سرسره های آبی آتلانتیس

دبی، یکی از زیباترین شهرهای جهان و امارات متحده عربی است که در زمینه سرمایه‌گذاری، اقتصاد و جذب گردشگر پیشرفت فوق‌العاده‌ای تا به امروز داشته و خواهد داشت. با استقبال بی‌نظیر گردشگران از تفریحات و امکانات متنوع و گوناگون رفاهی، تفریحی و ... دبی، روز به روز به تعداد این امکانات و تجهیزات افزوده‌ می‌شود. آب و هوای گرم و خشک دبی نیز، برای یک مسافرت گرم و ساحلی بسیار مناسب است.

1
109
سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس
سرسره های آبی آتلانتیسReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 22Rating: 3.0آشنایی با سرسره های آبی آتلانتیس در شهر بی نظیر دبی - خرید بلیط هواپیما دبیدبی، یکی از زیباترین شهرهای جهان و امارات متحده عربی است که در زمینه سرمایه‌گذاری، و جذب گردشگر پیشرفت فوق‌العاده‌ای تاکنون داشته. سرسره های آبی آتلانتیس

سرسره های آبی آتلانتیس

دبی، یکی از زیباترین شهرهای جهان و امارات متحده عربی است که در زمینه سرمایه‌گذاری، اقتصاد و جذب گردشگر پیشرفت فوق‌العاده‌ای تا به امروز داشته و خواهد داشت. با استقبال بی‌نظیر گردشگران از تفریحات و امکانات متنوع و گوناگون رفاهی، تفریحی و … دبی، روز به روز به تعداد این امکانات و تجهیزات افزوده‌ می‌شود. آب و هوای گرم و خشک دبی نیز، برای یک مسافرت گرم و ساحلی بسیار مناسب است. از این رو، بیشتر گردشگران بلیط هواپیما دبی را برای انجام تفریحات آبی، گرفتن حمام آفتاب و البته دیگر تفریحات مهیج و آدرنالین خریداری می‌کنند. شاید تاکنون به پارک‌های آبی زیادی رفته باشید و انواع متفاوت سرسره‌های آبی را تجربه کرده باشید، اما آن‌چه در “پارک آبی آتلانتیس دبی (Atlantis Dubai Wasserpark)” تجربه خواهید کرد، در تمام عمرتان بی‌نظیر و بی‌همتا خواهد بود. پارک آبی آتلانتیس تنها پارک آبی موجود در دبی نیست، بلکه پارک‌های آبی دیگری نیز وجود دارند. اما لذت سُر خوردن در سرسره‌های آتلانتیس چیز دیگری است. اگر عاشق تفریحات مهیج آبی هستید، بلیط هواپیما دبی را بخرید و به پارک آبی آتلانتیس بروید.

پارک آتلانتیس در جزیره پالم جمیرا

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس دبی در جزیره پالم جمیرا واقع شده است و مساحت 141 هکتار از جزیره را به خود اختصاص داده است. از همان بیرون پارک سرسره‌ها قابل مشاهده هستند و دلتان را به هیجان خواهند آورد. با گذراندن یک روز در این پارک آبی بزرگ و مجهز، بهترین تجربه سرسره سواری و البته دیگر تفریحات آبی را در خاطراتتان ثبت کنید. انواع سرسره‌های بلند، مارپیچ، طولانی، استخرهای گوناگون، غواصی با کوسه‌ها، شنا با ماهی‌ها، زمین بازی کودکان، وسایل بازی متنوع و متعدد، تماشای آکواریوم و صدها امکانات مهیج دیگر در پارک آتلانتیس دبی وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها سرگرم شوید و خوش بگذرانید.

امکانات متنوع و متفاوت پارک آبی آتلانتیس

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس دارای قسمت‌های متنوع و فراوانی می‌باشد و شما می‌توانید یک روز تمام در این پارک مشغول سرگرمی با امکانات تفریحی پارک باشید. بخش‌های مختلف پارک آتلانتیس شامل سرزمین دلفین‌ها، سرزمین شیرهای آبی، آکواریوم، دنیای زیرآب، غواصی، وسایل بازی می‌باشند و هرکدام از این بخش‌ها شامل چندین قسمت می‌باشند. معمولا کسانی که بلیط هواپیما دبی می‌خرند، در بازدید از این پارک نمی‌توانند از تک تک بخش‌های پارک در یک روز استفاده کنند و به همین دلیل اکثرا به جذاب‌ترین بخش‌های پارک آبی می‌روند تا اوج هیجان را تجربه کنند. ما شما را با این بخش‌ها آشنا می‌کنیم.

سرسره‌های آبی طویل و بلند

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

قطعا چیزی که با شنیدن نام پارک آبی به ذهنمان می‌آید، سرسره‌های گوناگون هستند. پارک آبی آتلانتیس در مورد سرسره‌ها نهایت خلاقیت را به خرج داده و انواع متنوع آن‌ها را در پارک برای بازدیدکنندگان فراهم کرده است. هفت نوع سرسره متنوع و گوناگون در پارک آبی آتلانتیس وجود دارند که هرکدام در اندازه و شکل‌های متفاوتی هستند. برخی از آن‌ها واقعا ترسناک هستند و می‌توانند سطح آدرنالین خونتان را بالا پایین کنند. استفاده از بعضی سرسره‌ها دل و جرأت بسیار زیادی می‌طلبد. حتی ممکن است در صف بعضی از این سرسره‌ها پشیمان شوید و برگردید. اما به طور کلی، برای افرادی که اهل هیجان هستند، آتلانتیس فوق‌العاده‌ترین مکان است. استفاده از سرسره‌ها برای افراد قد کوتاه کمتر از 1.2 متر ممنوع می‌باشد. زیرا که احتمال غرق و یا پرت شدن وجود دارد.

✅ بازدید از مقاله هیجان‌انگیزترین سرسره‌های آبی جهان
✅ بازدید از مقاله بهترین پارک‌های آبی تایلند
✅ بازدید از مقاله هزینه سفر دبی

سرسره انتقام خدای دریا (Poseidon’s Revenge)

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

همانطور که از اسم سرسره پیدا است، تنها با یک نگاه به این سرسره، ترس تمام بدنتان را خواهد گرفت. با این حال سعی کنید ترس به دلتان راه ندهید و جسور باشید. کمی آدرنالین برای بدن بد نیست. برای استفاده از این سرسره، باید دست‌های خود را روی سینه قرار دهید و منتظر دهید دریچه زیر پایتان باز شود. این دریچه همانند اسمش، انتقامش را از شما خواهد گرفت و شما را به داخل خود خواهد کشید. در یک لحظه نمی‌فهمید که چه شد و کجا می‌روید. هرچه می‌توانید جیغ بکشید و انرژی‌تان را تخلیه کنید. شاید در تعریف کمی ترسناک به نظر بیاید، ولی شما هیجان سُر خوردن از انتقام خدای دریا را تجربه کنید.

رودخانه خروشان (River Rides)

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

در پارک آبی آتلانتیس دو رودخانه مصنوعی وجود دارد که می‌توانید به روی آب‌های خروشان آن‌ها شناور باشید و میان امواج آب شادی کنید و لذت ببرید. در هرکدام از رودخانه‌ها بازی‌های مختلفی برای بازدیدکنندگان از پارک در نظر گرفته شده است که در صورت تمایل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

آکواریوم آتلانتیس

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

تصور کنید وقتی از تماشای یک آکواریوم کوچک خانگی این همه لذت می‌بریم و دقیقه‌ها و ساعت‌ها به آن خیره می‌شویم، با تماشای آکواریوم فوق‌العاده بزرگ چه احساس بی‌نظیری به ما دست خواهد داد. تماشای انواع ماهی‌ها و سفره ماهی‌ها را با خرید بلیط هواپیما دبی برای خود و خانواده‌تان مهیا کنید. تماشای ماهیان رنگارنگ، گوناگون و زیبای دریای خلیج فارس و آشنایی با نحوه زندگی آن‌ها در این آکواریوم عظیم حس غیر قابل وصفی دارد. حدود 65000 موجود دریایی در آکواریوم آتلانتیس زندگی می‌کنند و این آکواریوم را به عنوان خانه امن خود پذیرفته‌اند.

استخر دلفین ها

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

اگر در بازدید از پارک آبی آتلانتیس دبی نگران فرزندان کوچکتان هستید، باید بگوییم که این نگرانی‌ها بیهوده است. زیرا در این پارک برای تمامی افراد، از کوچک تا بزرگ سرگرمی‌های مخصوص در نظر گرفته شده است. فرزندان عزیزتان می‌توانند در زمین بازی کودکان مشغول و سرگرم باشند و کلی خوش بگذرانند. هم‌چنین، می‌توانید فرزندانتان را به تماشای دلفین‌ها در استخر مخصوصشان ببرید. کودکان از این تجربه خیلی خوشحال و شگفت‌زده می‌شوند. پس این تجربه زیبا را از آن‌ها دریغ نکنید و برای مسافرتی خاطره‌انگیز و هیجانی بی‌نظیر در پارک آتلانتیس آماده شوید. هم‌چنین، در این پارک می‌توانید انواع غذاهای مورد علاقه‌تان را از یکی از 16 رستوران موجود در پارک انتخاب کرده و سفارش دهید. غذاهای کُره‌ای، تایلندی و عربی و انواع فست فودها در این رستوران‌ها موجود می‌باشند. علاوه بر این، بوفه‌ها و مراکز خرید نیز در پارک آتلانتیس وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها گشت و گذار و خرید کنید. اما دقت داشته باشید که قیمت‌ها در این مراکز خرید تا حدودی گران هستند.

قوانین و مقررات پارک آبی آتلانتیس دبی

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

دبی، یکی از شهرهایی است که بسیار قانونمند و دارای دیسیپلین است. رعایت قوانین مخصوص شهر برای تمامی افراد حتی گردشگران خارجی واجب و الزامی است. این قوانین در پارک آبی آتلانتیس نیز مستثنی نیستند و مقررات خاصی در پارک حاکم هستند که اطاعت از آن‌ها برای تمامی مسافران و بازدیدکنندگان واجب است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما دبی و بازدید از پارک آبی آتلانتیس را دارید، قوانین ذیل را با دقت مطالعه کنید.

  • داشتن کارت عکس دار در تمامی بخش‌های پارک آتلانتیس و در صورت لزوم، ارائه آن به مسئولین.
  • در صورتی‌که کارت ورودی پارک را به صورت آنلاین خریداری کنید، باید در عرض 30 روز، روز ورود خود را به پارک مشخص نمایید.
  • افرادی که قدشان از 1.2 متر کوتاه‌تر است، کودک محسوب می‌شوند و استفاده از برخی وسیله‌ها برایشان ممنوع است. در صورت هشدار مسئولان، به توصیه‌های آن‌ها گوش بسپارند.
  • اگر برای افراد، حق مهمان در نظر گرفته شود، تنها 3 نفر مهمان می‌توانند همراه فرد وارد پارک شوند.
  • در صورت خرید کارت ورودی آنلاین، امکان عودت پول وجود ندارد.
  • افرادی که بلیط هواپیما دبی خریداری می‌کنند، با اقامت در هتل آتلانتیس می‌توانند از طرح مهمان همراه و تخفیف ویژه در پارک استفاده کنند.

دسترسی به پارک آبی آتلانتیس

سرسره های آبی آتلانتیس دبی
سرسره های آبی آتلانتیس

گردشگرانی که قصد دارند به دبی سفر کرده و یک روز از مسافرتشان را در پارک آبی آتلانتیس سپری کنند، می‌توانند از انواع وسیله‌های نقلیه برای رفتن به پارک استفاده کنند. اگر قصد دارید با خودرو شخصی با اجاره‌ای به سمت پارک حرکت کنید، بهتر است از جاده شیخ زاید به طرف منطقه جمیرا حرکت کنید. پس از آن که به جزیره پالم جمیرا رسیدید ، یک قسمت هلالی شکل وجود دارد که باید از آن وارد شوید. پس از عبور از تونل، به هتل آتلانتیس خواهید رسید. چنان‌چه، قصد داشته باشید با مترو به پارک آتلانتیس بروید، از ایستگاه جبل علی به سمت ایستگاه بازار امارات بروید و سپس مسیر مستقیم را با تاکسی طی کنید.

اگر با خواندن این مطلب و آشنایی با پارک آتلانتیس دلتان هوس سرسره بازی و هیجان کرده است، بجنبید و ارزان‌ترین بلیط هواپیما دبی را از اپلیکیشن سفرستان خریداری کنید.

برای خرید بلیط هواپیما دبی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید