ساحل فلوریا استانبول

استانبول، شهری تاریخی در کشور ترکیه، بنا شده بر روی هفت تپه، با آب و هوای معتدل و روح نواز، شهری به عنوان گره آسیا و اروپا، محصور شده بین دریا و جنگل، پایتخت فرهنگ اروپا در سال 2010 و پایتخت روم شرقی و قلمرو عظیم عثمانی با سواحلی پر از آرامش، ذهن هر خواننده‌ای را معطوف به خود می‌کند.

0
95
ساحل فلوریا استانبول ترکیه
ساحل فلوریا استانبول
ساحل فلوریا استانبولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 23Rating: 4.0ساحل فلوریا استانبول از جاذبه‌های غیر قابل وصف شهر استانبول ترکیه.ساحل فلوریا استانبول در نزدیکی دریا جایی که رنگ‌های آبی و سبز همدیگر را در آغوش کشیده و در مراکز تفریحی عمومی İBB در ساحل یشیل کوی جای گرفته است.

آشنایی با ساحل فلوریا استانبول

کشور ترکیه یکی از کشورهای آسیایی و اروپایی در منطقه اوراسیا است که دیدنی های زیادی برای بازدید به همراه دارد. شهرهای توریستی بی نظیری در این کشور وجود دارند که هرکدام با جاذبه های زیبای خود به بدرقه مهمانان خود در بسیاری از فصول سال می روند. یکی از شهرهای زیبای این کشور که به گوش همه جهانیان نام آشناست، شهر بی نظیر استانبول است. شهری تاریخی در کشور ترکیه، بنا شده بر روی هفت تپه، با آب و هوای معتدل و روح نواز، شهری به عنوان گره آسیا و اروپا، محصور شده بین دریا و جنگل، پایتخت فرهنگ اروپا در سال 2010 و پایتخت روم شرقی و قلمرو عظیم عثمانی با سواحلی پر از آرامش، ذهن هر خواننده‌ای را معطوف به خود می‌کند. یکی از جاذبه‌های غیر قابل وصف این شهر، ساحل فلوریا استانبول، دربی به سوی آرامش، به همراه هوای لطیف و در کنار صدای موج آرامش بخش دریا و منظره زیبای طلوع و غروب خورشید و تلألؤ بی نظیر نور مهتاب بر روی دریا، هرکسی را به رؤیای سفر به ساحل فلوریا استانبول، سوق می‌دهد. ساحل فلوریا استانبول، با رستوران‌ها و کافه‌های کم نظیر خود، پذیرای آن‌هایی است که حضور و آرامش خدادادی آن مکان را، به هرج و مرج و هیاهیوی روزمره، ترجیح داده و خود را به نسیم لطیف آن ساحل می‌سپارند. در ادامه با خرید بلیط تهران استانبول و معرفی ساحل فلوریا استانبول با سفرستان همراه باشید.

محل استقرار ساحل فلوریا کجاست؟

ساحل فلوریای استانبول ترکیه
ساحل فلوریای استانبول

ساحل فلوریا استانبول، در نزدیکی دریا، جایی که رنگ‌های آبی و سبز، همدیگر را در آغوش کشیده، در مراکز تفریحی عمومی İBB در ساحل یشیل کوی، در زمینی بزرگ به مساحت 121 هکتار، جای گرفته است. نسیم ساحلی، منظره زیبا و هوای تمیز ساحل فلوریا استانبول برای بازدید کنندگان و گردشگران، لحظات زیبایی را به ارمغان می‌آورد. در ساحل فلوریا استانبول، لحظات خوب و آرامش بخش با منظره زیبای دریا و غذاها و نوشیدنی‌های متنوع، لذیذ و خاص خود، منتظر هر گردشگر و دوستدار طبیعت است. پرواز پرندگان ساحلی با آوازهای منحصر به فرد خود در ساحل فلوریا استانبول، زیبایی خاصی به این ساحل می‌بخشد.

مکان‌های رفاهی ساحل فلوریا

ساحل فلوریا استانبول ترکیه
ساحل فلوریا استانبول

پس از خرید آنلاین بلیط هواپیما و مراجعه به ساحل فلوریا استانبول، با راه‌های عریض برای پیاده ‌روی و دوچرخه سواری، مکان‌های مجهز و متنوع ورزشی، پارک‌های مجهز و متنوع بازی همراه با معماری مدرن چشم نوازش، ذهن هر بازدید کننده‌ای را در بین خواب و بیداری معلق ساخته، و حتی تفکر ترک آن مکان را نیز برای وی آزار دهنده می‌سازد. این ساحل در کرانه دریای زیبای مرمره، تقریبا نزدیک فرودگاه آتاتورک واقع شده و دسترسی به آن آسان می‌باشد. ساحل فلوریا دارای پلاژهایی است که توسط شهرداری استانبول اداره می‌شود.

✅ بازدید از مقاله راهنمای سفر استانبول

راه‌های دسترسی به ساحل فلوریا

ساحل فلوریای استانبول ترکیه
ساحل فلوریای استانبول

از آنجایی که این ساحل در حومه شهر استانبول و نزدیک فرودگاه آتاتورک واقع شده، خیلی راحت و سریع می توانید به این ساحل دسترسی پیدا کنید. یکی از راه‌های دسترسی به ساحل فلوریا استانبول از میدان تکسیم می‌باشد. اگر در میدان تکسیم هستید، به سمت ایستگاه یعنی کاپی سوار مترو شوید و تا ایستگاه آخر یعنی ینی کاپی با این خط مترو ادامه دهید. وقتی به ایستگاه آخر رسیدید از مترو خارج شده و به پایانه اتوبوس محل ایستگاه مترو بروید. در این ایستگاه سوار اتوبوس خط BN1 و یا BN2 شوید و تا ایستگاه Atış Poligonu با اتوبوس ادامه دهید. پس از رسیدن به این ایستگاه، از اتوبوس پیاده می‌شوید. روبروی این ایستگاه پارک و در کنار پارک هم ساحل فلوریا استانبول می‌باشد.

امکانات ساحل فلوریا

ساحل فلوریا استانبول ترکیه
ساحل فلوریا استانبول

این ساحل دارای امکاناتی نظیر ۱۵۰۰ عدد تخت برای استراحت ، ۱۵۰۰ عدد چتر سایه بان، ۴۲ عدد توالت، ۲۳۴ عدد اتاق برای اسکان و همچنین ۴۸ عدد دوش برای استحمام و یک عدد اتاق انتظامات و دو عدد بوفه می‌باشد. هزینه ورودی به این پلاژ ۱۵ لیر و برای بچه های زیر ۷ سال رایگان می‌باشد.

استانبول و سواحل زیبای آن با وجود مراکز تاریخی و دیدنی، بازارهای بزرگ و منحصر به فرد، مکان‌های تفریحی و مردمی با فرهنگ نزدیک به فرهنگ کشور ما، آب و هوایی دل‌انگیز و راحتی دسترسی به مکان‌های مختلف، شهری وسیع و آرمیده پس از جنگ‌ها، شورش‌ها و چالش‌های سیاسی و اجتماعی متنوع، آرامشی مثال زدنی در آغوش جنگل و دریا، با ساختمان‌ها و سازه‌های مدرن و تاریخی و موزه‌های مشهور دنیا است که آغوش خود را برای پذیرش هر مهمانی باز کرده است. در ادامه می توانید با ارزان­ترین هتل های استانبول آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید