوژی، فرهنگ غنی، تمدن بی‌نظیر و معابد چشم‌نوازش می‌شناسیم. اما کسانی که تاکنون با مطالعه دقیق، بلیط هواپیما ژاپن را تهیه نموده و مسافر این کشور شده‌اند به خوبی با دیگر جاذبه‌های جادویی و باورنکردنی سرزمین سامورایی‌ها آشنا هستند. اگر از چنین افرادی در مورد جاذبه‌های بی‌نظیر ژاپن بپرسیم مطمئناً یکی از انتخاب‌هایشان ساحل شب رنگ دریای تویوما خواهد بود.

0
125
خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن
بازدید از ساحل شب رنگ دریای تویوما ژاپنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 11Rating: 3.5سفر به ژاپن و بازدید از ساحل شب رنگ دریای تویوما - خرید بلیط هواپیما ژاپناکثر ما ژاپن را به عنوان کشوری با پیشرفته‌ترین تکنولوژی، فرهنگ غنی، تمدن بی‌نظیر و معابد چشم‌نوازش می‌شناسیم. اما کسانی که تاکنون با مطالعه دقیق، بلیط هواپیما ژاپن را تهیه نموده و مسافر این کشور شده‌اند به خوبی با دیگر جاذبه‌های جادویی و باورنکردنی سرزمین سامورایی‌ها آشنا هستند.

ساحل شب رنگ دریای تویوما

اکثر ما ژاپن را به عنوان کشوری با پیشرفته‌ترین تکنولوژی، فرهنگ غنی، تمدن بی‌نظیر و معابد چشم‌نوازش می‌شناسیم. اما کسانی که تاکنون با مطالعه دقیق، بلیط هواپیما ژاپن را تهیه نموده و مسافر این کشور شده‌اند به خوبی با دیگر جاذبه‌های جادویی و باورنکردنی سرزمین سامورایی‌ها آشنا هستند. اگر از چنین افرادی در مورد جاذبه‌های بی‌نظیر ژاپن بپرسیم مطمئناً یکی از انتخاب‌هایشان ساحل شب رنگ دریای تویوما خواهد بود. ساحلی که با مشاهده تصاویر آن، مطمئناً حیرت‌زده شده و به فکر خرید بلیط هواپیما ژاپن و تماشای این ساحل باورنکردنی خواهید شد. اما قبل از سفر به این ساحل شگفت‌انگیز، مطلب زیر را در مورد آن بخوانید و با اطلاعات دقیق و مفیدی به تماشای آن بروید.

عروس دریایی یا کرم شب تاب؟

خرید بلیط هواپیما ژاپن
عروس دریایی

وقتی ساحل دریای تویوما به دلیل شب رنگ بودنش کمی مشهور شد، عده زیادی گمان کردند که دلیل رنگ آبی این ساحل در شب‌ها، تجمع کرم‌های شب تاب در آنجاست. اما این یک فرضیه نادرست است. در واقع دلیل اصلی این اتفاق، جمع شدن عروس‌های دریایی بواسطه جزر و مد می‌باشد. دلیل تابش نور از بدن این حیوانات هم ماده‌ای شیمیایی است که در بدنشان ترشح می‌شود.

زمان مشاهده عروس‌های دریایی

خرید بلیط هواپیما ژاپن
مشاهده عروس‌های دریایی

برای تماشای ساحل آبی‌رنگ دریای تویوما باید بلیط هواپیما ژاپن را بین ماه‌های مارس و ژوئن و یا به عبارتی از اوایل بهار تا اوایل تابستان بخرید. در این ایام، عروس‌های دریایی در مقیاس گسترده وارد ساحل می‌شوند تا تولید مثل کنند. البته جالب است بدانید که این حیوانات بعد از تولید مثل می‌میرند و این موضوع برای سایر جانداران دریای تویوما از جمله پرندگانی که در آنجا زندگی می‌کنند بسیار اهمیت دارد. چراکه تا چند روز می‌توانند از لاشه آن‌ها برای سیر کردن شکم خودشان استفاده کنند.

صید عروس‌های دریایی

خرید بلیط هواپیما ژاپن
صید عروس‌های دریایی

در سال‌های اخیر مطالعات و تحقیقاتی بر روی این حیوانات شب تاب انجام شده که نتایج آن بسیار شگفت‌انگیز بوده است. این تحقیقات نشان می‌دهند که از عروس‌های دریایی می‌توان برای تشخیص و درمان انواع سرطان‌ها استفاده کرد. بنابراین این موضوع و عوامل دیگری سبب بالا رفتن ارزش این حیوانات شده و عده زیادی به دنبال صید آن‌ها هستند. با این حال، به نظر می‌رسد که بخشی از مردم این منطقه هم علاقه چندانی به صید این شب تاب‌ها ندارند. چراکه این حیوانات جاذبه‌ای توریستی و سودآور هستند و عده زیادی برای دیدن آن‌ها، بلیط هواپیما ژاپن خریداری می‌کنند.

موزه هوتارو ایکا (Hotaru Ika Museum)

خرید بلیط هواپیما ژاپن
موزه هوتارو ایکا

اگر هنگام خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر به این کشور علاقه خاصی برای آشنایی بیشتر با جانداران شب تاب ساحل دریای تویوما داشتید می‌توانید در نزدیکی دریا به بازدید موزه هوتارو ایکا بروید. در این موزه می‌توانید با جفت‌گیری، نحوه زندگی و بسیاری از مسائل دیگر در مورد این موجودات جذاب بیشتر آشنا شوید. همچنین برنامه‌های آموزشی متنوعی هم در موزه هوتارو ایکا برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد عروس دریایی برگزار می‌شود.

عروس دریایی در قالب غذا

خرید بلیط هواپیما ژاپن
غذای دریایی

در کنار موزه هوتارو ایکا و مکان‌های دیگر، رستوران‌هایی قرار گرفته که از همین عروس‌های دریایی برای پخت غذا استفاده می‌کنند. اتفاقاً خیلی از کسانی که تجربه خرید بلیط هواپیما و خوردن عروس دریایی به شکل‌های مختلفی مثل آب‌پز و سرخ‌شده را دارند، طعم آن را با غذای معروف ژاپنی‌ها یعنی سوشی برابر می‌دانند.

فضای بی‌نظیر اطراف دریا

خرید بلیط هواپیما ژاپن
اطراف دریا

همه ساله در زمان مقرر که عروس‌های دریایی به کنار دریا می‌آیند، فضایی به وجود می‌آید که بی‌شباهت به جشنواره‌های جذاب ژاپن نیست. توریست‌هایی که مشتاقانه بلیط هواپیما ژاپن خریده‌اند در کنار اهالی محل به تماشای منظره حیرت‌انگیز ساحل شب رنگ دریای تویوما مشغول می‌شوند و عکس‌های یادگاری با این صحنه‌ها می‌گیرند. مهمان‌نوازی اهالی محل هم در پذیرایی از گردشگران بسیار جالب‌توجه است.

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

هنگامی که بلیط هواپیما ژاپن می‌خرید و ساعت 3 بامداد سوار بر کشتی به تماشای ساحل شب رنگ دریای تویوما می‌روید، به محض دیدن نور آبی رنگی که مثل چراغ نئون در لبه دریا می‌تابد مات و مبهوت خواهید شد. اینجاست که لذت سفر به ژاپن و تماشای یکی از استثنائی‌ترین نقاط جهان را بهتر درک کرده و از انجام سفری خاطره‌انگیز به این کشور کاملاً راضی و خشنود خواهید بود.

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
japantoday.com
amusingplanet.com
viola.bz
jpninfo.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید