سرو غذای گیاهی در پرواز خارجی جت2.کام

شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت جت2.کام که سومین شرکت هواپیمایی بزرگ کشور انگلستان محسوب می‌شود، قصد دارد از سال 2019 میلادی گزینه غذاهای گیاهی را هم به منوی خود اضافه کند. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از مردم جهان، غذاهای حیوانی را از رژیم غذایی خود حذف می‌کنند، شرکت هواپیمایی جت2.کام با استقبال از این موضوع، تصمیم به اضافه کردن غذاهای گیاهی به منوی خود گرفته تا این افراد حتی هنگام خرید بلیط هواپیما هم بتوانند غذای مناسبی برای میل کردن در اختیار داشته باشند.

0
25
خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی
سرو غذای گیاهی در پرواز خارجی جت2.کامReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Feb 1Rating: 3.5سرو غذای گیاهی در پرواز خارجی جت2.کام سومین ایرلاین بزرگ انگلستان - خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجیشرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت جت2.کام که سومین شرکت هواپیمایی بزرگ کشور انگلستان محسوب می‌شود، قصد دارد از سال 2019 میلادی گزینه غذاهای گیاهی را هم به منوی خود اضافه کند. خرید بلیط هواپیما خارجی و پرواز خارجی

سرو غذای گیاهی در پرواز خارجی جت2.کام

شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت جت2.کام که سومین شرکت هواپیمایی بزرگ کشور انگلستان محسوب می‌شود، قصد دارد از سال 2019 میلادی گزینه غذاهای گیاهی را هم به منوی خود اضافه کند.

خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از مردم جهان، غذاهای حیوانی را از رژیم غذایی خود حذف می‌کنند، شرکت هواپیمایی جت2.کام با استقبال از این موضوع، تصمیم به اضافه کردن غذاهای گیاهی به منوی خود گرفته تا این افراد حتی هنگام خرید بلیط هواپیما هم بتوانند غذای مناسبی برای میل کردن در اختیار داشته باشند.

خرید پرواز خارجی
پرواز خارجی

غذاهای مد نظر در این لیست شامل غذاهای وگان، سبزیجات و عاری از گلوتن خواهند بود. جالب است بدانید که منوی پروازی شرکت هواپیمایی جت2.کام به خاطر تنوع بالایش طرفداران بسیار زیادی بین خریداران بلیط هواپیما دارد.

خرید پرواز خارجی از جت2.کام
پرواز خارجی با جت2.کام

همچنین لازم به ذکر است که غیر از این غذاهای گیاهی، چندین نوع غذای دیگر هم به منوی شرکت هواپیمایی جت2.کام هم اضافه شده است. بدین‌ترتیب هنگام خرید بلیط هواپیما از جت2.کام رنج گسترده‌ای از گزینه‌های مختلف پیش روی مسافران قرار می‌گیرد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید