ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان اعلام شد

0
54
اعلام ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان
ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان
ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان اعلام شدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 9Rating: 2.5ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان اعلام شد.ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان اعلام شد مدیر اداره کل موزه‌ها خبر داد ساعت کاری موزه ها در ماه مبارک رمضان یک ساعت کاهش خواهد داشت.

ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان

مدیر اداره کل موزه‌ها خبر داد: ساعت کاری موزه‌ها در ماه مبارک رمضان یک ساعت کاهش خواهد داشت.

محمدرضا کارگر در گفت‌وگو با ایسنا ادامه داد: ساعت کاری موزه‌های زیرنظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ماه مبارک رمضان یک ساعت کاهش خواهد داشت، بنابراین بازدید کنندگان از ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر می‌توانند از موزه‌های زیر نظر این سازمان دیدن کنند.

اعلام ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان
ساعت کاری موزه ها در ماه رمضان

او که سال گذشته صحبت‌هایی درباره‌ی بررسی احتمال باز بودن برخی موزه‌های زیر نظر این سازمان، بعد از افطار و به صورت رندمی مطرح کرده بود، افزود: این بحث را نیز در کنار صحبت‌هایی که برای فعال شدن برخی موزه‌ها بعد از ماه رمضان بررسی می‌شود، مطرح می‌کنیم.

وی همچنین درباره‌ی طرح فعالیت برخی موزه‌های استان تهران، در شب، بیان کرد: این طرح هنوز در دست بررسی است اما قرار است برای اجرایی شدن آن در تابستان، این طرح به صورت کامل و به سرعت بررسی و اعلام نتیجه شود.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید